Споделена история от Тинейджърски

Незъзможна любов
Здравейте ! Момиче съм така ето моята история . Преди година се влюбих във едно момче и като му казах, че го харесвам той не ми повярва незнам защо и това ме нарани. Излизах със приятели опитах се да го забравя но нямаше ефект . Една от моите приятелки ми каза, че мога да и споделя всичко и се доверих споделих и моята история тя ми каза че е до мен и винаги ще е . След няколко дена излезнахме аз тя и още 2 момичета но тези 2 момичета са харесвали това момче, което и аз се осетих питах ги вярно ли е те отричаха казваха ми : нее как ти си ми фр няма да те нараня заради нищо . Това момче се зарибяваше сас едно от момичетата пишеше сърца на скайпа обичам те и такива .. аз като го гледах направо ми се късаше сърцето той не ми обръщаше внимание каза, че иска да сме само приятели но аз исках нещо повече . Излезнах със една приятелка на другия ден и дойде едно от момичетата което го харесваше тази друга уж моя приятелка говореха пред мен как да уредат това момче със това момиче да тръгнат и аз естествено бях наранена ОТНОВО . Изпитвах голяма болка от това че никои не ме разбира и няма с кого да споделя .. всеки път когато бях сигурна, че съм го забравила като видя във скайп сърце на профила ревнувах чудих се коя ли е тази . Тази моя приятелка която ми казваше че е до мен и ще е вече замина да живее във друг град и останах сама .. не се виждахме и още не се виждаме .. не си говорим по телефона както преди даже не си и пишем във скайп .. Вече няма с кого да сподевля тази цялата болка ме направи друг човек започнах да се държа гадно със всички и хората все още не разбират какво ми е и няма кои да ми помогне .

има още от историята но нямам време да я напиша цялата .

Коментари

1.   Мило момиче,ревнуваме,защото искаме да сме значими за някои и ни боли,когато не ни оценяват.Още си много млада.Един ден ти ще избираш,а не те теб!Повярвай!

2.   "Мило момиче"?!?!? - ти лесбийка ли си?

3.   Всички сме попадали в тази ситуация, няма съмнение. Но никой не е умрял от невъзможността да има някого. Спокойно, времето лекува всичко. Както е написал номер 1, ти ще избираш след време :)