Споделена история от Тинейджърски

Сестра ми ме видя да мастурбирам!
Преди да започна искам да помоля модературите да публикуват историята ми!!
Може да прозвучи смешно, но да сестра ми е 4 клас аз съм 9 и тя ме видя да мастурбирам!!! Моля някой да ми кажа какво да кажа на сестра ми и какво да правя :( Благодаря!

Коментари

1.   Просто ѝ кажи истината и я помоли да не влиза вече в твоята стая без да чука. Кажи ѝ, че е нормално при хора на твоята възраст и толкоз. Най-вероятно тя е разбрала и без това какво става и ѝ е станало точно толкова неудобно като на теб. Друг път бъди по-предпазлив!

2.   Дaй мaлки повече информaция. Кaк точно стaнa? Тя кaто влезе в стaятa въобще кaкво кaзa? Мaлко е късно вече aмa и кaжи, че момчетaтa тaкa прaвят. Всеки един го прaви.

3.   В 4 клас, сестра ти много добре вече знае какво си правил. Дори вече може да го е правила на някой батко като тебе. Не я мисли за бавноразвиваща. Сега децата на 10 години, са информирани по всичко. Прави си пас, все едно, че не те е видяла. По скоро тя трябва да се чувства неудобно, че те е видяла. Скро може и ти да я видиш да прави същото на себе си.

4.   Издебни я и ти някой път-няма начин вече да не го прави.Тогава ще сте квит и никой няма да пропее на родителите си.

5.   Ми като си толкова тъп да оставяш вратата отворена. Дано ти е по малък да не травмираш детето за цел живот.

6.   Моята на нейно място би се включила в преживяването! :)

7.   Ами надали разбира какво се е случило поговори с нея

9.   Мастурбацуята е вредна за мозъка, тялото ти. Недей повече!

10.   Споко, и тя го прави, момичетата започват от по рано, няма от какво да се притесняваш, пък и за това не се говори пред родителите.

11.   Най-добре си мълчи и се дръж естествено все едно нищо не е станало. И друг път заключвай вратата.

12.   Меене баща ми ме хвана, но какво да правя, човещина си е. И той го прави

13.   Само не разбрах какво искаш да кажеш - страх те е да не каже на вашите (което е малко вероятно понеже ме съмнява дете в 4 клас да говори по тези теми с родителите си; искам да кажа кое момиченце ще отиде и ще каже "Мамо/Тате видях кака/бати и т. н) или не искаш тя да си мисли нещо лошо за теб? (Въпреки че когато навлезе в тийнейджърската възраст ще разбере)

Момиче, 14 години

14.   То е трябвало да кажеш нещо умно на момента, за да замажеш положението, сега вече е късно и само ще влошиш положението. Тя като те видя каква и беше реакцията и каза ли нещо?

15.   Не се притеснявай изобщо, случва се на всеки... най-нормалното нещо. Просто следващия път внимавай, за да не стават такива ситуации. :)

17.   и моята сестра ме видя на няколко пъти как го правя Последния път тя така се ядоса че спря да говорим ама вече не живеем заедно от години сега е на 15 а беше на 11 като ме видя да го правя