Споделена история от Тинейджърски

Моят принц
Здравейте,
момиче на 16 години съм.
Преди една година се влюбих и имах приятел за първи път, той беше най-популярното момче в училище, а аз едно от най-невзрачните и не толкова привличащи внимание деца.
Той се запозна с мен и от тогава започнахме да имаме някакъв контакт. Този контакт прерасна не в връзка а в приятелство с привилегии.
Между нас е нямало полов акт, нито орална любов.
Само сме се целували и прегръщали.
Когато се разделихме, той отрече да ме познава.. все още го обичам и се чудя как да си го върна или поне да разбера дали той има все още някаква симпатия към мен
Приемам всякакви идеи :)

Коментари

1.   Накратко - искал е да те изчука, но не се е получило. Това е целта на популярните момчета и след като получи секс ще те зареже, и ще се насочи към следващото момиче. И така докато не научат всички какъв е боклук и спрат да му пускат. Но няма да спрат никога - той е популярен и готин, има право да разбива женски сърца колкото си иска.
Забрави да си го върнеш, а симпатията му е била към котето между краката ти. Мъж съм и помня какво ни беше мисленето в училище, а и дълго след това. За съжаление момчетата могат да са големи боклуци, дано не те нараняват много. Наблягай на ученето и спорта, забрави за разни "принцове" - съжалявам, че те разочаровам, но това е грозната истина. Има и свестни момчета, но са по-малко от гаднярите. А намери ли те голямата, истинска любов - не я предавай никога.

2.   Това момче не си заслужава според мене, зарежи го, още му е детски акъла, щом се е правил, че те познава, а преди сте се целували. Според мен просто те използва.

4.   Това момче не си заслужава според мене, зарежи го, още му е детски акъла, щом се е правил, че те познава, а преди сте се целували. Според мен просто те използва.

5.   Ами направи така че да си по привлекателна обърни си малко повече внимание дрешки малко грим ако не можеш да се гримираш има мн видео уроци малко спирала малко очна линия някой прилепнали дънки аз мисля че просто го е срам от тебе щом казваш че той е популярен ще иска и популярна приятелка така да се се каже нали така му викат популярност.

6.   Ами направи така че да си по привлекателна обърни си малко повече внимание дрешки малко грим ако не можеш да се гримираш има мн видео уроци малко спирала малко очна линия някой прилепнали дънки аз мисля че просто го е срам от тебе щом казваш че той е популярен ще иска и популярна приятелка така да се се каже нали така му викат популярност.

7.   Ами направи така че да си по привлекателна обърни си малко повече внимание дрешки малко грим ако не можеш да се гримираш има мн видео уроци малко спирала малко очна линия някой прилепнали дънки аз мисля че просто го е срам от тебе щом казваш че той е популярен ще иска и популярна приятелка така да се се каже нали така му викат популярност.

8.   Не мога да спра да се смея от 2 минути вече! Пиши какво е станало, че ме радваш много! :)))
Charming

9.   Ха-ха, ами искал е само секс от теб, ти не си му дала и той е преминал на следващата лесна жертва, толкова ли е сложно за проумяване?