Споделена история от Тинейджърски

харесвам го... МНОГО, но той си има друга
Точно преди месец и един ден се запознах с момче, с което още със запознаването постоянно намирахме общи теми. Цялата вечер не спряхме да си говорим, танцувахме заедно и наистина много ми хареса, а и забелязах че и аз не съм му безразлична. Преди 2седмици му се случи доста неприятно нещо и аз реших че може би не му е до нови връзки ии в училище бяхме само на Здрасти и Чао, след което пак започнахме да се заговаряме все за нещичко. Преди 1час му писах в скайпа ии той ми отговори след което каза: "Чакай, че имам гости... Лудата ми приятелка ме тормози. " Определено като го прочетох това се почувствах ужасно и сега не знам има ли смисъл да продължавам да се бора за него...???

Коментари

1.   Има и то голям, бях по същия начин с едно момче, беше отдавна, но го помня всякаш беше едва вчера... Не бяхме гаджета просто дребни закачки, но ако ни погледнеха от страни всякаш бяхме лудо влюбени, целувахме се прегръщахме се...но всичко беше в размките на 1 или 2 часа, имах му скайпа, но дори незнаех телефоният му номер. Слеед 2 месеца.закачки...целувки и най-различни той застана пред мен с насълзени очи и каза, че ме обича, аз обаче имах приятел, който беше брат на мойта бест фр. и неможех да го оставя, той незнаеше за флиртът и вапросният, "нов" ... и аз реших да остана със "стария"...

След 3 седмици, попитах негов приятел за телефона му и с рев, едвам едвам обясних, че го обичам повече от всичко и, че немога без него.. а той отвърна ..
"и аз те обичам мъничко човече, сладинко...обичам те от първия ден, но ме беше страх да ти кажа защото мислех, че ти не изпитваш нищо към мен.." затова според мен има смисал..признай му..

2.   признай му

3.   Самият факт, че е нарекъл приятелката си 'луда' значи, че имаш шанс...а и щом имате общи теми....поговори с него!

4.   На скоро

5.   Не знам какво му се е случило, но не е трябвало да минаваш само на здрасти/чао, а с каквото можеш да му помогнеш за да не остане с впечатлението, че го изоставяш в такъв момент. Добре е, че не е станало, но имай предвид занапред. А както и 3, и аз ти казвам, че щом я нарича "луда" и го "тормози" няма нищо сериозно между тях. Така че действай.

6.   ИМА, ПРИЗНАЙ МУ. И АЗ ХАРЕСВАХ ЕДНО МОМЧЕ, МАКАР ДА ЗНАМ, ЧЕ ИМА ДРУГА, МУ ПРИЗНАХ.

7.   Аз в момента съм така харесвам едно момче,с което си писахме много.Той ми каза че ме хар. и аз му казах,но на другия ден на скайпа му имаше снимка на друго момиче и ми беше много гадно .Тръгнах с едно момче с мисълта,че ще го преодолея и с времето . . .стана

8.   Хаха, може би има шанс но незнам. И прадядо ми казваше на баба ми онази лудата, но я обичаше ужасно много. Та не се знае.
Ралф

9.   Аз бих ти казала да го оставиш,не си струва! В момента аз съм в същото положение и за мене по добрия вариянт да се откажеш,пък времето ще покаже по нататък какво ще става : )))

11.   Зарежи го

13.   Може би ''лудата му приятелка'' не му е гадже а просто fr, която му е на гости и аз не виждам да се отказваш току така. Има много случаи, в които си заслужава да се бориш за него например ако много го харесваш или ти е много ценен като приятел въпреки чувствата ти към него така че според мен не трябва да се отказваш, а ако мислиш че има някакви чувства към теб му признай а и да няма не се тревожи да му кажеш, все пак няма какво да губиш и не си струва да се спотайваш и после да се чудиш и маеш какво ли би били.
Надявам се да съм ти помогнала и успех!! ;)

15.   Оххх съчувствам ти аз с момчето деро хар почти не си говорих ноооо НДП-то ми знаеше и един ден след часа по изобразително то нали го караме в мазето и срещу него има едни лостове и седнахме случайно той НДП-то ми и аз и тя му каза тихо на ухото че го харесвам а той нашия си имал приятелка:DD а и то нямаше да се получи нищо дори и да ме харесваше щото майка му постоянно вика и е много строга а според моята съм още много малка за гадже и нямаше да ми позволи та забоога аз съм на 11!!!!

16.   Ама той може да си я е измислил за да го ревнуваш защото той те харесва.

17.   :-)

19.   Номер 6 какво стана после? И аз съм в същото положение и не знам как да му призная - страх ме е, че ще ме отблъсне..