Споделена история от Тинейджърски

Харесвам момиче, а не знам как да се държа с нея. Не съм имал гадже до сега.
Здравейте! На 16 години съм. Не съм имал гадже до момента.

Проблемът ми е, че не знам как да се държа с момиче.. как да й предложа, какво да й подаря за св. Валентин, рожденият й ден и т. н.? И, може би, най-голямият ми проблем, е че не съм се целувал с момиче. Целувал съм, само по бузата, но не и по устата.

Та, относно целувките, кой вариянт да избера:
1) Когато дойде моментът, да я целуна, без да се замислям дали ще се объркат нещата;
2) Да й призная, че на тази възраст не съм се целувал(не знам какво ще ми каже);
3) Предложете вие...

Към редакторите: моля, добавете тази история! Както се знае, всяка история е уникална за автора й. Благодаря Ви! :)

Коментари

1.   На 16 г. да си нямал гадже е нещо нормално :) Всеки е тръгнал от някъде, но ако на 36 си нямал - обади се на психолога си
1) Когато дойде моментът, да я целуна, без да се замислям дали ще се объркат нещата;
НЕ ако оцелиш устата, врата, зад ушите също е супер
2) Да й призная, че на тази възраст не съм се целувал(не знам какво ще ми каже);
Just do it!
Няма какво да казва, когато устата ѝ е заета с други неща
3) Предложете вие...
Просто целувай и ще се получат нещата. Идва си автоматично ако харесваш истински човека до себе си. Не се панирай само и не се обяснявай. Никой не се е родил научен - просто целуни момичето, което искаш да целунеш и не му мисли!
За някои неща не бива да се мисли - наслади се на момента!

2.   Номер 1 ти обясни нещата много точно. Да добавя само, че освен всичко друго трябва и да вярваш в себе си също :) Любовта не е за мислене, тя просто се случва!

3.   Слушай най-доказаният метод при малките пикли ( 14-16 ) дръж се с нея приятелски, както се държиш и с приятелите си момичета, обаче гледай да оставате по-често насаме. Когато оставате насаме и споделяй някакви неща за теб които никой не знае. Въпросните "неща" не е задължително да са истина даже по-добре да си ги измисляш от вечерта, защото след време ще скъсате и няма да искаш всичките и приятелки да знаят как си мастурбирал с... или как си хленчил за нещо... Работата е там, че и тя ще започне да ти споделя такива неща които обаче най-вероятно ще са верни. На първият ти въпрос не мисля, че ще се объркат освен ако не започнеш направо с език. Препоръчвам ти първият път когато ще я целуваш е да нещо по-бързо и дръзко, ще я изненадаш и ще и хареса повярвай ми. На вторият въпрос по-скоро не просто няма смисъл и ако е някоя кофти... като разбере, че си нямал приятелка преди това ще те мотае много.
Този начин да я забиеш работи малко бавно, но винаги върши работа. Единственото условие е да изглеждаш ВИНАГИ на ниво. Обличай се ВИНАГИ добре. Добрата лична хигиена не я коментирам тя си е... Тя ще те има за добър приятел, а когато ти изглеждаш добре повярвай ми и при най-малкият жест на нежност ще се подмокри. Ще ти дам още един съвет не и давай всичко, не и давай цялото си внимание, научи се да и отказваш за някои неща. Причината е, че като свикне с това после става много лошо, а ако се влюбиш и много силно си обречен. Така, че се дръж МАЛКО по-егоистично сигурно, те интересува и как да натопиш чушката нали? На тази тема просто ВИНАГИ си носи кондом даже и когато си необвързан, а другото става само като започнете да се натискате и ти се възбудиш просто бъркаш под капака и другото си стана. Късмет от мен.

4.   В никакъв случай не и казвай, че не си се целувал. В тази ситуация бих се почувствала странно и не знам как бих реаргирала... ( Но не бих имала нищо против самия факт, че не си се целувал, просто според мен ще е глупаво да го споменеш. )
Просто скъси дистанцията и ако видиш, че и тя има желание, я целуни и толкова. Нищо сложно няма, просто прави каквото ти харесва, каквото ти идва отвътре и нещата ще се получат. :)

Момиче, 16 години.

6.   1, 2, 3 са ти дали лоши съвети.
Бъди искрен, бъди откровен - ти не отиваш с нагласата да ставаш гадже с някого, а да се сприятелиш да опознаеш човека който те привлича по някакъв начин. Момиче или момче няма значение. Ако в процеса на общуването ви се получи ВЗАИМНОСТ(не го подценявай или забравяй) тогава можете да си мислите за някаква близост и не е нужно някой да ти казва къде да целунеш момичето-това е много индивидуално и спонтанно - там рецепти НЯМА.
Не забравяй, че като момче ти си по-силния и трябва да си отговорен за това момиче, не да мислиш за разни валентиновци, подаръци и как да я вкараш в леглото.
Заслужи любовта й! Ако не знаеш как - питай майка си, майките са по-чувствителни.

7.   Недей да и казваш че не си се целувал. За да станете гаджета се сближи с нея говорете си повече за общи теми виж какво харесва и ти пожелавам успех