Споделена история от Тинейджърски

Харесвам го!!!
Здравейте,
аз съм момиче на 15 и харесвам едно момче на 20!

Въпросът е там, че с него се познаваме от майките си-те са много добри приятелки, даже са като сестри! Когато отидем на гости все ме гледа в очите и се прави на интересен, но си има гадже. По погледа му изобщо не му пука за нея, даже прави така да си личи, че не се разбират.

Кажете ми как да му кажа, че го харесвам, защото постоянно си мисля за него и не ми излиза от главата!

Другият проблем освен годините, е че аз сам от Стара Загора, а той от Чирпан!!!

Моля ви, пишете ми дали е изгодна половинка за мен, или че трябва да го забравя, или че няма значение годините и градовете и по какъв начин да му кажа, че го харесвам!
Моля ви!!!

Коментари

1.   Според мен трябва да го забравиш, защото сте от различни градове, доста голяма разлика и най-вече си има приятелка! :)))

2.   Изгодна е,ами!Щом майките ви са като сестри може да и викаш след сватбата "лельо",да я караш да ти меси баници,и изобщо да не се научаваш да готвиш...За разстоянието-бели кахъри-нерде нерде Стамбул,нерде Ямбол...

3.   Това е просто увлечение.Не си заслужава да си губиш акъла по него. 1- той е на 20 а ти на 15, не че 5 години са много, но поне ти да беше на 18 а тои на 23 така по-става. 2- Живеете в различни градове, (а гаджета по скайпа не е добро решение). 3- Има си гадже.Може и да се прави , че не се разбира с нея , но това е само, защото му харесва някои да му обраща внимание(прави се на интересен). Моят съвет е първо се изучи, а тогава мисли за момчета и любов :)))