Споделена история от Тинейджърски

19 годишен девствен
Много ме е срам момче на 19 год. съм и след 5 месеца ставам на 20 и още съм девствен. Преди няколко дена се запознах с едно момиче и така онзи ден решихме да правим секс но тя се оказа девствена а пък за мене знаеше че имам опит защото и бях казал че несъм девствен и така станаха едни сакатлъци в леглото че направо да се чудя да плача или да се смея. Много голяма излагация ту ми ставаше ту ми падаше, накрая ми стана неможах да сложа презерватива. После пак ми стана сложих го обаче тя се оказа супер тясна и неможах да го вкарам и така на сутринта тя си тръгна и повече не опитахме. Направо немога да си намеря място дали нещо аз несъм наред или просто и двамата като сме девствени и без опит и трудно. Пък и тя си седеше като дърво легнала и само аз отгоре и. Абе беше много странно винаги съм си мислил че като дойде момента ще свърша за 5 мин. най много а то се оказа трудна работа по едно време не мислех за себе си а само как да напрая на нея хубаво и само с пръст я задоволих. Ако до няколко месеца не правя секс съм си казал че на 20-тия си рожден ден си взимам проститука. Какво ще кажете вие вече откачам сяка 2-ра минута мисля за СЕКС и дали няма да са изложа пак. Благодаря предварително за съветите.

Коментари

1.   Здравей аз съм момиче на 18 год. и до скоро и аз бях девствена. По принцип имам си сериозен приятел от 11 месеца вече, но да кажем, че за мене първия път както и за много други момичета беше важен и не исках да го направя с първия срещнат, който ще иска само да си направи кефа и изобщо после няма да го интерсуват чувствата ми или какво аз искам. Та въпроса е в това, че възрастта не е чак от толкова голямо значение. Какво като си на 19 и още девствен. Познавам хора, които са по-големи и също не са го правили. Пример за това е една моя приятелка на 21 год. А това, че първият ти опит е неуспешен се дължи на това, че вероятно си бил притеснен как ще се представиш пред момичето, че ви е за първи път и на двамата, че ви липсва опит. Така че спкойно и горе главата :). Ако с момичето се харесвате наистина може да пробвате пак. Ако пък не ще си намериш друга.

Относно това че първия ви път не е бил успешен се дължи най-вероятно от напрежението: ще ти дам пример. Аз и моя приятел когато стигнахме до крачката да правим секс първия път беше толкова притеснен, че опита ни беше неуспешен, макар че той не е девствен, има си нужния опит. Да но сега когато вече е преодоляно това напрежение всичко си е наред и на място-секса си е страхотен.Така че горе главата. Успех и няма да се притесняваш, нека това не ти се превръща във фикс идея. :)

2.   Незнам какво да ти кажа, аз още немога да повярвам, че почти на 20, си девствен. :О ..ноооо както и да е, ем нз кой може да ти помогне, гледай малко повечко порно и обръщай внимание на детайлите напримерно някаква поза, а не да се налегнете и да се чудиш как да и го вкараш...

3.   Има толкова литература изписана по въпроса, а пък и ти приятели нямаш ли? Почети, пък вземете се опознайте добре с таз мома. Галете се, опипвайте се. Самият акт го оставете за по-нататък. Когато вече знаете достатъчно добре един за друг, нещата ще си станат от самосебе си. За къде си се разбързал? Това, че ще се научиш да го вкарваш и изкарваш няма да те направи по-добър любовник.

4.   Станало е така, защото нямаш чувства към това момиче. Когато го опиташ с момиче което наистина обичаш ще се получи

5.   Мерси на тези които ме окуражиха обаче номер 4 може да се влюбя на 35 години това значи ли че нетрябва да правя секс.

Малко е старомодно това да чакам да се влюбя за да правя секс. Та сега има една какичка която май иска да си легне с мене и е с бая опит тряа да ме научи :). Земи си как да та отрака. А ако не се получи нешо отивам при професионалист.

6.   Абе хем си насран, хем си голям. Сложи я на една маса да
седне. Да си вдигне краката, като ходилата и стъпят
на ръба на масата. Разтвори и краката и почни да я
ближеш ама хубаво да се раздразне. Ти по този начин ще
си контролираш пък твоя си член, защото съм сигорен
че както е мек, изведнъж ще стане и ще се изпразниш
бързо. Ако се изпразниш няма страшно, бършиш го и
продължавате да се лигавите. Влагай и чувства. Трябва
двамата да се успокоите. Тогава както си прав влизаш
между краката и. Зависи колко си висок ти и колко е
висока масата. Абе не трябва да се надигаш на пръсти.
Хубаво е да постелиш нещо на масата за да не и одереш
задника, че може и гръбнака. После със дясната ръка я
хващаш през кръста и даже към задника и започваш да
си я наместваш на хуя, но със лявата ръка си държиш хуя
и започваш да го търкаш много бавно и нежно от задника
и към клитора и нагоре , после надоло, и същевременно
ще натискаш леко напред. Няма да разбереш кога ще
влезе. И със презарватив. Много хубава поза даже и за
можещи, особенно след романтична вечеря. Хич не се
качи отгоре и. Ами ако момичето си каже ,, Аз ще си хвана
някой ебач, че оня пикочник неможе да ебе, ти как ще се
почувстваш ". ЕБАСИ. Да имаш гола жена и нищо да не
направиш..................

7.   За мен не е срамно че си на 20 години и си девствен и моя приятел е на 21 и е девствен и се гордея с тва, щото няма нищо по-хубаво от тва да го направиш с твоята първа любов или с момичето на което най-много държиш.

8.   №6 да не си случайно някой порно режисьор? Много романтично го описа няма що. Направо се възбудих!

9.   Човек... аз съм на 18 почти 19 до сега ... съм имал приателки и съм го правил и не са се оплаквали... но сега си харесах едно мн сладко добро момиче... и тя беше девствена... и като видях проблема ти и моя беже .... подебен :Д ... ам си сложик презаватива на правилното място :П ...както и да е моя проблем беше че тя не се е възбудила... аз си мислех бавно и спокоино ...внимателно да го направим... пък тя искала да съм деиствал... и беше ужастно.... постоянно казваше че я були едва до полувината го вкарвах.... тя не ме допускаше .. постоянно се стягаше... нито аз нито тя свършихме... ся ще се пробваме пак ам ... нищо нз :Д

11.   Братле 1-во и двамата сте детствени за квотие кондом 2-ро тя е детствена ти кво искаш да е широка :Д мно ясно 4е ще е тясна 3-то кво искаш ти да лежиш а тя да се ма4и да си го вкара :Д

12.   Hомер 6 да вземе да се гръмне
човече, ти да си чувал за окуражаване без обиди

13.   Номер 11, ти да не искаш да кажеш, че мъжа трябва да се мъчи и да се притеснява, а жената трябва да стои като дърво и само да се кефи, а може би според теб трябва и да се подиграва на неуспешните опити на партньора ей така, за разведряване на обстановката, а ?

14.   аз съм на 27 и съм девствен, така че не се притеснявай, има и по зле от теб!! Имаше един филм 40 годишен девственик гледай го!!!

15.   No 14, време ти е значи да пробваш ти да си жената... работата е ясна!!!

17.   Аз тук преди 4 месеца бях девствен, но с едно момиче с което бяхме гаджета от месец го направихме и аз си мислех че ще е много трудно защото и двамата не го бяхме правили, но когато стигнах същинската част се се сетих за някой съвети който ми бяха дадени от по-възрастни от мен и след това леко и бавно започнах да я успокоявам (същевременно и мен) по този начин се отпуснахме бях много мил и внимателен с нея показах и че може да ми има доверие така че единствения и основен проблем ти е спокойствието останалото не го мисли ще дойде от само себе си. После бъди сигурен че тя ще иска пак и пак, но е важно да я успокоиш и да се отпусне първият път след това на нея ще и се хареса и няма да имаш проблем.

18.   Аз съм на 26 години и го направих за пръв път на 17 и не мисля, че е много добре на 20 години да си девствен, но няма и нищо лошо щом не си намерил подходящия човек, така че горе главата и само успехчета!! :П

19.   Здравейте. Аз сьм момче на 16 г. Защо, се притесняваш че, си девствен. Аз го направих на 16 и кво медал ли ми сложиха. Но, ти все пак действаи. Не се притесняваи как ще мине просто се остави на течението.

20.   здравей Аз съм момче на 15години и до колкото се сещам си направих сефтето с едно 17годишно момиче а аз бях на 13години ахахахах да кагато се сетя беше наистина хубаво защото тя имаше опит и беше невероятно като го направихме тя пак се върна не защото няма с кого а просто и е харесала :Д един месец след като спахме последният път заедо тръгнахме и сега все още сме си заедно. Първият път беше хубаво другият път беше по хубаво може би защото и аз вече знаех какво да правя. Ако знаеш как да си го поискаш и как да го направиш. Ще се получи добре :))

21.   Значи малко си позакъснял на 20 да си девствен, но иначе не се отчайвай на всеки първите пъти са му като това което си обяснил, че е станало просто трябва да го правиш с някой докато свикнеш, после всичко ще си дойде на мястото, просто ти трябва практика, секса е като в спорта колкото повече тренираш толкова по добър ставаш но винаги започваш от нулата ;)

26.   Брат, давай смело и не се притеснявах, пийни малко алкохол следващия път да се отпуснеш, ако не си викни някоя готина проститутка и с нея ще си прекараш добре :)