Споделена история от Тинейджърски

Имам много въпроси..
Здравейте,
аз съм на 14 години и може би работата ми изобщо не е тук, но имам въпроси, които ме е срам да задам на майка ми свързани с някоi неща. А и това, че съм на 14 не означава, че съм тръгнала да правя секс и подобни. Напротив- мисля това да стане, когато смятам, че човекът е подходящ и се чувствам готова за това. След 4-5 години.

Може да звучи тъпо, като гледам днешните стандарти, някои съученички колко опит имат..., но това е мое мнение. Просто искам да съм по-добре запозната и да бъда подготвена.
Да преминем към темата.

1. Всеки мъж ли иска анален секс? Чувала съм, че много жени изпитват болка, а и имало опасност ако се прави често да се изпускаш.

2. Бяло течение- това нормално ли е или идва ако има някакъв проблем? Има миризма и ако не се поддържа добра хигиена, предполагам че има опасност от болести. Като споменах миризмата имам въпрос- Миризмата на вагината е спецефична, при някои по-силна при други не. Има ли лекарства или нещо за премахването и по време на половия акт и какво е?

3. За....лизането. Малко ми е неудобно, но ще попитам. Това много мъже ли го искат или се наблюдава при по-малко хора. И въпросната миризма може ли да се усети? Пак питам ако има някакви методи за премахването и.

Ще бъда изключително благодарна, ако ми отговорите.

Коментари

2.   Еми аз май ще дам първия коментар или поне не са пуснати такива до сега. На твоята позиция съм - аз съм на 19 и все още "чакам" хаха но имам гадже и аха аха да направим нещо ии ХАХА та на въпросите ти:
1. Не, моето гадже дори го намира за гнусно. Аз не смятам да го правя!
2. Еми, то и аз имам и да, има си миризма. За лекарства нз, но просто добра хигиена
3. Мда, моят много обича да ме "лиже" както казваш ти, и аз го обожавам. Питала съм го милион пъти за миризма и такива, казва че не усеща и че това много го възбужда. Няма по приятно усещане от това, някой да ти доставя такова удоволствие.
Ice Queen

3.   Хубаво е,че се интересуваш.Не е лошо да поговориш и с майка си,не мисля,че в днешно време майките се притесняват да отговарят на разумни въпроси.Аналният секс трябва да го искат и двамата,когато е желан е хубав,макар,че ни изглежда гнусно.Бялото течение е проблем и гинеколога бързо се справя с него с медикаменти.Трябва да се лекува навреме,защото не е добре да има такова течение.Да,вагината има специфична миризма,но трябва ежедневна хигиена.Мъжете обичат да лижат отдолу,но не всички.Когато се прави с любов и страст не ги вълнува нито как изглежда вагината,нито този мирис.А и специфичния мирис на вагината ги възбужда.Когато се влюбиш един ден ще разбереш за какво ти говоря.;))

4.   Същите въпроси съм си ги задавала и аз преди време :))

1. Не, не всички мъже искат анален. Особено ако момчето те обича, а на теб не ти харесва - със сигурност няма да те кара насила. Но пък пробвай някога, трябва от всичко да се опита!

А това за изпускането е доста крайно - ако дълго време през целият си живот си правила анален, може да се случи.. Но под дълго време имам предвид редовно поне 15-20 години.

2. Бялото течение е напълно нормално при повечето жени, а миризмата, която идва е може би от недобра хигиена. Използвай интимни гелове (Билка, Нивея) и се измивай веднъж дневно, няма да има проблем. За смяната на бельото предполагам няма нужда да казвам... Някои смятат, че това течение трябва да се лекува и т.н. Ама то почти не може, при всяка жена се появява от най-малкия фактор и после си изчезва.

3. Повечето мъже ги възбужда и им харесва да доставят удоволствие на половинката си. Ако си поддържаш добра хигиена, няма никаква противна миризма. Естествено като се възбудиш, се появява типично течение с мирис, но то не е гадно. :)

Споко, всички тия неща са човешки и няма нищо гадно и странно в нито едно от тях!

5.   До номер 4-бялото течение не е нормално!То е знак за някаква инфекция-може би гъбична!Не бъркайте нормалното физиологично течение,което се появява по време на бременост,преди или след менструация-то няма цвят и мирис.Патологичното бяло течение причинява сърбежи,дискомфорт,то има неприятен мирис и цвят.Гинекологът определя диагнозата и вида на течението!

6.   Номер 5 много моля да иде да се гръмне. Първо по време на бременност НЯМА нормално течение, никакво - бяло, розово, синьо и т.н. Второ - много жени, когато не са информирани достатъчно, смятат цервикалната слуз, която се появява по време на овулация за бяло течение (появява се всеки месец 2 седмици след последния менструален цикъл, ако той е с нормална продължителност от 28 дни. Естествено има отклонения при по-къс или по-дълъг цикъл). Трето - количеството и миризмата на нормалното физиологично течение, което има защитна функция, зависи от индивидуалните особености на жената и от деня на цикъла, а цветът му може да варира от напълно прозрачен до белезникав. И за да се увери една жена, че е напълно нормално това течение не е зле да си пусне една микробиология.

7.   Номер 6,говориш за принципа или за индивидуални случаи?Невъзпитаните думи в началото обезмислят информативността на поста ти!

9.   Как да засиля растежа на косата си но и да продължавам да я изправям с пресата