Споделена история от Тинейджърски

Немога вече
От месеци наред съм влюбена в един мой приятел, от една компания сме и сме много добри приятели и ме е страх да му призная чувствата си... незнам как ще реаргира, дали ще каже "да и аз те обичам' .. или ще възкликне ... "как можа да си помислиш, че може да стане нещо междо нас'' не за първи път ми се случва и затова ме е много страх да му кажа всичко. Всеки ден ме гушка, приятелски разбирасе, а аз изтръпвам и в този миг светът сякаш е по-мил от всякога.

А когато ми се усмихне и каже "сладурано здравй".. загъбвам ума и дума. Немога повече така.. много се измъчвам постоянно сме заедно... най-добри приятели,но аз искам нещо повече от неговото приятелство.

Моля, помощ. Искам съвет...незнам какво да направя ;(

Коментари

1.   Пф, това за влюбването в човек от компанията ми е нещо твърде близко...но знаеш ли? човекът, когото аз харесвах не ми каза "Сладурано", така че...защо не опиташ да поговориш с него...струва ми се, че зад това мило обръщение се крие нещо ;)
Успех!

2.   Еми и аз бях така само, че той си имаше гадже и един ден му казах той каза че съм му просто близка приятелка, първия ден стоеше малко настрана ама след туй пак си се държим както преди като приятели гушкаме се, като си пишем си казваме, че се обичкаме само като приятели той знае, че при мен не е така, но не ме отблъсква.
Кажи му пък може и да стане нещо се пак пре теб той е свободен.

3.   Много благодаря, за съвета.. мисля да опитам..пък да става каквото иска (от авторката)

4.   №2 опитай и после ни кажи как е минало Успех ;)

5.   {авторката} : Вчера му казах всичко, кратко и ясно "Виж, ти си ми най-добрият приятел, и се надявам да си останеме такива завинаги, независимо от обстоятелствата, а сега искам да ти кажа, че съм лудо влюбена в теб и, че немога и ден без да те видя или чуя." а той отвърна "Ще си останем завинаги приятели, но ще бъдем и нещо много повече-двама влюбени" обясни ми, че и той ме обича и сега ходиме, боже много се редвам, мечтата ми се сбъдна леле хора немога да повярвам (happy) :):):):):)

6.   честито :)

7.   Зад това мило обръщение се крие нещо ;)