Споделена история от Тинейджърски

Чувствам се ужасно
Преди няколко дена аз и най-добрата ми приятелка решихме да си направим Facebook.

И така направихме си и видях че не е нищо особено, но приятелката ми много се запали. От вчера се зарибява с някакви дечковци на по 15-16 години, дето се държат като идиоти и един от тях е сещате се Джъстин Бийбър.

Започна да ги харесва от както едно момиче от нашия клас и спомена колко били цитирам "сладки". А това момиче ни беше така да се изразя заклет враг-обиждала ни е, използвала ни е и какви ли още не подлотии. До онзи ден тя била такава тя била онакава а сега са първи дружки и това много ме дразни защото вече за пореден път, 3-та година ще се повтори едно и също. Онази ще се представи с добрата страна ще и промени мнението и след това ще направи нещо тъпо и приятелката ми пак ще се върне при мен, а аз отново ще се чувствам изолирана и ще ме питат "какво стана с вас тя май пак те заряза".

Не искам да бъда момичето за лятната ваканция. И изобщо много ме дразни-пише имената на дечковците навсякъде , прави си снимки с листчетата във фейсбук като не осъзнава колко тъпо изглежда. Не знам, много се дразня и ми е гадно, и ревнувам.

Какво да направя? Моля ви за съвет!

Коментари

1.   Фейсбук е наистина опасен - познавам много хора, които буквално живеят в тая лицекнига - това си е чисто пристрастяване... Цъкаш на разни безсмислици и си пропиляваш живота да гледаш клюкарски снимки и да си пишеш, след като можеш да говориш!

2.   Детски ядове са това,не е сериозно!Ще пораснеш и ще проумееш,че приятелството е хубаво,когато е споделено и няма измекярщини.

3.   15-16 годишни дечковци? А вие колко по-големи сте в такъв случай? Щото ми се струва, че и вие сте ученички още =)

*Syndrome

4.   от автора: да ученички сме но да се зарибява по някакви свестни разбирам а тя мърмори постоянно за тях а те са по Италия Бразилия Канада, моля ви се щяла да учи италиански и да отиде при тях и това много е вбесява от една седмица е така за нищо друго не говори освен за тях

6.   Ами това са детски работи,ще отмине!

7.   Едно ще ви кажа на всички тука, по оналин игри и такива като facebook може да се срещнат страхотни хора! Дори може да намерите лубовта на живота си в някоя от тези не6та, фейсбук, туитер, оовоо, и онлаин игри! замислетесе!