Споделена история от Тинейджърски

Искам да имам хубаво тяло
Здравейте! Момиче на 14 съм, скоро ги навърших и с навлизането в пубертета започнах много да се интересувам от външния си вид както повечето момичета. Висока съм - 168 см. Като цяло съм слаба, нямам дебели бузи, корем и т. н. , но краката ми са пълнички. В моето семейство всички са пълни и трупат главно в краката и дупето. Всеки ден вкъщи правя по 60 коремни, скачам на въже и правя упражнения за крака. Спазвам и строга диета. Искам за лятото да имам перфектно тяло и слаби крака, защото иначе късите панталонки стоят ужасно грозно. Пиша тук, за да ви помоля за съвет как да направя перфектни крака, но не искам мускули и т. н. тъй като не ми харесва едно момиче да има мускули като на мъж, смятам, че всичко женско се губи, но както и да е, това е друга тема. Споделете вашите истории, как сте отслабнали, какво сте правили и т. н. Благодаря Ви предварително! :)

Коментари

1.   То пък и много слаби са грозни. Който те харесва ще те хареса без значение от краката, дупето, корем и тн. Ние не искаме да сте манекенки. :)

2.   Божее, това имам чувството че аз съм го писала... Ще следя темата с интерес.. :)

3.   Няма как да си слаба и да имаш дебели крака. Може би си въобразяваш, затова най-добре кажи колко килограма си.

4.   здравей,
най-добе пиши в някой фитнес форум. напиши в гугъл - фитнес форум и лесно ще откриеш някой посещаван където хора с опит да ти препоръчат нещо

5.   От автора: 45 килограма съм и наистина имам дебели крака. Ужасни са и много ме е срам от тях. Помогнете ми. Скъсвам се от тренировки и нищо не ям но имам чувството че още повече дебелеят.

6.   Извинявай, че го казвам, ама няма как да си 45 кг и да са ти дебели краката. Нещо си въобразяваш доста. Перфектни килограми си за височината ти, дори може да се каже, че си малко нод нормата, така че ти си прави опражненията, ако искаш тялото ти да се оформи по-добре, но не е нужно да отслабваш.

7.   Хора повярвайте ми не ви трябват слаби крака. Момиче на 19 г. Съм. Когато бях на 16 много се запалихпо фитнеса. Лятото на 6ти клас аз мога да кажа че постигнах тяло като на фитнес модел. (Дори ми правиха фотосесия) Ще продължа с краката. Имах нормални крака с леки мусколи по тях. Дупето ми. Охх беше станало уникално стегнато и идеално кръгло. През лятото с късите панталонки нямаше момче което да не му се изкефи и то на глас. Но след това ме хвана някаква мания че съм груба. Спрях фитнеса не ядох със сеедмици и се докарах до анорексия. Загубих плочките и дупето си. Следкато всичко отшумя вече съм здрава и отново се мъча да си възвърна тялото. :)

8.   45 кг за 168 не е нормално.. прекалено слаба си и си въобразяваш.. 45 кг ако си трябва да си към 1. 60

9.   Краката ти вероятно не са толкова дебели, колкото си мислиш. Просто си малко по-заоблена, имаш извивки. Това е добре, защото тепърва ще ставаш жена. Много хора смятат за привлекателни жените, които имат малко по-заоблени (не пълнички; има разлика) крака и дупе.