Споделена история от Тинейджърски

По скоро невъзможна любовв..~!
Обичам едно момче .. много .. ацки много! Нашите са против него, не го харесват защото не е българин и не бил за мен, но аз просто немога без него! Правех какво ли не .. говорих им толкова много .. имах толково много проблеми! Накрая просто мнението им ми стана безразлично и ги оставих да си говорят, но майка ми го заплаши с полиция! Момчето е на 17 и въпросите ми са, дали наистина могат да го осъдат и ако не, какво да правя аз?! Няма да го оставя, нито той мен! Как да постъпя подяволите??!

Коментари

1.   Да те е бил? Или изнасилил?Той е на 17 и ако трябва да го съдят ти трябва да свидетелстваш, че по някакъв начин те е наранил, или посегнал на теб с което е застрашил живота ти, не виждам начин как вашите ще го осъдят или каквото и да било, но може по някакъв начин да издействат ограничителна заповед. Не знам

2.   Ще си блъскаш главата след време, усещам аз, но давай - живота си е твой. После не се сърди на вашите, че са се оказали прави.

3.   Ти наистина си малка! Пишеш"ацки", което сигурно би трябвало да означава "адски", а това ни говори, че още не си се ограмотила в училище, а бързаш да се ограмотяваш в любовта! Но да знаеш, че любовта е по-трудна и от училището, за това не бързай! Родителите ти сигурно не искат малкото им момиче да постъпва неразумно и предприемат някакви мерки. За да не получиш някои урок в любовта, който може да е много,много болезнен!

4.   За кво ще го съдят.. защото не е българин ли??????? :X:X

5.   Номер 2, и аз ги виждам така нещата....ще се вземат , ще забременее и ще си строши главата с някой непрокопсаник , който сега е принц на бял кон.... Много лошо .. и после цял живот някой друг е виновен за всичко. Остави го бе момиче , не е краят на света нито е най-добрия . Ако пък се окаже че е такъв нека изчака да посъзрееш малко и тогава да вземеш решение , но съм сигурна че той не иска и да чуе за този вариант. Ама както правилно отбеляза номер 2 - живота си е твой. Хубаво е че сподели тук, но дано да послушаш и да се вразумиш...дано