Споделена история от Тинейджърски

Как да подобря нещата
Здравей те
Искам да споделя с вас историята си и да поискам съвет, защото вече не издържам така! Аз съм на 14 и имам приятел на 28, ходим вече година и много се обичаме. С него за първи път го направих и не съжелявам за това, но проблемът е там, че наще незнаят за връзката ни. Той и семейството му са много близки с моето семейство и много добре се познаваме всички. Много е трудно да лъжеш непрекъснато и да внимаваш да не се изпуснеш пред някого. Както вече казах много се обичаме, но искам някаква промяна. Бих искала да мога да излизам с него на истински срещи без да се налага да се крия, да можем по някакъв начин да показваме чувствата си. Каьете какво да направя, за да се подобрът нещата. Ако може давайте повече мнения, защото съм наистина отчаяна! Благодаря предварително

Коментари

1.   Ако се рабере, че те е ебал, ще го осъдят за педофилия, кфа е тая ващта връзка незнам, 99%, че е с тебе колко да си прай кефа, попринцип по-големите харесват по малко момичета.. но недей да казваш на никого защото ще го осъдят..елементарно мила.. по добре се фани с некой пиклио на 16 и да не ти дреме ;) /// тфа е от мене сори за някои груби думи, но съм си такава :) //

2.   Здравеи миличка искам да ти кажа че парвото нещо което трябва да направиш е да разбереш дали наистина ти означаваш нешто повече за него освен секс, и ако тои наистина те обича трябва да кажете на родителите, няма смисал да лажете и да се криете.Докога ште издаржите така?

3.   Първо разбери какво всъщност означаваш ти за него, защото и аз ходих с по-голям и за него нещата не бяха толкова сериозни, колкото за мен. Ако той наистина иска да бъде с теб трябва да кажеш на родителите си, защото ще видиш, че след време тази игра на криеница ще започне да ти омръзва. Аз съм го преживяла и знам. А колкото до родителите ти, ако той е свестен те трябва да го приемат, че това е което ти искаш. Успех мила!

4.   ем по мин. лято и аз бях на 14 и аз харесвах един на 28, сега пак го виждам, тои живее до нашия вход. НИЩО не е ставало между нас дори не сме се и целували нищо просто като видях това и реших да пиша. казват от блока че бил наркоман. сега сиг е на 30 31 а и е погрознял но мойто беше само за закачка

5.   Мале мале мале. Кжо е тва нещо бе хора тя на 14 той на 28... Ужас земи наистина си хвани някав на 18 а не на 28...

6.   Здравей аз сикам да ти кажа, че това момче е твърде голям за теб. Сега и аз съм на 14 направих същата грешка като твоята самоче с момче което е на 18 не правихме секс , но той твъредеше че ме обича пре достатъчно , но той ми изневери 5 пъти и аз винаги си казвах ще опитам последно може да се получи , но един дет той ме пита дали искма да правим секс и аз му казах не