Споделена история от Тинейджърски

Аз ли съм ненормалната?
Хей, ето че дойде времето и аз да се оплаквам в този сайт. И преди съм чела подобни истории на моята, но не чак такава. Написах заглавието така, защото почнах вече аз да се съмнявам дали не съм полудяла, защото в 21 век явно е нормално някои неща да се случват по този начин, който ще опиша.

Та така, на 18 съм, момиче, до сега съм нямала сериозна връзка, защото аз не искам и съм настроена малко лошо към момчетата, може би защото според мен повечето гледат да използват момичето за знаете за какво, да не го пиша, че да не стане така и да не ми публикуват темата заради това. Не че искам цял живот да съм сама, обаче характера ми е такъв, падам си малко затворен човек, не мога просто да отида да заговоря някое момче и да нахалствам, а и не искам с него да се използваме взаимно. Целта ми поне за сега е да завърша средно, защото колкото и на другите да не им пука, за мен е важно, защото успеха за мен е по-добър вариант, отколкото една връзка дето ще продължи 2 месеца. Та така, защо имам такова мнение за момчетата... преди година се запознах с един и поне на мен ми се стори странно да иска на третия ден да се видим, без да сме си писали кой знае колко и на всичкото отгоре на същия ден ми предложи, но аз му казах, че не може без да се познаваме да ходим, от два чата и да станат нещата, но той така или иначе почна да ме заплашва и вика: или ще имаме връзка или не искам да имам нищо общо с теб, т. е все едно да избирам да сме заедно и като скъсаме, щели да си останем приятели, обаче сега не можело... после си призна, че го е казал само защото иска да ме използва, искал да сме заедно, но просто му се правели разни работи и явно искаше връзка за не повече от месец. Стана ми кофти много ясно, особено като го виждах през ден... кофти е да ти кажат един вид, че искат само да те използват и няма да те обичат истински, както и да е, беше ми кофти 2-3 месеца, тъй като той ми допадна, мислех го за свестен, имахме общи интереси, а той се оказа използвач. Преди това и други са се опитвали да ми предлагат разни глупости, ама аз направо ги блокирвам и не се занимават с извратеняци, знаете ги, че или ще пишат във фейсбук, или ще намерят начин да ти пишат другаде. После се запознах и един друг на 21, обаче не живееше в България и твърдеше, че има хотел в нашия град, малко не вярвах, обаче проучих и наистина се оказа така, доста богат беше и пак ми предлагаше разни глупости, че и пари предложи и ми стана някак гадно, че ме приемат за някоя магистралка, а не съм такава и нито поведението ми е на такава. После и брат му почна да ми пише, той е на 23 и живее в моя град и пак същата работа, все едно, че се бяха наговорили. Та така де, разкарах ги, но не си промених мнението за мъжете като цял. Наскоро един друг искаше да се запознаем, живее в друга държава, но се връща в България по празниците, защото техните живеят в нашия град и беше всъщност на 27. По принцип разликата не ми пречи, стига човека да е свестен и да ми допада. Наистина той ми допадна, смисъл доближаваше се до това, което харесвам, а и преподаваше в училище, демек учител, нищо че е на 27, той преподава отскоро. Каза ми, че си търсил приятелка, изглеждала съм му свястна, харесвал ме уж и до момента, в който ми писа някакви извратени работи и останах потресена.. това да ти го каже такъв човек, дето едно, че изглежда толкова миловиден и не на реалните си години, друго че преподава за бога, все едно да имам връзка с учителя си. Та така де, снощи ми изтърси, че скъсал с приятелката си преди месец и сега си идва за празниците, искал просто един вид да ме използва, да не е сам и така. Наистина ми стана ужасно кофти, но си казах, че не си заслужава да рева и т. н заради един мъж, още повече, че не се случва за първи път, но може би си мислех, че този път може да е различно... и така, каза ми, че няма време за сериозна връзка, ако съм искала да се използваме взаимно две седмици и после можело да станат нещата.. Е, как ще станат нещата, не трябва ли да познаваш човек и да го харесваш, че после да спиш с него. Просто понякога се чудя аз ли живея в 18 век, че разсъждавам така. Имам чувството, че съм ужасно смотан човек, че да искам нормална връзка и момче, което да не ме използва. Явно повечето искат да се използват с друг човек, да си направят кефа и после да го зарежат. Не мога да се оплача, че не получавам внимание, даже се чудя защо ми обръщат внимание и се занимават с мен, като се има предвид какъв ми е характера и не съм от онези леки момичета, не допускам лесно някой до себе си. Не бих казала, че съм някоя грозна, гледам да се поддържам, няма да отида някъде като клошар, не мисля, че съм и глупава, но просто не искам да бъда използвана и ми става ужасно гадно като някои почват да ме заплашват и да си предлагат евтините номера. Даже искам да се махна от този град, то не че града е малък, ама имам чувството, че като изляза някъде все ще видя някой от тези хора. Може би се чудите защо ги писах тези неща, исках да споделя някъде, на приятелки не го казвам, защото ще ме помислят за някаква дето се дава лесно, въпреки че ме познават и ще си кажат тая с какви неща се занимава, просто ми стана кофти и реших да пиша в сайта, добре че е анонимно. Сигурно има и други в такава ситуация и предполагам, че не съм единствената, която иска нормална връзка и да не бъде възприемане като някоя дето е дошла от магистралата. И въпрос към момчетата: за вас кое е по-важно- да имате връзка, която е стабилна и да знаете, че може да разчитате на човека до вас, или най-важното в един човек за вас е външния вид и дали би се съгласил на някои неща? И към всички, които ще прочетат това: за вас нормален ли е този подход от страна на момчетата, от втория чат или първата среща да искат да вкарат момичето в леглото? Наистина си мисля, че аз съм нещо ненормална и това е нещо нормално, че често да се случва. Все пак знам, че сме 21 век и хората са с коренно различни разбирания.
Моля модераторите да публикуват това и благодаря, ако някой си направи труда поне да прочете това :)
П. с съжалявам ако имам грешки или съм писала неща, които не се разбират.

Коментари

1.   Първо съм момче на 19. И наистина ти съчувствам за това което си преживяла откъм контакт с момчета до сега. Обаче едно нещо ще ти кажа, че не винаги момчетата са виновни. Аз лично съм си харесвал момичета и винаги се държа мило с тях и се държа така както смятам за правилно. Нито насилствам нещата нито нищо. За мен е важно да се изгради първо едно приятелство между половете и чак тогава нещо по-сериозно ако си допаднете с човека. Аз съм канил момичета по-бързо да се видим ама това е било защото искам просто да се сприятелим, не е среща за мен, а просто приятелско виждане, но винаги ме режат защото били пробвали и те като теб са били подмамени да бъдат изпозвани и вече не излизат с хора с които си пишат. Така че както виждаш не всяко момче иска там секса само ама то и да не иска пак го третират все едно е като останалите. Стигали са да ме питат въпроси като "няма ли да почваш да ме сваляш" и тн. Иначе аз съм против първа среща и айде в леглото. Това е хипер долното и смотано. Според мен си изцяло наред няма какво да му мислиш. Ще дойде правилното момче

3.   Здравей.
По-малка към от теб с 4 години и може да ти прозвучи странно, но при мен до някъде е същото.
Често се случва по-големи "батковци" да ме заглеждат, да ми предлагат с*кс, но разбира се не съм толкова глупава, за да се съгласявам. Имам дълга руса коса и светло сини очи, повечето твърдят че ме харесвали заради този факт, а други - заради тялото ми. Но в крайна сметка - почти всеки гледа да залъже някоя, само за да запълни нуждите си. Явно така е и с момчетата, на които си попадала ти.
Не си ненормална. Всеки зрял човек иска нормална връзка с взаимни чувства. Само използвачите искат обратното. Малка съм, за да ти давам такива съвети, но все пак - не се доверявай твърде лесно на всеки, това вреди само на теб. А колкото до сериозните връзки - все някога се намира подходящия човек. Без значение кога и къде.
-Ани.

4.   За незрелите тийнейджъри и мъже подходът си е нормален. На господата им е под достойнството или нямат сили да се самозадоволяват редовно и тук идва гениалната идея: да намеря жена, която да замества дясната ми ръка. А дали ти си нещо повече от машина за секс тях хич и не ги интересува, защото за тях ти си само това и не смятат да задълбават. За съжаление си нацелила все такива. Тук нещата са като с четирилистните детелини: много трилистни ще подминеш, докато намериш някоя с четири листа.

А за другият въпрос: аз искам връзка (няма да слагам етикет нормална, защото вече никой не знае кое е нормално и кое не), но на всички нива, а не само на физическо. Може да звучи грубо, но ако съм толкова умрял за секс, има начин да го получа без да се гавря с хората. Ще ми се жената до мен да бъде честна (няма да я разпитвам дори къде си държи запазените млечни зъбки, но все пак да не го играе шпионин на мисия в мое присъствие), да ме възприема като завършен човек и личност, а не като бял лист, на който да рисува, рисува... Да знае и да дава, а не само да взема (не говоря за пари, а въобще - изслушване, разбиране, помощ, ласки, усмивки). Да не смята, че е нещо повече, защото е жена (омръзна ми от разни мъжемразки, които очакват цял живот да им се извиняваш, че си мъж), както вероятно ще очаква аз да не я третирам така, но в своя полза. Да може да води разговори и дори при спор да не звучи като грамофон, който си знае своето и никак не вниква в думите на другия.

Та успех, драга! Поставила си си нелека задача. Дано някой те оцени! А на господата въобще не им обръщай внимание - те ще продължат да търсят женско като бик за разплод, защото на тях друго не им е нужно в този живот освен секс.

5.   Миличка, ти си напълно нормална нищо ти няма, просто досега си попадала все на боклуци. За съжаление повечето в днешно време са такива гледат само да те минат, без да им пука, че ще по този начин нараняват жестоко нечий чувства. За щастие все още има и свестни, но се брят на пръсти пожелавам ти да срещнеш все някога принца на мечтите си на фона на всички утайки в " блатото "!