Споделена история от Тинейджърски

За първи път съм влюбена
На 17 съм и за първи път ми се случва да изпитвам подобни чувства. Той е от моето училище и е абитуриент тази година. Не мога да си обясня защо изведнъж започнах да го харесвам. Бях го виждала и друг път, но преди това не беше имало нищо.

Аз няколко нощи не можах да спя, но все пак като че ли малко попремина. Тогава го видях отново на училищния празник и даже се запознахме. От тогава не мога да спра да мисля за него и когато си го представям, сърцето ме заболява.

Мисля, че открих скайпа му, но не съм сигурна и не знам как да ппостъпя, защото съм много стеснителна и не бих се осмелила да му пиша.

Коментари

1.   действаи той от каде да знае че го харесваш покажи му го ама по деликатно, тарси контакта с него и предизвикай вниманието му незнам как са нещата около за да ти кажа как по конкретно да постапиш ама неможе да не правиш нищо, а след това да очакваш той така да дойде при теб и да ти падне на колене.

2.   Трябва да се осмелиш да му пишеш, защото току-виж можеш да си пропуснеш шанса:) изобщо не се притеснявай, бъди смела! поне така ще разбереш дали той има някакви симпатии към теб и дали можеш да се надяваш на нещо от негова страна.

3.   благодаря ви за съветите
надявам се нещо да стане

4.   Имам подобно нещо даже почти същото и аз ти предлагам да му пишеш по скайп но не му показвай че има причина да му пишеш постепенно ще станат нещата (;