Споделена история от Тинейджърски

EOS балсам в България??
От известно време искам да имам Eos балсам за устни и въпреки високите цени се реших да си взема. Та въпроса ми е - от къде?? В ebay видях, че има доста и на нормална цена, но доставката май ще ми излезе доста. Така че ако знаете някъде, където са евтинки или сайтове с не скъпа доставка - пишете :) И ако някой е ползвал - струват ли си или са леко надценени и кой аромат е най-хубав? :) :) Лек ден! :)

Коментари

1.   Има в olx там сигурно са по евтини, нямам такъв, но една влогърка, която е гримьорка твърди, че са много надценени, защото в Америка стрували 5 долара, а тук около 12 лева, което е двойно.

2.   1 - Така е, но разликата идвата от красивото мито, за което трябва да благодарим на ЕС и хубавата ни външна политика.

3.   Аз имам такъв балсам с мента, от една аптека на центъра в моя град беше (:

4.   По-добре проучи добре доставчика си да няма изненади. В смисъл, че на пазара блика от реплики на еос. Някъде из нета имаше статия как да различим фалшификат от оригинал. И онези си миришат, но по-силно/осезаемо и далеч не са био сертифицирани:)) аз имам светлосиния с мента, за който съм чувала, че е най-добър, защото ти прави устните да изтръпват много приятно и ги разхлажда:)) към другите нямам поглед. Бях си поръчвала от една фейс страница, за която имах отзиви, че са оригинал. С доставка ми излезе 17лв.

5.   Ако не се лъжа съм виждал този балсам в DM и Lilly. Я се поразходи из тези магазини и техни подобни и попитай. Мисля че цената беше от сорта на 4-5 лв.

6.   В DM и Lilly ги няма. Аз си поръчах моя от Фейсбук за 12 лева доставката от Еконт - 3, 50. Хубави са наистина, защото много добре предпазват устните от сухия и студен въздух, омекотяват ги и дори възстановяват ранички, ако имаш такива.

7.   Има напълно обикновен балсам за устни в DM, който е много мек и върши същата работа като EOS и не е 12 или 15 лв, ами 3 лв, ти си прецени.

8.   Моята най-добра приятелка си го поръча, но от USA за 17 лева супер е наистина. Напиши в интернет балсам еос и ще го намериш.

9.   Здравей! Аз също чета доста преди да си купя някаква козметика, защото не искам да хвърля много пари и на всичко отгоре да ми съсипе кожата (ноктите, косата и тн). Та според мен най- добрият балсам за устни е на Алтея Органикс взех си го от един био магазин, с лавандула е 5лв, а с роза 5, 50 някъде (а като грамаж е към 4, 5гр). Хубавото на този балсам е, че не плащаш за реклама (на така известните и, , качествени" марки само името им плащаш, а иначе са пълни боклуци), също така е наистина качествен и е сертифициран, че е био, което означава че не е с толкова много химии, а аз много държа на това. Също хубав гланц е и този на Нютриджина- взех си го от Лили и той е към 5лв, но от горния съм по-доволна. Ще ти дам и друг съвет- не купувай дадена козметика (или каквото и да е) само защото марката е известа, не винаги цена= качество, доста често високата цена идва от голямата реклама.
Ж17

10.   Виждала съм по по моловете, но в магазините с маркова козметика. Мисля, че са от сорта на 12-13 лв, ако не се лъжа .