Споделена история от Тинейджърски

Не знам какво да реша
Здравейте.. Аз съм момиче на 15 години. От няколко седмици ми допада едно момче и мисля, че и на него му допадам пише ми разни есемеси с намеци и целувки и т.н.

Снощи бяхме на парти във тях с приятели и след това на дискотека ии в дискотеката имаше едно момче с което се бях целувала преди седмици.. Мислех,че нямам нищо към него.. Та това 1вото момче танцувахме .. Но нищо ! [ Той е на 17 , но никога до сега не си е имал гадже.. може би за това не знае какво трябва да направи :x ] След това отидох на масата наа 2рото момче , защото там бяха мои приятелки.. Тогава започнах да танцувам ии това 2рото момче дойде при мен ии започна да танцува с мен ии така лека по лека започнахме да се целуваме ии беше невероятно ! 1вото момче не видя това .. Ии на другият ден казал на един приятел,че ме харесва а пък на друг , че не ме .. Може би в пак повтарям заради това,че не си е имал гадже до сега и незнае какво да направи с 1 момиче.. А Отделно другото момче също ми писа есемеси и така и осъзнавам , че и към него имам симпатии, но той си е имал гаджета и опредеелно знае как да постъпва.. Просто не знам какво да направя .. Да избера ли по отворения който знае как да се държи с момиче или да продължа да се боря за другия, чакайки да се осазнае какво се прави.. Просто не знам !!

Коментари

1.   ТИ ВЪОБЩЕ ДОБРЕ ЛИ СИ? Знаеш ли какво искаш или за теб е важно просто да си имаш някакво гадже, с което да се хвалиш пред приятелките си. Според не изпитваш нищо нито към единия нито към другия просто се радваш на вниманието ,което ти оказват. Но ако все пак трябва да избираш по-добре по-неопитния така няма да си поредната бройка на другия поне! УСПЕХ!