Споделена история от Тинейджърски

Какво да му подаря?
Имам приятел от скоро напоследак ни предстоят доста поводи за празници....а от там и вапросът: Какво да му подаря ? Наистина незнам какво искам да е нещо което наистина да му хареса а не просто да отбия номера не го познавам прекалено много и за това незнам какво би му харесало точно моля помогнете ми дайте идеи. Благодаря предварително :)

Коментари

1.   ваша обща снимка, или ако има някакво хоби нещо за хобито.. коли мотори.... ил инещо оригинално анцунг адидас или някоя блузчица ;)

2.   и аз се чудя какво да подаря на моя приятел (заедно сме от 8 месеца) Идва Коледа , рожденният му ден е Януари ... нямам идея. Той обича дрехи , парфюми , но това са стандартни подаръци , ако искаш да е нещо по- необикновенно , опознай вкусовете и предпочитанията му и сама измисли нещо оригинално , като например съчетание от нещо което той много харесва и нещо което ти харесваш :)

3.   Подари му плюшено сърце или весела играчка с някаква симпатична картичка с пожелание.Всички харесват сърчица!

4.   СТ1: Ами аз дулго време се чудех какво да подаря на моята приятелка и най-накрая измислих нешто уникално и се надявам да я зарадвам много :Д Подари му нешто от сарце това е . Иди някои ден по магазините разглеждаи ляво дясно и когато видиш нешто което ти напомня на него взимаи го . Ако има рожден ден честити му и от мен: :Д:Д

5.   Щамповай му тениска с някоя весела закачка,тамън ще се измъкнеш от ситуацията,че не го познаваш добре. Няма начин да не я носи пък и ще му напомня за теб ^.^

6.   Можеш да направиш или по точно да купиш наи различни подарачета. Зависи с каква сума разполагаш, и за какъв повод е. Примерно можеш да купиш часовник, портмоне, колан, рамка с ваша или твоя снимка, ключударжател, нещо сребърно като например гривна а ако има можеш да купиш от тези сърчица които се разделят и едната част е в теб а другата в него, запалка ако е пушач, комплект козметика, някоя дрешка, калъфка за телефон или фотоапарад, попринцип мога да дам много идеи за подаръци ако знам долу горе с каква сума разполагаш. Друг пример за рд ако имаш възможност да отидеш в тях докато тои го няма примерно да се разбереш с някои от техните ако те знаят много ясно можеш да купиш тортичка в фрма на сърце с някакво надписче и да надуеш няколко балона (любимото му число) в които да пуснеш някакви пожелания или причини защо си с него или защо го обичаш и така, с моя приятел сме заедно от 3 години почти и никога няма да забравя какво бяхме измислили с баща му, преди рд-тому си писахме в скаип с баща му и тои искаше да го изненада като говори с маика ми да ме пусне да преспя в тях нея вечер та гворихме с мама и тя се сагласи а тогава правехме половин година откакто сме заедно и така отидох на рд там бяха близките му и когато те си заминаха баща му предложи да излезем да се разкараме тои се сагласи и каза че след разходката таман на време ще съм си в къщи, та излязохме разходихме се и стигнахме пред нас и тои ме целуна за лека нощ и аз се разсмях както и баща му тои попита какво става и защо се смеем и тогава баща му каза тя тази вечер ще спи в нас тои помисли че се шегуваме но после разбра че е истина, това беше първата вечер в която останах в тях и беше страхотно като при това още не бяхме спали (секс) беше просто уникално. Та ако родителите ви знаят може и нещо такова да се направи. Ако сте по големички и живеете заедно може да приготвиш вечеря но преди това да се разбереш с някои да го изкара някаде за няколко часа а ако ходи на работа супер, купи червено вино запали свещи сложи няколко сфещички и направи нещо за ядене което да върви с виното.. :))) Надявам се да съм ти помогнала :))

7.   Ха, ха аз на моя приятел подарих една бяла всекидневна блуза, на която отпред пише "Девствен съм", а отзад "фланелката е стара" ;ДД

8.   Предметния подарък е почти без значение.... , ноооо защо не се увиеш в една панделка :Д

9.   Здравей,

Темата е малко старичка, но дано успея да ти помогна. Аз попаднаха на този сайт, в който има доста интересни подаръци, с които можеш да го изненадаш - http://www.podaruk.info

10.   Аз бих подарил нещо интересно и компактно, което да може да се сложи на рафт или на бюро. Отначало не изглежда кой знае какво, но ако нещата между вас се получат, ще се превърне в източник на спомени.

11.   Ето ти много готина и романтична идея за подарък - стихотворение, посветено на приятеля ти. Нещо мило и от сърце със сигурност ще го трогне. Ако не те бива много със стиховете, в този сайт пишат много хубави http://podarak-ot-stihove.alle.bg