Споделена история от Тинейджърски

Обича ли ме според вас ?
Аз се казвам Ели на 18 съм, а моят приятел е на 23.С него сме заедно от 6 месеца, но до сега не ми е казвал че ме обича. Показвал е по много начини че не е безразличе, винаги ми звани, никога не се прави на ударен, просто той си е с такъв характер сигурно.

Казвал ми е че не обича да си показва чуствата аз мисля че защото някога е бил наранен и не иска това да се случи отново. Незнам според вас обича ли ме??? -като имате предвид че се даржи нормално хубаво с мен, само каде не ми е казвал тези думички??? И аз не съм му казвала точно обичам те кавала съм че той е много за мен че държа на него, но това някак си немога да му го кажа, сигурно защото и той не ми го е казвал до сега, незнам как ще реагира. По какав начин да му го кажа. Какво мислите вие върхо всичко това ???

Коментари

1.   Аз мисля че ти трябва първа да му го кажеш. По дяволите това са само 2 думи!!! Лесно е да кажеш "ОБИЧАМ ТЕ", но е трудно да го докажеш...

2.   Това са просто две думички...Това, че не го еказал не значи, че не те обича. Щом ви е добре заедно и държите един на друг, продължавайте все така, а дали ще ти каже "обичам те", или няма, все тая. Думите нямат стойност, делата имат!

Една дума повторена сто пъти губи истинността си...остава си..просто дума.

Мег*

3.   Ако е зодия козирог не чакай скоро да ти каже. Просто характер ;)

4.   Номер 3: глупости,бившия ми беше Козирог и ми каза,че ме обича още на първата седмица... Това си е до характер, а и по-важно е да го доказва,а не да го казва...

5.   СТ1: Еи само няма да обиждаш козирозите :Д не че и аз не бях съштия . Поне за мен думите обичм те означават много даже ако не всичко и не ги казвам след 1-2 срешти . Искам когато ги кажа да съм сигорен в приятелката си да съм сигорен в себе си и наистина да почувствам че сега е момента . Може би проятелят ти мисли по съштия начин . Ако ти си сигорна в тези нешта кажи му ги ти няма от какво да се плашиш .

6.   Номер 5, с коментара си исках само да покажа,че това,кога един човекказва обичам те,няма нищо общо със зодията... Хе знам защо си решил,че обиждам Козлите..

7.   СТ1: НЕЕЕ базикам се . Спокойно . Така съм написал само заштото и аз сам тази зодия и аз бях съштия . Не съм казал обичам те до 2 месец а причините ги написах в първият коментар .