Споделена история от На работното място

Да испитвам ли срам или...?
Ще се опитам да го разкажа на кратко.
Имахме банкет организиран от фирмата, бяхме мн хора всичко вървеше идеално докато не се появи един колега който ми е доста симпатичен. Проблема е там, че е женен и има дете. И така цяла вечер ме зяпаше идваше на наща маса и изведнъж ме извика горе до тоалетната и незнам защо аз тръгнах поиска да правим секс аз си тръгнах и му казах че няма как да стане. После си излезнахме проблема е там че споделих на една колежка как може да е такъв учудих се що за човек е казах и да не казва на никой, но не съм сигорна дали нямя да каже. Умирам от срам и неодобство да отида на работа понеже в наща фирма всичко се разказва най долно и мръсно а дефакто нищоне се е случило. Въпроса ми е аз ли да се чуствам неодобно и гадно или той? Моля хора дайте мнения побъркала съм се и се не навиждам държа на работата си и мразя себе си. Благодаря предварително на всичкили мнението си. Един съвет към всички читатели НЕ прекаляваите с алкохола мислете трезво това което сам можеш да си направиш никой друг неможе е напълно вярно.

Коментари

1.   На твое място щях да изпитвам срам, че не съм се научила да пиша!

2.   Глупости Ти , защо трябва да се чустваш конфузно
да бе да Човека, който трябва да го е срам е той не ти
Горе главата Ти си чиста не трябва да имаш угризения

3.   Боже, не знам къде са те взели толкова неграмотна да работиш. Съжалявам, не искам да обиждам, но е факт. Иначе, до така наречения проблем, не мисля, че има какво да се притесняваш. Малко нереално ми звучат такива клюки за големи хора.

4.   Относно правописа!!!!!!!
наЩа маса=наШАта маса
сигОрна=сигУрна
неОдобство=неУдобство
нищоне се е=нищо не се е
не навиждам=ненавиждам
всичкили=всички дали
Още- липсват навсякъде препинателни знаци- точки, запетайки и т.н.
А за проблема ти - да не ти пука. Като си знаеш как стоят нещата - другите да си приказват, какво те засяга.

5.   Мойта фирма е подобна тръгнат ли клюки ти ще го отнесеш повече от момчето. Ще започнат едни историй как си си го просила и така на татака. Не е трябвало да казваш на колежката

6.   Е да клюката плъзна,проблемат е там,че за сега незнам как точно се е поднесла.Никой не смее да ми каже нещо с две думи развалих си реномето.Съжалявам за неграмотното ми писане.Чуствам се ужасно гадно нямам желание за работа вече.

7.   Не разбирам защо те е трябвало да казваш на колежката. При това не си сигурна, че ще мълчи. Ако се разприказва, всеки може да тълкува клюката както си иска. Върви после обяснявай, че нямаш сестра.

8.   Първо ДА трябва да се срамуваш или поне би трябвало, най-малкото , защото след като той е решил че може да ти поднесе току така подобно предложение, значи е добре преценил че ти би откликнала на едно такова.Едва ли не - той е знаел че ти това чакаш.А извинявай за въпроса но ти нямаше ли предчувствие за какво те вика в тоалетната?И ако си се ПОНЕ съмнявала- защо отиде там?И после - взе че се похвали!! Ами каквото повикало - това се обадило: или човек каквото търси намира и т.н. Та... последно - дръжте се малко на положение бе хора т.е. жени!! Как сте в състояние да позволите подобно унижение , че и да се оплаквате след това и да търсите разбиране????

9.   Не може да имаш никакво реноме толкова неграмотна!Дано не работиш нещо свързано с ограмотяване на хора,че...Вместо да мислиш за клюките,грабвай правописния речник и чети,чети...

10.   Хора, правите от мухата слон ! Вече постоянно коментарите ви са от сорта - Трябва да се научиш да пишеш, Доста си нерамотен и т.н. Да, има случаи, в които си личи, че човека незнае някои граматични правила, но и за една грешка можете да изядете човек с дрехите! Това е сайт, в който споделяме проблемите си, и все пак щом ще коментираме трябва да дадем нашето отношение към проблема на човека. Дайте първо да помогнем, за граматика и правопис също има време. Нека това да не е единственото, за което се коментира ...

Относно случая, нямаш повод за притеснения. Ако на някой трябва да му е неудобно, това е той :)

11.   До номер 10-Прекалено много станаха неграмотните хора,което е дразнещо и неприемлиево във век на Научно технически прогрес!Първо трябва да започнем промяната от себе си,да работим върху собственото си усъвършенстване!

12.   Ти си допуснала да те видят къде отиваш.Не знаеш ли едно златно правило относно работата:НЕ споделяй личния си живот с колеги, и не се забърквай с такива.Все едно да кажеш правихме секс без презерватив и забременях или пипнах спин, а не исках.Все същата работа е, щом работиш значи си достатъчно голяма и се предполага,че има акъл в тази глава.Той трябва да се ползва винаги!!!

13.   Да беше приела офертата на колегата си,поне да знаеш за какво те разнасят из фирмата.Аз лично не плащам "данък обществено мнение"и не ми пука кой какво говори за мен

14.   не се притеснявай за нищо не се владей по хорските мнения и когото ти каже вместо той да те натопи можеш да кажеш истината на колегите си и незабравяй че имаш правото да се оплачеш на шефа си за неверни слухове и доскомфортно поведение . запомни страх не показвай иначе ще те правят на кво ли не , бъди хитра повече от колегите си

15.   Не попринцип всички ме уважават,но проблема е че се върти повече около мен напоследък и търси погледа ми.Незнам какво да правя....... още се говори и ми е гадно.

16.   Че си неграмотна стана ясно на всички, е поне не си к***а. Явно си " кухо парче" и предизвикваш определени желания у колегите си. Оправи си визията и отношенията, за да те уважават.
Д-р Хаус

17.   Във ваЩа фирма явно нямате много работа и клюките са на почит, а срам трябва да иСпитваш от познанията по родния си език, макар че това е сегашното ниво на образование. Постарай се да си изградиш добро реноме и да излъчваш необходимата доза респект, за да не те канят по тоалетните и да не те търсят като лесен обект за секс, иначе неОдобството ще ти е най-малкият проблем
Мечо Пух