Споделена история от На работното място

Проблем с шефа и не само....
Имам наистина голям проблем и вече наистина се чувствам ужасно.Работя в една фирма от 1 година, на 24г. съм и преди 2 месеца шефа ми който е на 49г.,женен с 2 деца започна да ме сваля.От начало се правеше на загрижен и ме питаше неща от личния ми живот и т.н.,но след това директно ми каза че иска да спи с мен.След като му отказах многократно,той коренно се промени и започна да се държи ужасно, да ми крещи постоянно пред други хора<и като чета другите истории може би това е практика на всички гадняри с власт и много пари>.Но не е само това.Започнах да излизам с един колега от работата.Той се държи много добре с мен,но има приятелка която не е в България и се прибира 3 пъти в годината.Вече наистина го обичам, а съм сигурна че и той мен,но не издържам да съм втората жена всеки път когато тя се прибере.Почнах да изпадам в депресии и се чувствам зле не знам какво да правя....дайте съвет

Коментари

1.   Най лесното.. започни да си търсиш нова работа .. и при подходяща се премести :) А с колегата поставяш ултиматум да си първа или няма да си с него, ако чуствата са му достатъчни силни колкото твойте, ще е напусне ако ли не, няма смисъл да си тровиш здравето заради него. И ако се разделите и си намериш друга работа ще се получи много добре за теб :)
Успех

2.   Всъщност проблемите са два,но решението на първия е ясно-ако шефа ти продължава да се държи така с теб-напускаш.С колегата е по-сложно.Защо си мислиш,че те обича,защото спи с теб ?Мила,ако наистина изпитва такива чувства към теб,ще прекрати връзката с другата жена.Щом не го прави,значи запълваш времето ,когато другата я няма.Говори открито с него и ако продължава да се вижда с другата,колкото и да ти е трудно-зарежи го.

3.   Можеш да го съдиш за сексуално насилиие, или да си спестиш нерви и да напуснеш...

4.   Най-добре за самата теб е да си намериш друга работа и да се махнеш и от шефа и от колегата..Дано започнеш да мислиш като мен,59 г. жена,че където си изкарваш прехраната , не се започват интимни отношения..Успех!

5.   Благодаря за съветите, нещата започнаха да се оправят по малко,чак не ми се вярва.Шефа ме остави на спокойствие.Дано да продължи така,защото да си търся нова работа мисля, че не е момента.А и заплащането е ок.А колегата каза, че ще скъса с приятелката...но все пак е мъж всичко мога да очаквам ,)..дано всичко се нареди.....