Споделена история от На работното място

Инструкторът ми ме сваля
Здравейте! Записах се за шофьорски курсове при познат на моя приятел. Първото ми кормуване беше добре, но вече след второто инсърукторът ми започна да ме сваля и опипва казах на моя приятел, а той не ми вярва. вече си платих курса, но много ме тормози каза ми, че ако не спя с него няма да си взема книжката, а всъщност той е на около 55 год а аз съм само на 20. не мога да го понасям отвратителен е. Какво да правя?

Коментари

1.   Моя съвет, ако учителя е от школа помоли да го сменят, ако не е сам, тогава го заплаши, че ще се оплачеш в Господари на Ефира (ако искаш наистина се оплачи). Щом приятелят ти не ти вярва, май не е за теб!

2.   Направи му клопка(скрита камера)! Наскоро даваха по "Господари на ефира" как професор стана за смях с една адреналинка, това направи и ти на този нерез. Запиши го с телефона си и го пусни на приятелят си. Ако пак не вземе мерки, значи не е никакъв мъж, а обикновен сулю, тогава разкарай и двамата, остави ги да се любят помежду си.

4.   Качваш се в колата, започваш разговор по темата - нека си каже какво иска от теб и как няма да те пусне, ако не спиш с него - записваш разговора и пускаш жалба до Йонко Иванов, шефа на автоинструкторите да му отнемат лиценза.

5.   Запиши го с телефона и покажи записа на даи, полицията и Господари на ефира

6.   Спри курса, да не си луда? Има ли начин да поискаш смяна на инструктора? Ако приятелят ти не ти вярва, то си личи колко те обича... Съветът ми е да смениш не само инструктора.

7.   Отиваш в школата и казваш, че искаш друг инструктор. Няма нужда да обясняваш защо. Длъжни са да те прехвърлят при някой друг.

8.   Във фирмата където си се записала просто кажи, че искаш смяна с друг учител, защото този не идва навреме, отлага ти часове. Измисли нещо, защото има шанс да не ти повярват за опипването и да се скарате с всички там.

9.   Опитай се да го запишеш с телефона си. Пусни го на запис още преди да започне срещата ви и го заговори на тази тема.

10.   Запиши разговор между вас, направи копие, а на следващото курмуване му го пусни, кажи, че го имаш и надруги носители и заяви, че ако не си вземеш изпита, ще използваш записа, където е необходимо. :D
Пусни записа и на приятеля си и се разделяй с него. Не заради друго, а защото нямаш нужда от човек, който не ти вярва. Даже и да не вярваш сега, един ден ще си спомниш думите ми и ще разбереш, че съм била права - ти така или иначе няма да си с него.
Късмет в живота!
Ж28

11.   Е ти не си ли гледала "дами канят"
Не знам какво е положението сега защото аз карах преди доста време но няма ли камери в колите? Честно да ти кажа и на мен не ми се вярва много...

12.   По добре му пусни. Ще си вземеш изпита и ще си правиш кефа. Ако имаш късмет да ебе добре може да се чукате и след края на курса. Може да ти хареса ЕБАНЕТО

13.   Хахаха, номер 12 със сигурност е женица. Но грозна. Ебе се яко и обича спермица. Единственото свястно нещо което е постигнала, докато се е ебяла е, че сега ровичка из кофите за боклук да набара някой трепач, за да има кво да яде. Недей така, дете!

15.   Спокойно моме, нищо не зависи от инструктора. Той само те плаши с това за да му бутнеш. Кажи му че ще се оплачеш където трябва и ако и той не повярва, направи запис на телефона си. Пусни му го на следващия път и че имаш още записи. Ще се уплаши а и може инсулт да направи от притеснение. Всичко зависи САМО ОТ ТЕБ, бори се с живота!

16.   Авторката моля, да пише какво е станало (когато може).