Споделена история от На работното място

Работа за манипулатор
Здравейте,
Аз съм 19 годишно момче което учи медицина. Както всеки студент, имам нужда от допълнителни доходи. Не знам дали тук е правилното място да попитам за такова нещо, но все пак реших да го направя и се надявам да ми помогнете. Търся работа която да включва разговори (за предпочитане по телефон, но може и на живо) с хора. Нещо в сферата на продажбите. Имам много приятен глас, говоря много обаятелно и съм изключително добър в обеждаването и манипулацията. Не само аз смятам така, многократно ми е казвано. Смятам че ще съм много добър в обеждаването на хора да купят определено нещо. Пиша тук просто защото нямам никаква идея къде да потърся за такава работа. Нямам впредвид работа в магазин а нещо почасово по възможност да е на процент. Не веднъж са ми се обаждали по телефона жени и мъже опитващи се да ме обедят да купя нещо по телефона, търся нещо подобно. Ако имате някакви предложения къде мога да намеря подобно нещо, дали е добро заплащането и разбира се ако имате опит, моля споделете.

Много моля без хейт и глупости. Сериозни отговори!

Коментари

1.   Обади се при търговците на едро за медикаменти и хранителни добавки, козметика и стани търговски представител. Винаги продавачите трябва да са манипулатори.
Още можеш да станеш посредник на недвижими имоти. Пазрарът се възстанови и точно такива хора като теб работят там, самостоятелен си, нямаш работно време ако искаш и работиш на комисионна - 1 имот да продадеш ти стига, а под наем ако даваш си взимаш 1 наем за теб.
Също хранителните добавки са много голям бизнес. Ти като медик имаш предимство и знаеш какво да продаваш, на кого.
Успех

3.   обеждаването, обедят...

И как ще Убедиш който и да било работодател да те вземе?
Та ти не убеждаваш, а обеждаваш.

4.   Застрахователите работят на този принцип, разпитай при тях. Също и банките и подобни институции предлагат някои от услугите си така. Козметичните продукти също масово се продават така.

5.   Колкото и да си добър в Обеждаването, не успя да ме Обедиш, че те бива и с правописа. А си записал да учиш медицина. Жалко. Срамиш професията, хлапе. По-добре хвани изчети малко правила за правопис.

9.   Хвани се в някой кол център, обикновенно са много нахални ама като ми се обадят да ми обясняват как имат оферта специално ама специално за мен ме напушва смях и винаги им губя времето или пък им задавам такива въпроси че се оплитат като пате в калчища.
Последния път предлагаха някакви кредитни карти бая си поговорихме с човека, ама накрая се видя в чудо и той прекъсна разговора, а пък преди това ми предлагаха супер пакет за цифрова телевизия ама като ги накарах да изброят каналите включени в пакета и на човека му се прииска да не се е обаждал.

10.   Коментар 5, пише се убеждавам, да провери в речника.

12.   Като за начало се ограмоти малко, имаш нужда, правописът е нужен!
С най-добри чувства :)

13.   Как въобще си влязъл медицина и как изобщо си взел матурите с тоя правопис ?

14.   С тоя правопис, колкото и да не ти харесва ще има отрицателни коментари.

15.   Номер 5 го е написал нарочно така не усети ли иронията номер 10?

16.   ØКак въобще си влязъл медицина и как изобщо си взел матурите с тоя правопис? Ø
За матурите, знаеш, че имаш жизнено важна оценка, определяща бъдещето и живота ти. Последиците могат да бъдат катастрофални и да завършиш гладен и бос в калта, а цялото ти семейство ще ти обърне гръб, защото си станал пълен провал. Вероятността да попаднеш в затвора, е правопропорционална, на това, колко близка е оценката ти до двойка.
В интернет... за вас не си струва...