Споделена история от На работното място

Щанд за парфюми Кауфланд
Здравейте! Нямам какво да споделя, но имам въпрос. Виждам доста обяви за парфюмерия в кауфланд. Въпроса ми е някой работил ли е на такъв щанд. Плащат ли както са обещали или е някаква измама. Всеки споделен опит ще ми е полезен. Благодаря

Коментари

1.   Ooo да... пробвах аз-не ми хареса, а явно на доста други момичета, понеже се много често се сменят и не е защото са некадърни, а защото те си тръгват. Доколкото си спомням в обявата пишеше 6 часа... да ама не защото реално работиш много повече, понеже на ден работиш 6 часа обаче седмицата ти е 6-дневна, като за да почиваш 1 ден, изкарваш една 12-часова смяна. 5 дена*6часа 1ден*12ч. =42 часва раб седмица. Заплащането 2016г беше 10лв за 6 часа бонус от продажби, но не помня как беше точно (над 100лв на ден по 5 лв за двете момичета, над 150 - 10 или нещо такова, но ще излъжа, нещо такова беше, аз често правех бонус поне 5). Може да ти звучи ок в началото, но това не е всичко! Имаш камера над главата си, постоянно те следят какво правиш, обаждат ти се за всевъзможни глупости по 10 пъти или пък ти пишат в месинджър постоянно "имаш ли продажби", "защо това... ", "защо онова"... карат те да раздаваш онези листчета с аромати и да подканваш хората (никога не съм го правила и бях категорична), нямаш почивка за ядене, ядеш там, докато няма хора не можеш да четеш нещо, трябва да раздаваш "листчетата им", те половината им парфюми не са налични даже. Е... поне е до тоалетната щанда :D Работих мн малко там-около 1 седмица, карала съм и 12 ч. Всичко споменато горе тясното пространство, в което си постоянния поток от хора и дрънкането на микрофона "кауфланд-тук си на правилното място"-не мерси! Такава майна им теглих като ми писна от забележките им, че не знам как си изкарах смяната и не си тръгнах направо-още нямах договор. А тя патката вместо да е благодарна, че и казах че изкарвам смяната, ме плаши че щяха да ме освободи дисциплинарно, а даже договор нямаме, а предварително бях я предупредила, че съм там за убиване на времето-2 месеца, понеже не живея в БГ, но се задържах по-дълго... Даже не знам как изкарах и толкова. А забравих да спомена, че може и почивка и да нямаш, защото колежката като напусне няма кой да работи и те карат по 12ч всеки ден като няма кой. И в края на смяната се почват едни снимки на плика с оборота, от кое колко си продал, пращания в месинджър... Изобщо не се хващай. Беше най-ужасното място, на което съм била, а не съм някаква глезла. Съсипваш се психически. Не е работа да работиш с жени. Т. е. да са ти шефове. Особено, ако са по-млади.
По-изчерпателна не мога да бъда :)
Ж28

2.   В кой град си? Аз търсех работа на такива щандове но не намери

3.   В кой град си? Аз търсех работа на такива щандове, но не намерих

5.   В София съм. Виждала съм и за други градове.