Споделена история от На работното място

Да напусна ли
Здраеейте ! Пише ви момиче на 22 години от 18 годишна работя издържам се сама жиеея на квартира проблемът ми е , че преди 4 месеца започнах работа в едно ново заведение доста хора от персонала вече ги няма аз останах най - сериозна и много държа на работата си !! Работя барманка , но проблемът е , че шефа ми го знаят почти всички ( не искам да споменавам имена) и то не го знаят с нещо хубаво. Иначе си плаща редовно с това проблем нямам , ако не съм доволна от нещо му казвам той ме изслушва абе обръща внимание на персонала и мястото , но той е недоволен понеже не правим този оборот който на него му се иска и няколко пъти е повтарял как иска да затваря и ние му обесняеаме , че е ново заведение , че не е развито още хората не го знаят дойде нова управителка тя е със 2-3 години по голяма от мен оправя нещата вдигна оборота , но нещо не се разбираме със нея започва да крещи да се разпорежда кой какво да прави да се бърка в моята работа нещо което аз много мразя защото го работя вече 3та година да не помага с нищо като види че при мен става опашка не идва да ми помага и аз се дразня защото съм сама да ми държи сметка защо съм си взимала безалкохолно като за хората нямало да ми прекъсва ппчивката когато обядвам а то няма хора и вчера не издържах и си подадох молбата и ми предлага повече пари аз и казах че докато не си оправи отношението към хората колкото и пари да ми предлага няма да остана !! Твърдо решена съм да се махна не може управителката да мирише на пот и да пуши пред заведението та това е лицето на заведението и шефа ми го вижда това нещо и го позволява имам чувството , че това заведение няма да се оправи Вие на какво мнение сте аз имам осигурена работа след тази.

Коментари

1.   Мисля, че осигурената ти работа не е като филолог, нали? Страшно неграмотно писане, сигурно едва си вързала тройката от средното.
По темата, приеми предложението за по-добро заплащане и ако отношението й не се промени, тогава напусни. Всъщност, защо питаш нас изобщо?

2.   Много добре си постъпила. Няма да търпиш поведение, което не ти харесва. Работа-бол. А относно това дали имат или нямат работа да не те интересува- не е твое заведението.

3.   Мисля, че трябва да говориш с шефа. Бавно и със спокоен тон. Тази, която пуши по-скоро гони клиентите.

Ако се съгласи остани още малко

4.   Добре, че не търпиш подобно отношение. Щом имаш друга работа, отивай там. Откъне накъде ще ти крещи и тормози?

5.   Хора понеже днес почивам вчера във 7 вечерта ми казва днес да не почивам, защото и било лошо и цял ден повръщала, а се сцепи да яде на момичето не му се работи явно :Д А аз се радвам на почивния ми ден.