Споделена история от На работното място

Извикаха ме на кастинг
Здравейте, преди около две седмици приятелки ме записаха уж на шега на кастинг за "София ден и нощ" през интернет. Вчера ми се обадиха, че са ме одобрили и искат да ме видят лично. Истински, се чудя дали да отида или не. Има ли някой от вас, който е ходил на кастинг за сериала, как е преминало и какво е представляло?

Коментари

1.   Отиди, но трябва да знаеш, че не само теб са избрали, а още стотина поне.
От тези стотина, ще изберат най-много 2-ма, а тези избраните, ще играят моментна роля, може да са само статисти.
А самите "актьори" от София ден и нощ са познати лица, други не са, но са влезнали с връзки.
Всеки който си мисли, че като кандидатства, ще му се отвори парашута се лъже, това ти го казвам, като човек, който познава един от главните "актьори" в сериала.

2.   Здравей.
И на мен ми се обадиха миналата сряда за кастинг "София ден и нощ"
На 5 ти в 15 трябва да съм там.
Мисля да отида макар и да се притеснявам адски много.
Пожелавам ти успех

3.   Супер! Отивай и се забавлявай. Ако имаш късмет и талант, ще изкараш и пари. Прати след това линк към епизода с теб. :)

4.   Аз ходих, но така и не ме повикаха после. Не си прави труда. Първо, че заплащането е супер малко, а и на мен ми бяха казали уж за роля на танцьорка, която танцува балет, а после ми казаха, че трябва да съм стриптийзьорка

5.   Авторке, занимавала ли си се с актьорско майсторство преди?

6.   Как минава самия кастинг? Какво ви караха да правите?

7.   Хора, потърсете си сериозна работа - едно участие в тази продукция може да накърни авторитета ви. Гледайте сеир на сериала, но не мислете, че ще станете много велики, ако се снимате в него.

8.   Актьорите от този сериал, ако могат да се нарекат така едва ли някога ще ги снимат в нещо друго. Просто сериала е дъното. Равностоен на индийски сериал.

9.   МоНомер 1, кого познавате, ако не е тайна. Аз ходих преди половин година, но не ми звъннаха след това....

10.   8 - Прав си. Аз не разбирам, как такава помия бе допусната в праймтайма тайма. Буквално повърнах, докато гледах единствения епизод, които съм гледал. Едни странни, чупки, един малоумен начин на изразяване (кой по дяволите говори така), само идиотщини прочие. Това, ако е как живеят младите хора, явно съм пропуснал нещо.