Споделена история от На работното място

Работа в гей бар?
Здравейте, живея и уча тък в Испания и наскоро ми предложиха да започна работа в един гей бар, заплатата е много добра а на мен ми трябват много тези пари, събирам и за кола. Въпроса е че аз съм хетеро и се притеснявам да нямам проблеми заради това? Аз само ще сервирам, всмисъл нищо повече, работи се до късно но мисля че мога да се справя. Да приема ли или има опасност да ме мислят и мен за гей като работя в това място?

Коментари

1.   Има голяма вероятност да те заговарят, но ако работата е действително както я описваш и заплащането е добро, защо не? ! Не пречи да пробваш, въпреки че такива места са много съмнителни.

2.   За Мадрид ли става въпрос? Ще те свалят може би някои, но не са нахални. Друго е по-неприятно, ако шефовете ти са гейове...бягай!
И никога не си оставяй чашата без надзор-никога!!! Не приемай питиета ако не са налети пред очите ти и недокоснати от други.
Знаеш за какво ти говоря, нали?!

3.   То затова заплащането е толкова добро, понеже много малко хора, или почти никой, биха се съгласили да работят на това място...
Не знам, може би заплащането наистина си струва, но определено ще ти е МНОГО неприятно, ако си хетеро. аз поне бих се издрайфал..
Ще има шеги, закачки, свалки... Гледай само да не се подхлъзнеш встрани от правия път... ;)

4.   2, да, за Мадрид. Има един шеф само доколкото знам, бара е вървежен и се пълни до фул, просто парите които ми предлагат ме устройват идеално. Има някои неща които ме притесняват и това е че трябва да сервирам полугол(с нещо като препаска сигурно да е по-атрактивно знам ли), но не мисля че хората които ходят там ще зяпат точно мен, все пак те ходят по гей барове предполагам с партньорите си или на срещи между тях. Аз съм суперспокоен тип и даже да ми предложат нещо знам как да откажа без да обидя някой. А за чашите ако имаш предвид че мога да лепна ХИВ ще внимавам, знам че между тях се предава повече.
Автора

5.   Авторе, 2 съм. Не, нямах в предвид ХИВ, а че пускат разни хапченца... даже може и да нямаш спомен след това какво се е случило...
Ако е independens- БЯГАЙ! Пробутват си сервитьорите на дърти, загоряли кавалию
Ако е after-който и да е-БЯГАЙ, във всичките продават дрога и често пробутват на редовни клиенти чрез сервитьора (в поръчката) и няма и да разбереш какво носиш на масата, но ако има полицейска акция (правят редовно) ти ще си el camello.
Ако не те бърка пиши кой е бара, ако го познавам мога да те посъветвам по-добре. И последно, има ли българи управители, особено... пиша първи букви на две имена И и Т -бягай!
Тепърва ще започват и терасите, що не раздадеш по нормалните заведения. По Серано, Велазкес са добре платени Има един нов джаз клуб, доскоро още сменяха персонал докато оформят здрав екип.

7.   На теб ти изглежда ок, но айде пиши след като почнеш работа. Не вярвам да ти издържат нервите. И по тия барове не ходят само по двойки, но и търсещи. Ще ти хвърли някой око и ще има беж Лиске да бягаме.

8.   Hola, 5, бара се казва Lakama, казаха ми че има един собственик, не е бг, но трябва да подпиша някакъв договор, как са нещата там? Досега не съм бачкал нищо, само съм раздавал флаери пред някои дискотеки, но ми казаха че и да не разбирам толкова от сервитьорство и да нямам опит няма значение, няма да влияе на заплатата ми. Аз съм на 19 и изобщо не съм запознат с тези среди, но все пак има много хора и сигурно охрана, не вярвам някой да се закача с персонала ей така, но ако някой знае за какво става навъпрос приемам всякакви съвети!
Автора

9.   "С каквито се събереш - такъв ставаш! ".

10.   Всички са алкохолици и наркомани по такива места, недей!