Споделена история от На работното място

Скука на работното място
Здравейте, от три дни работя в една фирма където ми е много скучно, няма какво да правя. Чудя се дали да бягам докато е време, но ме е страх дали ще си намеря работа, тази доста трудно я открих. Посъветвайте ме какво да правя или как да си убивам времето за да не ми е скучно.

Коментари

1.   Не мога да ти дам съвет дали да се махаш или останеш. Сам трябва да си прецениш. Моята работа също е много много скуча. Давам дневни и нощтни смени по 12 часа. Сам съм в една кабинка и в началото ми беше доста скучно но свикнах. От 2 и 1/2год съм във фирмата. В началото четях гниги ( ама то било много интересно ) след това си взех едно мини лаптопче нет хващам от съседното кафе. И по цял ден цъкам на лаптопа филми музика и т. н. Незнам дали ти имаш толкова свободно време. Ако работата която просто вършиш ти е скуча незнам като цяло приятна работа няма :)

2.   Каква все пак е тази работа? Пазач ли си? Все пак да нямаш нищо да правиш, а да ти дават заплата си е доста странно. Моеш ли да четеш книги, вестници, да гледаш телевизия? Колкото до това да бягаш - естествено първо намери друга работа за толкова или повече пари и тогава бягай.

3.   Аз съм на подобна работа вече 5 месеца и мога да кажа, че "ДА" скука е през повечето време, но си намирам занимание!
Намери си хоби за работното място! Помисли от какво се интересуваш! Чети по форумите! драскай си нещо! Вади справки, чети научни статии за света, разглеждай сайтове, обади се на приятел, който не си чувал от доста време, пиши имейли на стари познати... това с нетбука също е идеа и ако искаш да го ползваш само за интернет купи си някой китайски нетбук от www. ebay. com Има ги за по 100 долара!

4.   Гледай порно. По добре ли е да не можеш да се изправиш цял ден. Тцтц разглезени синчета

5.   Да се сменим, аз ще дойда да скучая, ти ела да бачкаш :D