Споделена история от На работното място

Работа веднъж седмично
Здравейте.

На какви позиции мога да работя веднъж седмично? Мъж съм на около 29 г. от гр. Варна. Имам много умения, тъй като съм работил около 10 различни неща, живея в къща, сръчен съм, внимателен, владея английски, Excel и т. н.

Или да си намеря приятелка, която да заживее с мен и с нея да си помагаме. Темата и въпросите ми са съвсем сериозни.

Коментари

1.   Приятел, слез на земята! В началото мислех, че темата е писана от някой тийн, ама мъж на 29 да задава подобен въпрос? ! Даже и да работиш нещо почасово, пак ще ти се наложи да работиш повече от 1 път седмично. Съжалявам!

2.   Пропуснал съм да напиша, че търся втора работа, която да работя веднъж седмично...

Вместо да критикуваш, чети темите внимателно, ПРИЯТЕЛ... Дори да не търсех втора работа, коментара ти пак е неуместен.

3.   То и да работиш веднъж седмично (ако въобще успееш да намериш подобна работа), то заплатата ти за месеца ще е нищожна за тези 4-5 дни в месеца, които работиш. Не бъди мързеливец и започни работа!
Аз работя по 50-60 часа седмично на две места и не се оплаквам. Свиква се, но пък в края на месеца заплатата ти е добра! Стегни се малко!
М24

4.   Коя част от въпроса ми не се разбира?

Каква работа (втора) мога да работя веднъж седмично?

Не желая да е на компютър, защото основната ми работа е на компютър и съм седнал по 8 часа, което за мен е ужасно и търся промяна.

Не ме интересува колко са парите. Идеята ми е да съм зает и да изкарам допълнителни пари към заплатата... 30 лв. х 4 дни в месеца са 120 лв. или 40 лв. са допълнителни 160 лв. Тези пари мога да ги инвестирам или спестя за личен автомобил.

Що за коне с капаци сте...

Сетих се за разхождане на кучета. В чуждестранните сайтове има и други идеи, но засега не откривам приложение в моя град.

5.   Научи се да поправяш някаква техника и го прави уийкенда например?

6.   Прочети пак какво си написал. Май пропускаш да уточниш, че търсиш втора, допълнителна работа и за това хората ти реагират така. Просто няма как да знаем, че си имаш работа на пълен работен ден и търсиш нещо допълнително.

7.   Консултантска работа например и изобщо това, което си правиш и иначе, но като фрийлансер. Или в гастрономията, там има повече работа петък и събота и им трябват още един чифт ръце, в кетъринг по време на събития, но е по-нередовно, камериер в хотел в неделя. Ако можеш да пишеш курсови и дипломни работи също е вариант.

8.   охрана/барман в някой нощен клуб в петък и събота когато е най-натоварено?