Споделена история от На работното място

Каква е работата с колегата
Здравейте на всички!
Искам да споделя вълнението си с вас и бих искала да помоля за съвет, насока или каквото прецените.
От 6 месеца харесвам един мъж обаче не знам дали със сигурност усещането ми че е взаимно е истина.

Имаме около 10- Ина г. разлика във възрастта.
От един град сме.
В началото когато се запознахме и работехме заедно се чувствах като на изпит и дори на моменти ме дразнеха някои негови подмятания и т. н. Към днешна дата с оглед на последните събития забелязах промяна в поведението му към мен. В началото и той беше сопнат като мен, но случайно стана свидетел на нашите шеги с колегите и как си общуваме и реши да се престраши и той да се доближи до мен. Може да ме е помислил за надута или некомуникативна личност в началото и е разбираемо, защото съм много притеснителна и това някой път ми изиграва лоша шега и в стремежа си да не ми личи колко съм притеснена ме мислят за надута или друго. А нито по външност нито с маниери показвам това просто рядко говоря с непознати.

Последната ни среща ме накара да се озадъча дали не ме харесва и той защото до сега не го бях виждала така.
Смисъл когато дойдох на работа лицето му направо грейна и опули едни очи :D и всички се засмяхме изглеждаше като дете. И през почивката отидох до тоалетната и той ме попита къде отивам, ори което аз се изненадах, казах му и той реши да дойде с нас.
Да ама долу нямаше свободни места :D Колежката беше преди нас влезе и останахме отвънка. И той стоеше зад мен и аз се притесних сега какво да правя сама с него и ми стана смешно :D обаче се сдържах.
И по едно време той ме заговори пита ме дали тоалетната била свободна и аз му казах че дамската със сигурност е заета но мъжката е свободна и че никой не я ползвал и започнах да се смея.
Той се засмя и ми каза : В такъв случай ше вляза аз и взе да смеее. И аз му казах да заповядай и тръгнах да отварям лри което той ме хвана за ръката / двете ни ръце по едно и също време държаха дръжката и аз се дръпнах де да мине човека хага. После колежката излизе и аз влязох.

Тръгнах да излизам и го видях отвън и ми се смееше при положение че трябваше да се е качил преди мен (логично мъжете се оправят във wс - то по експедитивно от нас ). Звънна ми телефона и отидох да говоря и като тръгнах да се качвам една колежка го беше заговорила и докато нинахвах по крайн тях сано ме погледна и нищо не каза. И аз тъкмо седнах зад бюрото и той се върна :D
Нищо не каза и седна да пише едни формуляри само и ме извика да се подпиша... и да аз както винаги пак се шашнах и за малко да се издам хахахахах
Стои си човека аз си подписвам там документа човека си ме гледа как се подписвам на грешното място пък си седи тихично и кротичко си мълчи... :D и аз по едно време видях и му казах : Леле, къде съм се подписала... и той започна да се смее и ми каза
Няма нищо де аз в къщи ще ги допълня.
Аммм аз да запитам след като ще ги дописва в тях защо трябваше аз да се подписвам? !?

Като тръгвахме пак минахме до тоалетната този път всички колежки и него го нямаше. Да ама по едно време пак аз останах сама във фоайето и познайте обръщам се моят приятел зад мен хахахахахахах и аз го питам за тоалетна ли чака и той се смеее и повдига веждите си!

Не знам какво да мисля и честно казано не желая нищо да мисля. Просто ми се иска странично мнение, тъй като тези неша безпристрастен човек ще даде обективно мнение. Нищо не съм изопачила или измислила историята ми си е напълно истинска и моля да бъде публикувана.
Пропуснах да спомена, че това негово поведение се промени след едно мое изказване. Малко след като спряхме да се шегуваме подхванахме сериозни теми и единия колега директно ме пита защо се държа резервирано към мъжката част от колектива като съм приятна на всички. Обясних му, че причината е в това че имах дългогодишно приятелство с едно момче и че накрая се оказа че аз съм го мислила свой приятел даже за свой брат а той е бил влюбен в мен. Това поведение е вид защитна реакция... И той чу... и от тогава започна промяната.
За да го изпитам реших да му харесам една снимка във ФБ до сега не го бях правила. И след няколко дни той ми хареса ; )

Ако има значение зодията макар, че не вярвам в тези неша аз съм ноемврийски скорпион, той майски телец.

Коментари

1.   Развинтила си си въображението. Иска ти се, ама не ти стиска. Освен, че сте пикали ухилени, друго не виждам.

2.   Цялата история звучи, като писана от тийнеджърка...

3.   Вашият работодател наясно ли е колк очесто ходите на тоалетна?

Вие да не работите дегустатори на бира в някой завод?