Споделена история от На работното място

От две седмици съм проститутка
Здравейте, знам че няма да получа смислени и положителни коментари, но се нуждая от помощ. Преди 2 месеца се запознах с една приятелка която още тогава работеше на повикване, много я обичам и държа на нея. Сега живеем заедно в друг град и парите не ми стигаха за нищо, тя си разполагаше с кинти всеки ден, а аз "лапах мухите".

Преди 2 седмици започнах и аз да работя проститутка само че не при нея. За тия 2 седмици се видях в чудо и пак нямам пари. Сега искам да се откажа и да се прибера при нашите, но не искам да я оставям. Имам чуството че ще и се случи нещо лошо, а на нея си и харесва така. Моля за съвет.

Коментари

1.   Ако тя не иска да си тръгне, насила не можеш да я накараш. А ти се прибери при вашите и си мисли эа эдравето и себе си.

2.   АБЕ МОМИЧЕ НА КОЛКО ГОДИНИ СИ? ОСТАВИ ПРИЯТЕЛКАТА СИ ЩОМ ИСКА ТОВА ДА РАБОТИ. ПО-ДОБРЕ СЕ ВЪРНИ ПРИ ВАШИТЕ.

3.   Мило момиче две седмици не са много животът е пред теб.
Не мисли че някой може да те обвинява-не знам дали знаеш историята на Мария Магдалена-Исус казал на тези които искали да я убият с камъни че само който няма нито един грях може да вдигне ръка срещу нея.

Хубаво е че мислиш за приятелката си но тя е направила своя избор и се опитай да я спасиш като я откажеш от този опасен за нея живот а не като осъждаш себе си на такова съществуване.

Сигурна съм че ако се опиташ можеш да намериш достойна работа и да живееш по-добре да имаш по-добро бъдеще - семейство деца... Пожелавам ти да намериш своя път в живота и да направиш правилния избор-най-доброто за теб за да си щастлива. Съдбата ни изпраща трудности и трябва да сме силни за да ги преодолеем. Има и по-страшни неща от това да си била 2 седмици проститутка - не си навредила на никого а си наранила само себе. Желая ти успех.

4.   Добре е, че си осъзнала да не продължаваш. Опитай се да говориш с нея да спре, но ти не продължавай. Припомни й, че сега ако е (може би 20г), след време няма да е на толкова и няма да може да върне времето.

5.   Що се продавате така бе момичета? Аз също нямам големи доходи, но не съм тръгнал да ставам бандит или крадец. Все пак живеем един живот и трябва да го изживеем достойно, нали!?!

6.   Просто се прибери при ваще и си спаси живота! Твоята приятелка ще вземе пример от теб!

7.   Взела си най-правилното решение... да се прибереш, а щом твоята приятелка не иска и й харесва така, това си е нейн проблем... или по точно нейния живот и щом така е решила, че иска да го живее ОК, но това не означава, че и ти трябва да продължиш заради нея.

Похвално е, че си такава добра приятелка и мислиш за нея, но не трябва ли първо да помислиш за себе си.......

8.   "насила хубост не става " :) а ти гледай бързо да се откажеш докато можеш че знам че после много се затъва!!

9.   Бягай докато можеш защото после няма измъкване!

10.   Ами то приятелка, приятелка, ама дъното виждаш, че бързо се стига. И пак парите не стигат. Вземай багажа и при вашите мило момиче.

11.   Ами .. може би ще прозвучи глупаво, но според мен, ако я заплашиш, че ще кажеш на родителите й за нещата, които върши, тя няма да има друг избор и ще замине с теб... Може би ще има кавги, но ако си толкова загрижена за нея смятам, че това би било (макар и да звучи детски) добро решение на проблема от твоя страна. Иначе, ако това не подейства в крайна сметка, колкото и егоистично да звучи, мисли първо за себе, а после за останалите. А приятелката ти щом досега се е справяла ще продулжи да го прави и вероятно, ако има някакъв проблем ти първа ще разбереш :) Успех и се надявам да вземеш правилното решение ! : ))

12.   За това съвети няма. Просто трябва да постъпиш по съвест.
Не случайно съществува поговорката "с какъвто се събереш - такъв ставаш"... Ето за това иде реч. Или го искаш и го правиш, или се отказваш и започваш на чисто нов живот. Не можеш да влезеш в калта и да не се изцапаш. Просто от теб зависи дали да продадеш душата си или да се съхраниш.

Ти не носиш никаква отговорност за така наречената ти приятелка. Тя сама си избира как да живее. А извини ме, но ми се струва , че ти не си достатъчно убедена, че това не ти харесва.....и си търсиш поводи, за да оправдаеш присъствието си до твоята приятелка. Ти сама казваш, че на нея това й харесва. Бъди сигурна, че ако успее да те задържи до себе си ще се забъркаш в невероятни каши и ще ти бъде много трудно да се върнеш към нормалните си светоусещия и разбирания.

БИВШИ НАРКОМАНИ, БИВШИ АЛКОХОЛИЦИ И БИВШИ ПРОСТИТУТКИ НЯМА - и това е много страшно.
Пожелавам ти да имаш късмет и да запазиш сърцето и душата си чисти. Не си позволявай да бъдеш слабохарактерна.

13.   Какво те интересува приятелката ти ?! Ти изобщо знаеш ли за какво говориш.

Станах проститутка за две седмици -ти или си, или не си проститутка, това, че се полакомявате за пари и хубави парцалки е др. въпрос..

Всеки избира пътя по-който да върви, никой не може да е пречка на др. Или я оставяш тази твоя "учителка" (която ти е дала добър пример), или не. Въпросът е,че май май животът на елитно или не толкова елитно курве ти харесва, защото ако искаше да се махнеш щеше да го направиш без да се чудиш, нали?!

14.   Преди 10 дена се прибрах в къщи, майка ми ме записа на компютърни курсове за да мога да си намеря хубава работа. Никога ама никога няма да повторя тази грешка и никога няма да позволя някой да разбере с какво съм си заработвала хляба. Вашите коментари малко или много ме накараха да се замисля над живота си и това което видях хич не ми хареса. Може би в най-скоро време ще напиша история от рода на "двете седмици като конпаньонка" и ще опиша в нея нещата които се случват докато работиш това. Сигурна съм че има момичета на които им е интересно да разберат какъв е живота на проститутките, но съм сигурна че никак няма да им хареса. Господи надявам се повече момичета като мене да няма, но ще има и винаги ще ги има за съжаление.

15.   Поздравленя! Честито! Хайде сега живей живота си достойно!

16.   Ако можеш помогни на своята приятелка. Ако обаче тя не иска спасявай се сама. Помисли за себе си. Дали си струва заради нея да си проваляш живота?

17.   Ти си едно слабохарактерно момиче... стегни се и започни да мислиш! Намери си някаква работа и започни да живееш нормален живот! Това е най-тъпото нещо, което си можела да направиш! Как може да си продаваш тялото за пари? Това за мен значи, че нямаш грам достойнство! И какво си мислеше? Че начинът на живот ще ти е супер лек ли? Глупачка.

18.   Студентството си е студентство, а щом имаш чувства към приятелката ти проститутка, нищо не ти пречи да продължиш това приятелство. Протитутките са също така хора като нас!

19.   Здравей. Не знам в какво положение си вече. Дали още работиш това. Аз преди време също го правех, но се принудих, защото приятелката ми винаги имаше пари (родителите и помагаха), а на мен все натякваше, че нямам, че ме била издържала. Така, реших да поема риски и сама се обадих ан такъв клуб. Тя не ме спря, напротив подкрепи ме.(Каква приятелка, а?!) Имах късмет, че попаднах в свестен клуб, където не ми правеха проблеми. Започнах всичките си пари да ръся на "приятелката си", да плащам квартирата. Продавах се по цял ден, а не смеех една дреха да си купя. Защото тя все натякваше. Бях се превърнала в робиня. С помощта на моя колежка се опълчих и напуснах квартирата без да платя последния наем. Тя побесня. Заплаши ме, че ще убие родителите ми. В последствие каза на майка ми. Но тя не и повярва. Постепенно се измъкнах и от тая професия (намерих си приятел, на когото разказах, той ме разбра, живеем заедно). Още сънувам кошмари с прословутата приятелка (а наистина бяхме много близки. Помни, че парите, които изкарваш с тази работа са проклети. Ако ще го правиш, прави го за себе си и не позволявай никой да ги управлява. Пази се да не страдаш от прекомерно споделяне. Успех!

20.   Ако още ти се проституира, обади се, ако си хубава и не взимаш скъпо мога да те чукам.

21.   Бягай, махай се бързо докато можеш!! Приятелката ти ще то прости. Спасявай си живота!!

22.   Хайде започвай да живееш! Намери си приятел, ако нямаш, започни сериозна работа, пробвай за секретарка или каквото си учила и създай семейство бъди един пълноценен и щастлив човек.

23.   Аз също държа много на приятелките си и за това си патя, не съм вярвала че има и други будали като мен, винаги си повтарям че трябва първо на мен да държа и после на тях, ама извинявай много твоето е върха да искам да се прибера при нашите ама как да я оставя а на всичко отгоре на нея и харесвало смях в залата ей момиче не си проваляй живота само това ще ти кажа стегни се докато не е станало късно.

24.   Ако беше доволна от заработеното щеше да продължиш нали? Но май не си и за това искаш да се откажеш. Неразбирам само защо се правиш на майка Терезаи слагаш причината приятелката си??? Глупаво.

25.   Не знам защо всеки пише, че е недостойна работа. Кой пък ви каза и защо така сте решили? Остави приятелката си, щом така се чувства щастлива. Остави хората да си живеят живота и да правят това, което ги прави щастливи. Щом ти не искаш и си си избрала друг път, това не значи, че твоят път ще е най-добрият и за нея и тя също трябва да иска да живее по твоя начин. Аз също съм била и си ми беше супер. Няма нищо лошо в това, нито нещо недостойно. Остави я, това е моят съвет.

27.   Я се стегни и си намери свясна работа махай се от там докато е време без да ти пука от никой и от нищо.

28.   моя съвет е да сеотказвате и двете 4е кризата е страшна по-добре се захванете с някакъв вид бизнес ама много голям бизнес примерно с продажба на браунов газ в малки бутилки или па производство на жито и житни култури там са парите

30.   28. - ти прати направо две проститутки на полето да си изкарват хляба....

Авторката хубаво е решила да приключи, но нека остави приятелката си, че ще я повлече назад.
Доказано е обаче, че реинтеграцията на проститутките е почти невъзможна - веднъж разполагали с лесни пари, те винаги се изкушават пак и пак...дано авторката успее все пак

31.   един точен съвет:
курвата не може да ти бъде приятелка, ако нне си и ти такава!
остави я!
успех!

32.   Чакай сега, немога да разбера защо нямаш пари? Знам, че това е най-доходната професия. А и както казваш приятелката ти има. Ти защо нямаш? Малко работиш? Евтино ли работиш? Да кажем на 1 сеанс взимаш 50 лв. Да кажем, че на ден обслужиш само 1 клиент. На месец 30 дена, айде махам 10 дена цикъл и щуротии... 20 дена по 50 лв=1000лв
Как няма да ти стигат-при работа по 1 час на ден... Доста си е. Не се продавай за по-евтино-Стани ВИП. Ако ще правиш нещо прави го като хората.
Темата силно ме интересува. Ако можеш напиши:
Какво беше чувството първият път като го направи срещу пари? Гадно ли ти беше? Изпита ли оргазъм? Някой държал ли се е грубо с теб от квиентите? Наистина ми е интересно, моля те пиши
Виж,

33.   Мила само едно ще ти кажа тръгвай си докато можеш защото в този бизнес започваш доброволно но не си тръгваш когато ти пожелаеш а относно твоята приятелка нищо не можеш да направиш ако на нея и харесва няма как да я спреш да го прави повярвай ми така е. Успех от мене това е моя съвет

35.   Авторке какво толкова ти сее случило за тия 2 седмици напиши тема че ми е любопитно и аз съм го правила за пари но само с опр хора

37.   БЯГАЙ от тази работа!! тя ако не иска да си тругжа - остави я. после тя ще съжелява за този своя ГОЛЯМА грешка, а ти бягай докато можеш! това е моят съвет и на на мнозинството!!

39.   "... дим да те няма" и право при вашите! Щом нея я кефи - нека си стои, ти се спасявай.
То не си струва резила, щом и пари от това не изкарваш! Явно пазара на проститутки е пренаситен. Прибирай се вкъщи!

40.   Бе чукай се наред

41.   Ако искаш да работиш-работи си. Ако не искаш недей. Неразбирам какво толкова сложно има?