Споделена история от На работното място

Нуждая се от илюстратори и/или чужденци
Здравейте, аз и още едно момиче сме от 32 СУИЧЕ, част от клуб Тийноватор. Това е предприемачески клуб. На 10 май ще имаме състезание пред инвеститори. Нашата идея е да учим чужденците на български чрез флаш карти, като нашите ще са уникални с това, че от едната страна ще има илюстрация, а от другата значението на думата. За мен е изключително важно да се съхрани и представи автентичния дух на България и това е и целта на проекта. Нужен ни е човек/хора, които да успеят да илюстрират тези карти преди крайния срок. Моля, ако вие самите сте такива или имате такива познати да им оставите, ако не контактите, то фейсбук/инстаграм имената. Също така ни е необходимо и познанството с чужденци, за да тестваме картите и обратна връзка. Горното важи и за тях. Благодаря, предварително!

Коментари

1.   Като колега художник мога да препоръчам Божидар Жеков ( във Facebook се пише Bush Jekov, профила му е за клиенти, не е личен). Прави корици на книги и илюстрира списания.
Дано не е проблем за модераторите споделянето на информация...
Ако Божидар пита кажи, че Митко от рекламата Ви е препоръчал

2.   За илюстрирането не мога да ти помогна, но мъжът ми е чужденец (германец) и би могъл да тества. Сега го уча да чете на кирилица. Ако предложението те интересува, кажи как да се свържа с теб. :)

3.   Във фейсбук има една група "фрийлансъри (свободни професии) / freelancers" там ще намериш всичко необходимо.