Споделена история от На работното място

Работа
Каква работа да си намеря според вас нямам образование нямам и среда приятели а от там и пари естествено преживявам на социални помощи много е трудно лошото е че не ме вземат никъде на работа заради образованието на 33 г съм искам да работя но няма естествено нямам и жена то коя ще ме иска пък безработен никоя

Коментари

1.   Може би като общ работник.
Образованието не е от най-голямо значение. Жените плащат на козметици много пари а козметиците да не би да имат висше. Изкарай курс за козметик или някакъв друг курс - например за готвач и след това ако се отвори някъде място ще може да те вземат.

2.   Работа има в ресторанти, хамалски услуги, почистване, портиер, санитар в болница и мн. други разгледай jobs.bg щом тук пишеш и там ще се справиш. Иначе има вечерни училища там може да изкараш до 11-12ти клас.
Само трябва да почнеш от някъде.

3.   Айде спокойно, живота няма да свърши. Работа все ще намериш, просто търси, ако трябва изнеси се в друг град. Изход има! Гледай напред и не се отказвай!

4.   Спокойно, аз съм на 30, имам работа и пак не ме искат жените - явно в България са останали само златотърсачките...

5.   Еми ходи се учи на занаят. Не може никъде да не те искат, теб те мързи! Може да чистиш, може да носиш, може да пробваш за охрана... глупаво е да седиш и да пишеш в този сайт, а ние да трябва да си губим времето да ти обясняваме какво да работиш. На 33 г. си... срамота!

6.   Можеш да работиш като сервитьор, касиер, помощник в автомивка, има много работи за които не се изисква образование.

7.   Кураж авторе, само трябва да си повярваш сам че можеш нещо и ще го постигнеш. Не знам какво имаш предвид под "нямам образование" кажи имаш ли основно, но примерно за общ работник в склад не е проблем диплома, важно е да си работлив, вземат ли те някъде докажеш ли че си работлив бързо ще станеш уважаван работник, проблема на днешните работодатели е мързеливия работник и бързо за месец два оценят, ако им попадне човек на който му се работи, говоря за целогодишните работни места.

8.   В библиотеката на УНСС. Там не искат образование, работата е много лека.