Споделена история от На работното място

Закачки с колежката?
Здравейте моята история не е сложна или нещо подобно.. даже е много простовата..

Работя в магазин и от известно време става нещо между мен и едно колежка, но е малко сложно... определено има игра и от двете страни... закачаме се и тем подобни... истината е, че аз съм на 22 години, а тя макар, че е на 38 години е с уникално тяло...
Обаче проблема се явява, че е омъжена с 2 деца и не знам докъде е готова да стигне...
Дайте съвет как да подходя към нея.. определено не е за изпускане! :)

Коментари

1.   не и разваляй брака

2.   ами ти сигурен ли си, че и тя те харесва? Може да си развалиш колегиалните отношения, ако станеш по-настоятелен, а тя нищо не иска от теб.
Това, че една жена има уникално тяло, особено ако е омъжена и с деца, не значи, че е достъпна плячка за всеки младок.

4.   Hомер 2 приятел.. тя сама търси контакт с мен и дори има и похотливи коментари от нейна страна ти как мислиш :)

5.   Мда, работите определено отиват на изуй гащи, за теб е само бройка за секс, за нея е кръшване от семейното ежедневие. Не сте първите, няма да сте и последните, само че ти ще я боднеш и ще бегаш, а тя ще да е влюбчива и жадна за внимание и работата може да вземе неочаквано сериозен обрат, поне за нея. Като се ожениш ще прецениш по друг начин, а засега не слагай сухо дърво в топла пещ, че пламне ли не се знае как ще го гасиш. И друга приказка има - дала баба пет лева да се хване на хорото, а после дала десет да се пусне, ама не можело.
Мечо Пух

6.   Оф, защо всички мъже си мислят, че ако някоя жена се бъзика с тях и е любезна, непременно ги харесва???? Просто й допадаш и си й симпатичен, надали иска да спи с теб...

7.   Ами развеселява се жената, нищо сериозно, а и не мисля, че би стигнала до повече, просто си се закача, колкото да й е по- забавно на работното място :)

8.   Виж сега, ти си знаеш най-добре, ние тук и до утре да ти разправяме това и онова смисъл няма! Само незабравяй една стара приказка.... "където си вадиш хляба не си вади х.. "!

10.   Питай я да излезете забий я изчукай я и после всичко както преди. Когато станеш на 70 години ще си мислиш еххх, защо не наебах колежката да не ти пука, че е женена..

11.   Абе има едно много старо правила: Където си вадиш хляба, друго не вади!

12.   Може да се държи така, за да е по весело през работното време. Щото пък в противен случай пък не е чак толкова добре да играете на мълчанка през работното време. Едни закачки са нормално нещо, но помисли ти си на 22, а тя на 38, доста голяма разлика, а тези 38 годиин са по близки до тези на майка ти, а не на твоите години. Не че в света не е имало такива случаи, но точно в този случай не вярвам че е така.

13.   Имах подобен случай.. направихме един луд, луд секс.. е, и.. до там.. не виждам какво лошо има!? е.. бането не е срамна рабора. всеки го прави само дето се пристискват и едните и другите.. айде, сега.. стига с това лицемерие.. ;-))

14.   Абе щом си прави такъв тип закачки, забрави да е само за да се намира на приказка:) Те тия са най-опасни:) Като я изчукаш или много ще й хареса и ще иска още или ако не й хареса ще си останете с един път:) Ама ако и на двамата ви хареса можете да повтаряте докат ви писне...

15.   Погрешно мислиш,на една жена и е приятно да и обръщат внимание и да одисват на ъкъла,както казваш ти"закачка" нищо повече,за тази жена нещата си остават като безобидна детска игра нищо повече.Ти просто си фантазираш или от прекалената жега или от липсата на момиче до теб.Намери си гадже и ще видиш че изобщо вече няма да погледнеш хубавото тяло на колежката

16.   Аз съм номер 14 и на 15 ще кажа, че съм жена и съм била в позицията на колежката. Изобщо не са ти ясни нещата от живота.

17.   Номер 16, аз съм номер 15 и също съм жена,но не бих се изчукала в склада с закачащия ме колега.Безобиден флирт не наврежда,но за такива действия не бих се навила щом имам деца и мъж.Не че се правя на голяма моралистка но после би ме било срам да погледна съпруга си и да целуна децата си,колкото и да се успокоявам,че никой няма да узнае за прегрешението ми,важното е че аз ще знам и няма да ми е никак добре

18.   То за това хората са различни, номер 17, ти не можеш, но други пък - могат:) Така, че, всеки нека си бъде прав за себе си. А и не става въпрос все пак да се чукаш в склада, има далеч по-романтични за това места...

19.   Да така е, всеки си знае него си, но едно нещо не ми дава мира, защо хората се женят, създават деца, дом, семейство като имат намерение да си изневеряват и лъжат.

20.   То като дойде, не пита, номер 19. Хората наистина се женят и създават семейства, но никой не е застрахован от евентуално влюбване.
А по темата: аз съм в позицията на колежката. Има два варианта: или да се изчукате и дотам, или да прерасне в нещо повече, което не е за препоръчване. В подобна ситуация съм, на 33 съм, омъжена, имам връзка с колега на 25. Всичко започна със закачки леки и флиртчета, така няколко месеца, после секс и вече повече от половин година поддържаме връзка. И вече не е просто секс, има и нещо повече. Така че не се знае какво ще се случи, или единият, или и двамата ще хлътнете и тогава става сложно. В най-добрия случай ще минете само със секс, но много се съмнявам. Не знам тя докъде е готова да стигне, но си помисли и ти докъде си готов да стигнеш.

21.   Той е на 22 момче е още, не е способен на нещо повече от просто секс. Такива са в днешно време.

22.   Аз съм номер 18, важното е да не се развалят отношенията между колегите, при моят флирт не се развалиха, което си е благодарение на ясна уговорка в самото начало, обаче е твърде вероятно по принцип да се развалят, и е кофти ако стане това, защото всеки ден се виждаш с този човек, така че трябва много ясно да се разберете... Иначе, лошо няма, на всеки може да се случи...

23.   Абе то няма лошо да изчукаш каката, но едва ли ще се размине без усложнения после. Ако мислиш да го направите еднократно и после все едно нищо не е било, хич и не се захващай. По-вероятно е обаче, че ще ви хареса и ще го правите все по-често. Изключено е, че никой няма да забележи отношенията ви, а вероятно ще имате проблем и в справянето с работата...
Виж да не бяхте колеги, направо щях да ти кажа: "давай, не чакай! ". То за тези работи много не трябва да се мисли, щото с мислене се стои на сухо. Разбира се, че има рискове, но рисковете са на всяка крачка в живота ни...

24.   Ох, ами не знам. И аз имам една колежка, по-възрастна. Харесвам я, а и тя мен. Само, че не знам докъде може да стигнат нещата, ако се започне със секс. Малко се притеснявам, че не е женена и дали няма да се опита да ме върже с дете, дори да вземам предпазни мерки. Жените са хитри и подли, като решат нещо.