Споделена история от На работното място

Мнения за работа в Кауфланд
Здравейте току що ми се обадиха от Кауфланд и ме поканиха на интервю за работа на 4 часа тъй като съм студентка. Понеже съм чела много негативни мнения бихте ли споделили ако имате информация дали се спазва работното време по график, какво е отношението към новите и всичко, което знаете! Става въпрос за град Плевен. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Зависи на колко години си. Според мен е по добре да работиш в магазин в мола а не в Кауфланд. Колкото повече хора, клиенти и колеги, толкова по натоварено

2.   Има много теми за Кауфланд, в които работниците се оплакват от работата там.

3.   Един приятел бачка там. Оплаква се, че му се налага да работи допълнително и няма време да учи. Поне му го заплащат....

4.   Един приятел работи в Централата в София, първо беше на витрина, после напусна отиде на друго място, но там не беше доволен и се върна като приемчик стока. Скапват го от работа всеки ден, даже и следработно време остава понякога тъй като има недостиг на персонал в залата, оправя кончината след колвгата си. Това мога да ти кажа ако искаш опитай.

5.   Не съм работил там, но до сега не съм чул за някой доволен.

8.   Не знам за някой доволен на това място... можеш да видиш в БГ Работодател или тук в сайта какво се пише. Експлоатацията е брутална. Шуробаджанащината е на макс.

9.   Не съм чувал добри мнения от хората, които са работили в този магазин.

10.   Благодаря ви за мненията. От Авторката

11.   Имам позната която работеше там на 4 часа в началото беше доволна тъй като и тя учеше.Те се съобразяваха и я пускаха защото беше редовно. Но след първия месец, почнаха нещо да я въртят, то тогава, баш настъпваха Коледните празници, помня нещо се притесняваше, защото половин месец не я викаха на работа, нито и бяха обяснили защо, нито нищо.След това и наблъскаха часовете, които трябва да покрие за месеца по празниците. И януари месец, управителката почнала да се държи ужасно с нея и накрая я махнала, последния ден от изпитателния срок.

12.   Правят вскякви магарии с хората. Един познат 4 години се скъса от работа и обучаваше някои момчета, които после му станаха управители. И се държаха мега зле с него. Дори му забраняваха да си ходи. Ама след 2-3 приказки повече не посмяха. Та 4 години го държаха на една и съща заплата горе долу с някакво смешно увеличение. Момчето напусна естествено :). Та такива неща...

13.   Имах позната която работеше във Варна-Възраждане и ми сподели че нито един от колегите и не си е купувал месо!!!