Споделена история от На работното място

Имам чувството че живота ми ще мине в правене на пари без да му се насладя изцяло
Ситуацията е следната, на 23 години съм имам няколко връзки зад гърба си, никога не съм бил женкар, не пия, отказах цигарите, пари имам много, но те само ми пречат в случая, понеже заради тях покрай мен е пълно с боклуци.

Връзките ми винаги обаче са били не много дълги, жени има много покрай мен, не ми представлява трудност да сваля някоя от тях... въпроса е че за мен те не струват нищо, глуповати са повечето, последно време съм се откъснал от хората около мен и си гледам най-вече работата. Твърде умен съм за да си мисля, че никога няма да намеря подходящата, просто няма с кой да споделя своите победи, загуби, новите ми проекти, успехите, кариерата ми се развива много бързо, но няма с кой да ги споделя тези неща, за какво за ми тези пари??

Имам чувството че живота ми ще мине в правене на пари без да му се насладя изцяло, усещам се че по цял ден за това си мисля - за пари. Контакта ми с нормалните хора става, когато ги гледам иззад стъклото на глупавата ми скъпа кола на някой сфетофар, вчера реших да пътувам с автобуса в града. Хареса ми, но загубих много време...

Контакта ми с нормалните хора се изплъзва и остават само едни сноби и продажници около мен, затварям се в онзи кръг на "отбраното" общество, та те незнаят как се борят хората всеки ден за единия хляб. Не искам да съм там. Липсва ми нормален човек който да ме разбира и поеме товара на моето ежедневие, а то е много много натоварено и изнервено. Много хора които парите са им липсвали си мислят че при тях света е цвете, но грешат... да малко по-лесно е, но ставаш не човек ами буца лед.

Всеки ден се чудя кога ли ще срещна жената която ще ме подкрепя истински и ще е с мен не заради лъскавия свят.. ами заради мен.

Коментари

1-50 от 73

1.   Не мога да повярвам че още има хора които търсят истинска жена... а не някой боклук. Желая ти много успех във сичко и да намериш тази жена за която мечтаеш.

2.   Трудно е да намериш и приятел, и истинска жена в едно. Много си млад още, не се отказвай, но бих те посъветвала да се опиташ да споделяш мислите и чувствата, успехите, загубите и победите и на човека до теб.

3.   Бъде полезен на другите около теб, нещата сами ще се наредят, има много време пред теб!

4.   Ами аз пък искам да срещна истински мъж, а не такива които си мислят, че като имат скъпа кола е достатъчно и нито са кавалери, нито нищо.

Успех, според мен има много свестни момичета и по-малко такива момчета, така че ще намериш според мен.
Ж, 24г.

5.   Прочетох написаното и имам усещането, че автора на темата не може да обича и не е обичан. Всяко живо същество се нуждае от обич. В настоящето всички сме обсебени от ежедневните грижи, от егоизъм и стремеж да осигурим бъдещето си като печелим пари. Да парите са средство за едно нормално съществуване, но те не са и не трябва да бъдат най-голямата цел в живота. Не всичко е пари. Но хората цитират фразата "това, което не може да се купи с пари, се купува с много пари".

Не ми стана много ясно какво разбирате под "нормални хора"?

Ако имате предвид хората с ниски доходи или без доходи - то и между тях преобладават твърде ненормални хора.
Просто истината е да не се възгордяваме и да не гледаме от високо. Във всеки човек има нещо хубаво и умението е да се опитаме да го открием. Но това може да стане ако имаме сърце, ако имаме душа, ако се опитваме да разберем човека до себе си, ако ценим неговата уникалност и признаем правото му на личен избор, ако уважаваме чуждото мнение.
Следователно не можем да намерим хората, които ни разбират, ако ние самите не се опитваме да разбираме и уважаваме хората....

И още нещо колкото и учени и умни да сме, винаги можем да се научим на нещо дори и от най-неграмотния и най простия човек.

Но за това човек трябва да има морал. Не считам, че смисъла на живота се определя от стремежа за наслада и извличане на удоволствие от живота. Не би следвало единствената цел в живота ни да бъде стремежа към материално благополучие.

Основното в нашия живот би следвало да бъде стремежа да спасим душата си, но за това трябва да имаме вяра и морал.

6.   Здравей! Много се радвам, че си от хората, които имат пари и не им се радват. Аз лично мразя парите. Те са едно необходимо зло, настройващо хората един срещу друг. Не водят до нищо, освен до озлобление. Лично аз искам да имам толкова пари, че да живея нормално. Да мога да си покривам личните нужди и от време на време някоя глезотийка. Всъщност при мен до сега така се е получавало. Нашите никога не са ме лишавали от нищо, но някак си точно до тази граница - да имам необходимите неща. Успявала съм всяка година да ида на море... такива неща.

Сега съм на 24 (момиче) - работя и също изкарвам точно толкова, колкото смятам, че са ми нужни. Не искам да имам много пари. Искам да мога просто да разчитам на себе си. Не искам покрай мен богати хора. Защото повечето са отвратителни. Именно и затова твоята история ме радва толкова много. Защото ти не си от тези хора. А колкото до това дали ще намериш човек за себе си. Ами мисля, че да. Личи си, че си амбициозен и плюс това си млад. Какво ти липсва? Просто внимавай наистина с тези "боклуци", които ще се захласват по теб заради лъскавата кола, марковите дрехи и парфюми. Ще срещнеш жената. Пожелавам ти го от сърце!

7.   До номер 5: Всичко, което е написано е вярно. Разбирам, че сте интелигентен човек, предполагам жена. Едно не ми е ясно. Дали разбирате думата "морал"? Какво значи морал? Защото според това, което аз съм прочела и научила, морален може да е всеки човек. Няма някакви точно определени норми, които определят кой е морален и кой не.

Има единствено закони, които всеки е длъжен да спазва. Защото ако за вас примерно да ходите гол/а по улиците е неморално, то за някои други хора може да е естествено. Но тук отново мога да кажа, че българите сме доста консервативни /лично според мен, за съжаление/.

Не искам да звуча сякаш се заяждам или споря, а просто да разбера какво точно имате в предвид.

И друго искам да попитам: Как разбрахте, че авторът не може да обича? Може би просто не е имал шанс да го докаже...
П.С. От номер 5 :-)

8.   Темата за скоростта преди тази също е моя, това ми единственото развлечение последно време. Помогнете ми, парите ме променят. Нямам приятели, около мен има само интереси, просто се чудя как да разнообразя ежедневието си.

9.   До номер 6 (от автора).. О аз нямам време дори за море и без това няма с кой да ида :))) Просто всички около мен ходят, но не ме кефят, те са материалисти, постоянно съм сам, ти знаеш ли, понеже постоянно съм на път някъде към някой обект и постоянно шофирам сам, когато кача някой при мен чак ми става странно и мълча, толкова съм привикнал да страня от хората, преди време излизах тук с една шматка, техните имаха 5-6 аптеки незнам си кво, ами тя седеше като украса, нямаше капка мозък, аз ако и разкажа нещо за някоя книга... за карлос кастанеда (фен съм му на него дължа успеха си) или пък за разните енергии около нас, за нещо по абстрактно в общи линии и тя сигурно може да прегрее и да се разболее (зарязах я в последствие).

Имах един приятел с който можех да си говоря за всичко, беше достатъчно интелигентен, но той замина за чужбина. Знаеш ли, аз немога да контактувам нормално и с моите родители, те също са се превърнали в сноби, сестра ми също (на 21 години е). Нашите се разведоха преди 6 години заради 3 магазина, някакви финансови интереси техни, кой какво да управлява, майка ми е скарана със сестра ми, не си говорят от 2-3 години, скарани са защото сестра ми реши да си остане да живее в софия, аз дойдох да живея в пловдив.

10.   Ами вие сте много тъпи! Нали сте богати? Ми кво ви пречи да играете бедни, а? Праите се на бедни и разбирате кой кой е! Аре успех тъпаци :D

А за жената истинската хихи то си е съдба май, както и истинския мъж, ако има в 21 век! Века на секса и антиморала :D Я си погледнете държавата смешки какъв морал дава пък после търсете истинската!!! :D:D:D

11.   Малеее какъв живот водиш, ако бях на твое място до сега да съм изперкала. Поздравления че имаш толкова добра душа и търсиш истинската любов. Доста съм малка, но имам мозък на 20 годишна и затова мога да те разбера.

12.   До автора. Когато чета, постоете ти макар да не те познавам лично, усетих едно проятелско чувстео. Знаеш ли аз се чувставам по същият начин, но съм от другата страна на бариерата, без пари, дори без работа. Имам чувството, че никой не ме разбира, започвам да си мисля че съм, много странна. Разочарована съм от хората, като цяло особенно от приятелите, всеки го вълнува как да прекара по някакъв начин другия.

Опитах се да си сменя средата, стигнах до извода, че навсякъде има тъпаци. Чувствам се настина самотна, от много време. Ако ти се иска просто да поговориш с някой, можеш да ми пишеш на sikret123@abv.bg , защото знам какво е да си сам. Колко пъти ми се искало да си излея душата пред някой, но не съм се доверявала на никой. По-добре е пред някой непознат отколкото от някой, който ти се прави на приятел :). Ще се радвам да пишеш, чао за сега.

13.   До № 7:
До някъде отговор на втория Ви въпрос е дал самият автор на темата с допълнението под № 9. Не се замислям дали съм права или греша, просто си имам мнение. Ако греша - моля за извинение и с уговорката, че не натрапвам мнението си.
На първия въпрос думата морал в контекста е в смисъл правила за нравствено поведение, нравственост, сбор от норми, които определят поведението на човека в обществото.

Основите на нравствеността са НЕИЗМЕННИТЕ ИСТИНИ.
Доколкото разбирам Вие имате предвид самото поведение на човека в обществото. Това според мен е личният нравствен кодекс на самия човек.

Завършвам с фразата, която харесвам "моралът се изразява с две думи: любов и правда".

14.   Ха ха, до номер 12. Още като прочетох историята и си помислих "ей сега все някоя ще си остави координатите", ами така де! Момчето се похвали с много пари и доброта и че иска свястна мацка в живота... да разбирам те номер 12.

15.   Виж, щом така мислиш,значи съдиш по себе си. Мисля, че с подигравки няма да минещ. Имам си приятел от 7 години и не бих опряла до тук да си търся мъж с пари, ако това ми липсва нямаше да е чрез този сайт!!!!!! Пак затвърждавам мнението си, че в тази държава много, много завистливи хора има!!!!! Оставих си координати, защото сайта е анонимен, теб какво те засяга изобщо?????

16.   Кво ти става? Защо си сам? Нещо не стоплям... Мисля, че изискванията ти са много. Сигурна съм, че много момичета биха искали да са с теб. Да не би някои друг да ти избра куклите около теб? И защо да не можеш да срещнеш нормални интелигентни момичета? Я се стегни, please! Свали малко летвата и може би ще откриеш човека.

17.   Аз съм момиче на 19 години, студентка в НВУ-Велико Търново. Наистина ми направи впечатление, харесвам хора като теб, които не се възгордяват от парите, а търсят истинското в една жена-любовта, честността! Това са едни от най-важните качества в едни човек, без които един човек неможе да се чувства пълноценен! Ще ти дам е-mail си ако искаш ми пиши, може да споделиш, дори и анонимно проблемите си, без да се притесняваш, аз самата съм в задънена улица! sexy_lolitka_@abv.bg Uspeh!

18.   16 може би си права.. Ти ми даде най-добрия съвет, благодаря.

19.   Нищо не разбирате от живота. Живеете с готови пари затова ви е тъпо. През далечната 1992 година идваха едни такива момченца, с едни куфарчета пълни с пари, пращани от бащите си в завод, в който работех. Товареха тирове с контрабандна стока за Сърбия през Македония. Познайте с какво се занимават сега същите тези момченца. Много от тях сигурно и не са вече между живите.

Не му трябва много на един човек за да стане щастлив, но ви липсва елементарно възпитание.

20.   16 съм. Не това не беше съвет, а съм възмутена. Млад мъж в разцвета на силите си, с възможности и пари и хленчиш. Всичко с времето си. Повярваи ми, ти няма да си щастлив с обикновено момиче. Някое от тези, които ти казват че са нещастни, бедни и самотни. На теб ти трябва момиче със сили и идеи, здраво стъпило на земята и със самочуствие. Не някоя хленчеща и черногледа лигла. Живота е толкова красив във всичките си нюанси. Не го пропилявай! Намери си хоби-скачай с бънджи, рисувай, пътувай, снимай, почуствай вятъра в косите си и слънцето върху лицето си. Занимавай се с благотворителност... БОЖЕ... толкова неща могат да те направят горд и щастлив със себе си. А любовта сама ще дойде като награда за усмивката ти. Желая ти само щастие!!!

21.   До 19.. аз 1992 съм бил втори клас. А подобни коментари може да си ги спестиш, аз търся само съвет, тук никой на никой не вади кирливите ризи. Просто съвет.

22.   Отново съм номер 5. Прочетох всички коментари и мнения. Според мен най-добрият съвет ти е дало момичето, което е на 16г. (под номер 20). Още е малка, но явно разсъждава доста добре за годините си. Направи наистина нещо със себе си. Приятели трудно се печалят. Затова на първо време направи нещо сам. Радвай се на живота си. Мисли за хубавите неща в него. И може би трябва да снижиш малко критериите си. Опознай възможно повече хора и не гледай само лошите им черти. Намирай винаги по нещо хубаво и добро във всеки. Защото хората не сме безгрешни. И аз съм сама, но пък имам адски много приятели. Старая се да разбирам всички и определено винаги търся позитивните черти на всеки един човек. Пловдив е голям град. Аз също живея тук. Има много места на около, които можеш да посетиш. Просто се забавлявай. И не си намирай такива извинения от сорта, че нямаш време. Направи така, че да имаш. :-) Знам, че от страни е лесно да се говори. Но помисли сега не за кариерата си, а за себе си. Всичко ще ти се нареди. Само трябва да го повярваш.

23.   Номер 20 не е писала, че е на 16 години, а че е писала коментар номер 16 (отнася се до 22).

24.   Не, не съм на 16 години (а как ми се иска.:)))), а аз съм писала в коментара под # 16 и # 20. Съжалявам за объркването. Не обръщай внимание на злобни забележки. Винаги ще има хора, кото ще се опитват да те карат да се чустваш виновен,че имаш финансови възможности. И не мисля,че трябва да допускаш самотата да ти става "приятел". Самотника рано или късно става не само тъжен, но и злобен човек. Когато си намериш хоби, то там ще срещнеш и съмишленици в начинанието. А защо не и една усмихната дама, която обожава рафтинга. Не знам защо си те представям само в екстремни хобита?!

25.   Аз съм 22: Съжалявам за объркването наистина. Както и да е де. Просто исках да кажа, че наистина дава много добър съвет. Пак се извинявам за разсеяността.

26.   ...24 (автора) хахах и аз незнам как ме усети, имам 5 скока с парашут :), когато бях в Египет исках да се покатеря на Голямата пирамида, но охраната на обекта не ми даде. Карам сноуборд, имам 1 операция на коляното заради което...

Просто ми липсва свястна жена до мен :)) иначе всичко друго е ОК.. Аз доста се пооправих откакто написах темата. По принцип винаги съм в добро настроение. Тогава бях изпаднал в тих ужас :)) понеже видях колко струват тея около мен...

Значи една сутрин ставам и колата ми не запали, нещо по тоците станало.. обадих се на един да ми даде телефон на пътна помощ, така си останах пред нас.. хахахха после се обадих на 5 човека да ме вземе някой понеже офиса е в другия край на града (не обичам такситата)... всички бяха заети. Сега съм болен от грип, няма кой да ме пожали. Въпроса е че на мен ми е все тая... :))

27.   24 съм (и 16 и 20). Значи така. Ти по принцип си ОК, но си търсиш съчуствие докато пазиш леглото. Шегувам се. А колкото до намирането на "свястна" жена... е, трябва си време. Понякога цял живот не стига, но аз знам, че ще успееш. Знаех си, че си падаш екстремисче(по отношение на хобитата). Кеф е, нали? Ама ние все едно си чатим... Хайде, стига. Схвана какво искам да ти кажа на 100%, сигурна съм. Успех в търсенето и умната!!!;))

28.   24 (автора)... Друго което ме уплаши, май месец се ожени братовчед ми, онзи ден съвсем ненадейно разбрах че един мой съученик ще се жени другия месец... наще веднага.. айде бе още малко и е твой ред, другия ми братовчед има приятелка от 5-6 години, всичките ми познати все някоя имат там. Изоставам с материала ми се струва. Днес съм на 23 с тази постоянна работа и заетост ще се обърна утре и ще съм на 30 и няма да имам никой.. само една кариера. Вярно е че някой ден това ще предложи нещо на децата ми, но трудно се съчетава. Това "търсене" е невъзможно.. това не е като да идеш на пазар :)) моя пазар се ограничава от време на време с Vision, там като видя на паркинга само мерцедеси и поршета и ми се повдига :) знаеш кви са там... мен ако не ми кацне само птичето аз няма как да намеря :)) птичетата които кацат обаче са пълни гарги.... хахахх
Благодаря за вниманието.

29.   Търси истинска, влюбчива жена, не вякоя самонадеяна, просто търси истинската любов! А това, че братовчедите ти се женят изобщо да не те касае. Ти си намери истинска здраво стъпила жена пък ако щи е на 35 да се жениш.
И един съвет не се подвеждай много и от родителите си, защото като мине още някоя годинка ще ти кажат "аааайде бе ти ерген ще си останеш". Но дори и тогава не се обвързвай с неподходяща защото после ще страдаш ;) !
Успех!

30.   24 е. Предизвикваш ме да ти отговорям. Намери време за себе си, казах ти го. А, ако на 23 започнеш да се притесняваш...Толкова безсрамно млад си... Влизай в сайтове за запознанства тогава. Може там да ти допадне някое момиче. И не бързай да и разказваш с какви възможности разполагаш. Дори и в този форум две момичета си оставиха координатите. Пиши им. Като нямаш време нета е възможност, но внимавай-пълно е с лъжци.

31.   О не не точно от такива които си оставят координатите ме е страх :)) Малко съм резервиран спрямо нета. Нашите вече са ми казвали че ще си остана ерген :))

32.   Хмм, знаеш ли какво?! Точно в VISION нама да срешнеш подходяща жена. Там женичките ходят единствено да си показват скъпите дрешки и да срешнат някой с парички да им ги осребри. Ти такава не си търсиш нали... :)

Ж, 22

33.   Какъв ерген на 23? Стига глупости. Вземи се малко в ръце.

34.   24 e. Ей, стига глупости, че ме избива на смях! Ще ти мине и тази мисъл от главата. Виж, няма как да избягаш от кръга си, там потърси. Хич не си мисли, че ще има такъв човек, на който няма да му харесват парите и възможностите ти. Обратното би било ненормално. Всички обичат лукса, възможността да избираш, властта... нека не се лъжем.

Твоята задача е сред всички да откриеш онази, което ще ти е вдъхновение. Като не е чувала за Кастанеда, разкажи ти какво знаеш за него, запали я. А колкото до това, че отказваш да пишеш на тези момичета... е, казах ти нещо за летвата. Не ти пречи да опиташ. Може пък да останеш приятно изненадан :)))

35.   Да ви имам проблемите:D
Хахаха:) Eто и моя e-mail за да наследя паричките ти: P-аzazazazazazsamsiaztvoqtamomaubava@ubavelka.bg:D:D:DDDDDDDD!

36.   Здравей, и аз съм от Пловдив, на 25 год., разбирам, че се чувстваш самотен и не намясто с жените около теб, нно трябва да имаш търпение. Когато спреш да търсиш нещо, то като че точно когато най-малко очакваш се появява :).

Наистина в заведение, като Вижън не ходят момичетата, които ти харесваш или са много малко. Аз също посещавах "Авню", "Лагуна" и такива подобни, и се нагледах на такива представители и на двата пола, че сега изобщо не стъпвам там. За съжаление малко са хората с пари, които още търсят истинското и човешкото в хората, за което те поздравявам.

Всеки търси своята половинка, но никой не знае как и кога ще я срещне. Наистина днес много жени търсят само парите в един мъж и затова се предубеден, но внимавай да не отблъснеш някоя, която може би е за теб. Защо не пишеш на някой, или търси нещо по скайпа, незнам, създай приятелства.

Може би трябва да смениш средата си, обкръжаващите те хора (като чета май не са ти приятели), знам че е тежко да си сам, но ще намериш съмишленици. Ети казваш, че имаш хобита, четеш интересуваш се от много неща явно, затова не се предавай и не се отказвай, отделяй повече време за себе си. И на мен ми казват хайде вече ти е време да се омъжиш, но на мен не ми пука след, като не съм намерила подходящия. Млади сме, животът е пред нас и е важно само да сме здрави. Между другото ти завиждам благородно за Египет. Щом имаш възможност пътувай, погрижи се да се съхраниш такъв каквъто си. Успех!!!!
Б.З.

37.   До автора. Ето кyде ти грешката, ти не се доверяваш на никой, може би си страдал много, но сега слагаш бариера пред себе си и не допускаш никой. Предполагам си писал тук, защото ти е тежало, и съветите са те накарали да се почустваш по-добре. Но...... казваш, че не желаеш да пишеш на тези които са ти оставили адреси????

А те имат може би не искат задължително да се възползват от теб:) Защо мислиш,че когато може би някой иска да ти помогне иска непременно да те използва, аз мисля че хората които пишат за да те успокоят са добри и човени, така че може да има и опiти за измъкването на парички, но не слагай всички под един знаменател. Ти в случая отблъскваш всякакъв опит за приятелство, недей така, пробвай различни варианти, бъди по-отворен към хората. Аз примерно много бих се зарадвал да ми предложат разговор и приятелство и ако го търся, както на теб ти липсва бих се отзовал.

38.   Трябва да почнеш да се доверяваш на хората. Не всички са използвачи.

39.   Момичето ще откриеш, но сам прецени дали точно в средите, с които имаш допир.
Ако там се движат определен тип дами с определен тип материални интереси, ще ти е по-трудно.
Прецени къде и как.

Освен това не парадирай (не казвам, че го правиш, но все пак-съвет)... знаеш с какво - с парите, така рискуваш да не откриеш истинската, защото Те-истинските, не се блазнят от парите и от момента, в който те видят, че ги имаш, ще си направят извода, че не са за теб (докато материалистката ще си направи обратен извод - как да лапнеш въдицата й).

Никога няма да забравя историята на един ди джей, който в началото на 90-те изкарвал куп пари.
Когато се заформила връзката с момичето, станало по-късно негова жена, той умишлено се предствил за човек без добри финансови възможности (в различни ситуации).
И когато се убедил, че това не я разколебава - пълен напред: Тя е човекът.
Мисля, че е постъпил умно.

40.   Господи, колко много коментари :)
Значи аз съм на 20 год и набирам доста бързо скорост в работата. Срещам всякакви хора /обичам да пътувам/. На мнение е съм, че най-добър приятел няма. Гледам да не ангажирам другите хора с проблемите си, защото смятам, че съм достатъчно силна и можеща, за да се оправя. Изкарвам парите, за да радвам най-вече хората около мен. Просто се кефя като мога да давам. Не очаквам от никого нищо. Не обвинявам никого за нищо :) хора много, идеали всякакви. Просто гледам да правя това, което ме радва. На злото отвръщам по съвест, на доброто с добро.
Смело напред и знай, че най-хубавото те очаква ;) А и нали знаеш, че не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава :Р

GL

41.   Само искам да кажа, че за първи път чета нещо подобно написано от мъж. Аз лично съм си задавала твоите въпроси, но отговор неполучавам. Както каззват хората всеки с късмета си. Мойте наблудения за тези отношения са: Важно е кой е човека до теб, не е важно какво говорят хората, устите им неможем да затворим. Пожелавам ти да намериш човека за който си си мечтал.

42.   Аз не съм по съветите, но все пак ще си позволя:
- твърде млад си - огледай се за истинсите хора,те са около теб и сигурно ще намериш своя човек.
Знай, че парите са средство а не цел. Те са, за да ти служат, а не ти на тях.

43.   Ще има прегради в комуникацията разбира се, стандартът е различен и ако не е пречка за някой, други ще го приемат за такава поради простата сказка"простирай си краката според чергата". Колата, работата те изолират, я опитай да си намериш за приятел жена, без да си позволяваш да имате интимни отношения. Започни да се занимаваш с нещо различно от работа, хоби.. танци, спорт. От написаното се създава впечатление за презадоволеност, ами започни да живееш просто, (непросташки), правилния смисъл на думата.

44.   Според мен ти си голям лигльо и въобще не се мисли за голям умник, как ти хрумна да пишеш такива глупости в тази рубрика тук има много по сложни проблеми за решаване а той моля ти се пречили му парите че ги имал в излишък и не можел да намери свястно момиче ами свястните момичета скъпи си падат по свястни момчета замисли се.

45.   Здравей!!! Ситуацията е следната :). Аз пък съм на 28г.и аз, както теб не мога да кажа, че съм от жените, които са имали много връзки в живота си (само една). Винаги водещото при контакта със половинката до мен е било разбиране и най-вече подкрепа, но често пъти не се получаваше-живеехме в различни светове!!! Младежо, а що се отнася до лесната свалка на жените смята, че е така защото в повечето случай МОМИЧЕНЦАТА търсят някой с пари и кола и то не каквато и да е а някоя по-нов модел - (направо е жалко ). Нямам намерение да изпадам в остра поленика за твоето заключение: "покрай мен е пълно с боклуци"!!! - аз съм заклета опонентка на това твое твърдение, даже мога да го опровергая!!!!! Мойте поздравления за твоята кариера,начина ти на мислене!!! Това което смятам, че допускаш като грешка, твоята дистанция от хората и изцялото ти поглъщане от работата( контакта с хората е най-голямото богатство, човек по този начин надгражда себе си.

Нищо не си споменал за приятели, а това e много важнo-снобите не дават нищо те по-скоро вземат!!!
Радваме факта, че си споменал за "нормалните хора"
Да осъзнал си факта, че нищо не означават финансовите благополучи без да има с кой да гi споделиш.
Ще се радвам, ако твоята мечта се сбъдне или може би вече е сбъдната :) :) :) :)

Дерзай, мечтай и побеждавай във всички "бойни полета"на живота. Бъди силен в безсилието си!!!! ( аз се мотивирам от този израз!!

Лек и усмихнат ден ти желая, и си почивай-живота не е само работа!

Като заключение ще кажа следното: (Ако това което е писано от теб - автора) като съвет: ДА-умен си, НО-небъди различен!! Бъди себе си, вслушвай се повече във себе си - това което искаш да бъдеш всеки ден и ако това го правиш, и така ти определено няма да си сам!!!

46.   ;-) ... Просте те, но ми е смешно, много смешно. Тя е до теб, но не знаеш как да Я разпознеаш. Аз не мога да те науча. Никой не може да те научи. Сам трябва да се научиш. Шерше ла фам. Това е истината ;-)

47.   Не си я срещнал, защото малко са жените с богата душевност в днешно време.Дори е срамно,бих казала човек да има ценности,вяра,да търси любовта...По медиите ни налагат вървежните шаблони на един празен но лъскав живот в красива опаковка,и хората си мислят че този живот на скъпи дрехи,коли,модни заведения и срещи с "пичове" и "мацки" че това е щастието....но това всъщност е един театър на много хора с маски,които са всичко друго но не и себе си...страхувайки се,че ако са себе си никои няма да ги хареса....
Пожелавам ти да срещнеш истинска жена,такава която живее и обича от душа и сърце ,и да я Познаеш.Това е истинската любов,тази която идва от сърцето безУмната,в която няма ум,има безвремие,и желание да си с някого не поради хиляди причини (понеже е много красив,умен,забавен ..) а просто защото Е...
Селен.Ж27г.

48.   пич на теб ти трябва контакт с хора . ти като не контактуваш няма как да намериш точния човек за теб... като казвам контакт нямам предвид тези в работата .. имам предвид да распускаш да се срещаш с нови хора "обикновенни" а не някакви презадоволени който не знаят какво е да мизеруваш... според мен истинските хора са тези който са истрадали нещо.. липсата на средства, загуба на лубом човек и др тм подобни който са накарали човек да един вид да се осъзнае каде се намира и че всичко което лети не се яде !!!! тва е личното ми мнение ;)

49.   В днешно време са малко хората , които ценят качествата на човека . Тази борба за добър живот превърна много хора в "търговци" на чувства . Колкото и да са малко , все още има добри момичета , желая ти да срешнеш такова , което ще те цени заради самия теб а не заради парите ти!

50.   Аз имам подобен проблем, само че, заради неорганизираност и други проблеми (още от девети клас)-не съм никак фонансово богат и не съм натрупал нужното познание от природните науки, а това, което едно време четях от психологията-не ми върши работа.

Търся партньори за немного активна група по въпроса на взаймоотношенията между хората и по половите въпроси.

Сам съм.
Имам огромен проблем от война за влияние чрез неизвестни за, вероятно предизвикани от комплексирани съседи.
Ще има дело, а след него незнам как ще търпя всички тези хора и имам нужда от близък човек или партньор. www. udonm@abv. bg

1-50 от 73