Споделена история от На работното място

Наръчник за флиртуване с колежки/колеги
Здравейте,
Давайте в тази тема да обменяме опит как се свалят колеги/колежки.
Какви трикове ползвате, предизвикателства, абе споделяйте! Споделяйте своите изживяванията на работното място с колега или колежка, но изживявания със сексуален оттенък, а не дали има интриги или не.

Коментари

1.   Хм, доста сложна тематика!
Много зависи от нивото (интелектуално, духовно, всякакво..) на съответния човек, когото искаш да чукаш...
Понякога и една усмивка е достатъчна, друг път и подарък лаптоп не помага. В трета ситуация, самият индивид ти е навит, и тогава що да не боцнеш...
Обаче почти винаги изникват някакви усложнения, понеже с този човек се виждате всеки ден, години наред. Да оставим настрана вече баналната приказка, че "където си вадиш хляба...", но встрани от нея, самият акт на "чукане" с някого стартира едни такива природни механизми, рефлекси, инстинкти, които са много по-древни и вкоренени в нас, отколкото е самото човечество! Инстинкти за размножаване, за притежание, за майчинство, за бащинство... И който не се съобразява с тях, обикновено се пари много дълбоко!

Съжалявам, че не се получи наръчник, но с тези неща трябва много да се внимава, защото освен веселата страна на нещата, почти винаги има и доста тежки последствия, които човек дори не може да си представи предварително...

2.   Така е, съгласен съм с номер 1.
Обикновено, не е трудно да се чукнеш с колега/колежка.
Обаче - после единият може да иска да повтори, а другият - не. Единият - да си мисли, че не се е представил в най-добрата светлина и да иска "реванш". Единият да му хареса и да иска още и още от "същото", без ангажименти. Другият - не.
Ок е, ако и на двамата им хареса. Но - въпросът е: до кога ще я карат така? Нали е само за чук и бегония, ако правилно съм разбрал автора.
Няма как да е вечно.
Лично аз съм имал такъв опит - правихме го сколежката по офисните бюра, абе навсякъде. Е, да де, ама в един момент взе да ме кани да преспивам у тях в Студентски, взе да иска повече: да сме разкажели на колегите за нас, ала-бала... Питах аз: защо, защо трябва да им казваме, за да има даваме повод за клюки? Тя пък от своя страна: нее, ти се срамуваш от мен, ала-бала, ала-бала.
Еми накрая напусна.

3.   Намиращ им инстаграмите , пък ве ако имат Onlyfans ..... Нещата са лесни в днешно време , а пък вече секса е достъпен по много различни начини , као т е е просто за чуканеот ис направи тиндър .
Лек ден ;3

4.   Името на темата ме отблъсква.

6.   Моля модераторите да изтрият тази просташка тема! Или в краен случай да редактират заглавието!

Модератор: предложение за заглавие?

7.   Сваляне с колеги или флиртуване звучи много по - добре.
От номер 6

9.   Ама изобщо идеята на темата НЕ е за сваляне и флиртуване! Може да се флиртува и БЕЗ секс.
Темата е точно за чукането, защото то си е баш чукане, в повечето случаи, животинско, страстно, първично.

Фактът, че на една припищяла феминизирана примадона-кифла не й допада, не е основание да се промени заглавието на тема, която може да стане фурор!

Така, благодаря за вниманието. От Автора.

12.   До Автора от номер 6. С просташко и примитивно заглавие и пошла тема няма как да предизвикаш фурор! Съжалявам, но много подцени аудиторията в този сайт!
PS Прочети правила на сайта! Обидни квалификации не се толерират!

Благодаря на модераторите, че промениха заглавието на тази "тема"!

14.   От автора до номер 12: обида няма, не съм те обиждал никъде. Съжалявам, ако си се разпознала - нали знаеш, гузен негонен бяга:)
Заглавието е точно каквото НЕ трябва да бъде и това спихна темата.
Виждаш колко мнения имаше, когато беше първично избраното.
Сега ти провали темата и се надявам да си доволна и щастлива, малко злобно същество такова.
За твоята особа - толкова.

15.   По-голяма глупост от това клише: "там дето си вадиш хляба и т. н. ", няма. Ще се кефя аз на някоя мацка и тя на мен, дали само за секс или връзка и ще си кажа: неее, работим заедно, не е редно. Що за олигофрения е подобен измислен принцип. Кой знае какво ще стане. Говорим все пак за свободни хора, не за семейни, шеф-подчинена и т. н. Но ако в последния случай са необвързани, какво.
Като бях ерген, не съм пропускал да свалям колежка, ако ми харесва и не е ангажирана. Тъпо е, ако се опитваш да ги менкаш, не се получава в много от случаите, щото се разбира. И само за секс да е, всяка иска само тя да е.
Иначе самите свалки не се различават, какви наръчници, какви глупости-даже може повече да се отпуснете и да общувате. Каниш я след работа накъде, пийнете, понатиснете се и или ще се получи, ако и тя те иска или не.