Споделена история от На работното място

Какво да започна?
Здравейте. Аз съм студент 3 курс. Предлагат ми работа на две места. Едната е като служител в супермаркет, другата е като бензинджия в една от големите вериги бензиностанции. Та колебая се кое да избера, тъй като трябва да съчетавам работата ми с лекциите. По принцип са ми казвали, че работа на бензиностанция било много тегаво - 12ч. дишаш изпаренията, зимата седиш отвън на студено, нощни смени имаш и май като цяло е по-натоварващо. В супермаркетите обикновено пълен работен ден ти е по 8ч. но за сметка на това работиш повече дни. Кой според вас е по-добрия вариант?

Коментари

1.   Този, който ще ти бъде удобен да съчетавш с лекциите. Аз съм работила на двете места и работата в супермаркета беше по-лесна. Тези 12 часови смени много трудно ги издържах. От друга страна ако си по-енергичен ще имаш 2 свободни дни през два дни, аз лично през първия не знаех къде се намирам.

2.   Тази тема беше от преди няколко месеца. Дословно. Как се появява най-отпред?

По темата: глас за супера.

3.   И аз мисля, че по добре ще е в супермаркета. Работата е по лека и няма нощни смени, по чисто е и тн.

4.   Аз като студентка предпочитах да работя през ноща и да бъда на лекциите. Може да прецениш спрямо заплащането.