Споделена история от На работното място

Работа в мобилен оператор като търговец,споделете опит.
Здравейте, на 26 съм, жена. От скоро работя в един от мобилните оператори в средно голям град. Работата е интересна, но и много трудна. Някой, който го е работил или го работи, може ли да сподели малко опит, как овладява ситуации с клиенти, как се справя с таргета в края на месеца. Благодаря предварително, ще се радвам да се включат и хора като странични наблюдатели, какво им прави лошо впечатление и т. н :)

Коментари

1.   Лошо впечатление прави напористоста за продажба. Не пречи да опитвате, но таргетите не са леки.

2.   Аз съм работела преди години. Скандалите всеки ден бяха ежедневие, понякога си го слагах, друг път не. Много пъти съм плакала след работа от стрес. Таргети никога не постигнах, защото не исках да лъжа хората и да ги набутвам, живея в малък град и не искам никой да бъде излъган да дава пари.
Никога ама никога не искам дя се върна към тази работа, много работа, много отговорности, огромен стрес за жълти стотинки !

3.   Никога не бих работил това отново. Най-глупаво пропиляните години от живота ми. Живеем в 21-ви век, търсят се високо квалифицирани специалисти, виждам, че сте млада още, използвайте времето си да се преквалифицирате! Дори и да ви отнеме 10 години, един ден ще сте благодарна на себе си.

4.   Подготви се за много стрес и нерви номер 2 до е написал.

5.   Някой може ли малко по-подробно да ми обясни за тези таргети? Щото съм от страната на пострадал, та ми е интересно. Много ще съм благодарна ако някой се отзове, особено номер 2