Споделена история от На работното място

Езици и помощ при професия
Здравейте! На 18 години съм и завърших средното си образование. Искам да започна работа. Говоря перфектно Български, Арабски, Турски, Хинди, Испански и Руски. Но не мога да смятам, имам дискалкулация. Можете ли да ми препоръчате работа, подходяща за мен? Но да не бъде преводач, защото ми се струва скучна или пък учител, защото не съм добра като педагог.

Коментари

1.   Може да видиш какви възможности за кол центрове има из интернет и дали са добре платени?

2.   сигурна ли си, че ги говориш ''перфектно''? Това са езици от различни езикови семейства и се смятат за ''трудни''. Малко ми е странно да кажеш, че на 18 години имаш C ниво на толкова езици?!? Иначе, ако е вярно и владееш тези езици пред теб има отворена врата в кол центровете.. и възнаграждението за тези ''редки'' езици е много по-добро от средното за страната.

3.   След като прочетох, че говориш "перфектно Български, Арабски, Турски, Хинди, Испански и Руски" се убедих, че най-добре ще се справиш като сценарист в "Комиците"

4.   Супер набор от езици, браво!
Направи си CV в EURES, предложи се и за дистанционно работа като не забравяш да посочиш кондицията със смятането. Със сигурност ше имаш оферти.
Също можеш да видиш опции в сайтове за freelancer