Споделена история от На работното място

Вярно ли е или е лъжа следното твърдение за съпругите ни?
През 2005 год. моята началничка при непринуден разговор с мен съвсем случайно без никакъв повод или някаква причина спомена / каза / вметна / изтърси, че на работното място или на друго място, като се съберат жени познати / приятелки / колежки много често в разговорите си една към друга или една с друга обсъждат секса и спалнята и съпругът си - може и поредният съпруг и представянето му. При разговора езикът и думите, който използват дамите за съпрузите си, спалнята и т. нат. ще изтрезнее и Римлянин пиян каруцар за няколко секунди, но не много на брой ако ги чуе. В тази тема говоря и имам в предвид само Бели българки и донякъде бели Българки чиновнички.
Даде ми за пример, как съпругите при разговор с други жени или жена дори стигат до имитиране на мъжете си, стоновете и думите на мъжете им върху спалнята по- време на полов акт.
Свидетел е била как някой дами по- време на разговор с друга дама или жена или жени с уста имитират и издават звуци нарочно и с причина да имитират пръцкането на съпруга си докато той прави полов акт с нея.
Говоря за много пъти, а не за единичен случай.

Вместо послепис.

Търновска славо. Каква беше и докъде стигна.

Йоасав Видински. Евангелие от XI век. Търновска книжовна школа.

# Хаштагове:

Днешната жена ражда 1 дете. Собствена мисъл по- време на писане на този текст.

На English: Популизъм.

Превод на Български език: Опростачване.

Как приключи- завърши гореописаният разговор между мен 24 год. служител и 48 годишната ми началничка.

Отговорих и, че в момента не съм женен и за момента не разполагам с излишни финанси за закупуване на микрофон и / или записващи устройства.

Моля Ви. Не ме съдете и не ме бийте.

Коментари

2.   Нищо не разбрах, не знам какви са тези днескашни теми...

3.   Това някаква болна психика го е писала. Може, ако са чистачки е възможно. Не се учудвай от простотията, тя ще те залее, отрано свиквай на помията навън, това е най-малкото, за роднини ще си чужд, партньор ще те имитира пред роднините си и ще смята това за нормално.

4.   Не, не е вярно!

5.   Ясно е, че жените си коментират, ама чак до такава степен... препоръчвам ти да смениш средата си и работното място, звучи ми сякаш простотията щъка от там.

6.   Да, понеже нямаме за какво друго да си говорим и целият ни живот се върти около съпруга и секса с него.
Пръцкане, дължина, дебелина, време на устойчивост, само това обсъждаме.
Прибирай си вересиите вече... ,

7.   Бяла българка чиновничка съм. Нищо такова не се случва на работното място в колектива ни, който е предимно от жени. Ама, че небивалици.

8.   Що за глупости?
Това е въпрос до ниво...
Интелигентните хора никога не обсъждат подобни неща, особено пък без причина... (под "причина" разбирам разговор с психотерапевт или нещо подобно)
Сексът, интимността - това са интимни взаимодействия. За това са интимни, защото са само между двама души, и в рамките на спалнята или помещението, в което се извършват. Вземеш ли да ги вееш като знаме - свършено е с тях.
Аз, ако разбера, че някой е обсъждал на всеослушание интимност с мен - гори на секундата! Просто режа абсолютно всички комуникационни канали, без никакви обяснения и разправии, и.. край завинаги.

9.   Тук говорим не само за психичен проблем, но и за нещо повече. Това не е нормално.

11.   Мислех си, че накрая на темата ще прочета, че си някой чичо на 50, а то пишело 24. :Д оправи се
Ж18

12.   Извинявам се! Чак сега забелязах, че се е случило преди 16 години!

13.   Вярно е твърдението, че обсъждат и други мъже, а вас не обичат или нямат привличане. Става въпрос за една сравнително голяма част от жените ви.

14.   Това от автора "за татусите" ли е пак?

15.   Авторе, като се жениш за селска кифла, свиква със селски номера.
В моя офис никой не говори глупости, дори и в момента да имаме време за странични разговори. Е, може би защото не работим в държавната администрация. А и повечето ми колеги са мъже.

16.   Всичко си е до човека. Както има тъпи мъже, които споделят как правят секс с жените си, така има и тъпи жени, които обсъждат интимни подробности.

Нина