Споделена история от На работното място

Заплата програмист 2 години опит
Здравейте! Надявам се да има и други програмисти тук с които да може да си сверим часовника. Имам две години и половина професионален опит с фронт енд и бекенд с технологиите ангулар, спринг, node.js. Работя в София и ме интересува какъв рейндж на заплащане да очаквам ако реша да сменя работното си място днес.

Коментари

1.   хаха ми зависи :Д 2000-2500 бруто

2.   Приятеля ми се занимава с програмиране и го питах. Каза: за София много зависи,но от 2000 до 3500 лв. може би варират за този опит. Той лично е малко над 4500 но има опит 4 год.

3.   2000-3000. Зависи от фирмата, от твоите умения и как се договориш.

4.   Джуниърите са по 2-2,5К

5.   Искам да попитам отговорите дали са от хора в сферата?

6.   Между 5 и 7 хиляди би трябвало да вземаш. Всичко друго е лъжа

7.   Junior 1000-2000 (0-2г)
Regular 2000-4000 (2-4г)
Senior 4000-8000 (над 5г)

8.   До 5

Да.

9.   До 7

8000? Късмет!

10.   Това е идиотска професия. След 7 години тотално изперкваш и парите, колкото и да са, не си заслужават.

12.   Към номер 10. не знам защо смятате че е идиотска професия, но това си е ваша работа. Жалко че тук е кошче за душевни отпадъци и хора които са в тежък период и объркани(както и аз понякога)взимат грешни посоки оттук и остават с грешни впечатления и тотално объркват нещата, молба към модераторите направете една секция позитивни истории, та барем малко да се отпуши форума от тая душевна помия дето се излива ежедневно тук