Споделена история от На работното място

Принуждаване за ваксинация
Бихте ли се ваксинирали, ако от сегашната ви работа ви задължат?
Някой от редовно изказващите се относно ковид по телевизията беше казал, че учреждения, в които има ваксиниран изцяло персонал и ваксинирани клиенти, няма да ги затварят, каквото и да е положението в старата. Та това си е чисто принуждаване..

Коментари

1.   По-скоро бих си издействал фалшив документ, че съм ваксиниран.

2.   Според мен простите хора никога няма да разберат ползите от ваксините и затова трябва насила да бъдат ваксинирани.

Това е същото като фактът, че необразованите хора никога не разбират ползите от образованието. Затова ромите са винаги необразовани - защото родителите им са необразовани и не насилват децата си да се образоват. Образованите родители обикновено имат образовани деца, защото са ги карали насила от малки да ходят на училище и да учат. Ако аз лично трябваше да решавам дали да ходя на училище, с детския си акъл бих избрал да не ходя.

Така че съм за принудителното ваксиниране.

3.   2 Тебе даже незнам дали да те коментирам иначе до Автора-Никога даже и с упрен пистолет.А при все,че сме го искарали повечето и имаме естествен имунитет за мене това е просто бизнес с тия вакисни.Виж в израел какво стана(нарочно е с малка буква) колко дози им биха и пах има болни това е защото попрнцип когато има пандемия не е добре да се ваксинра човечеството независимо каква е болеста.Другото е че тия ваксини подозртиено бързо излезнаха,а не се ли замисляте защо няма някакво хапче(лекарство)а зор е да се бодете на всеки 6 месеца.Който иска да се бие иначе що се отнася до задължително ваксинарене това се казва Геноцид никой няма право да те кара.

4.   Това е много елегантно принуждаване, все пак хората имат избор, колкото и да нямат. Явно е преценено, че е нужно, иначе няма как да стане работата.
В моята фирма вече се влиза само с негативен тест ако нямаш и двете ваксини.

5.   Аз пък не мога да разбера логиката на ваксинираните. Нали са ваксинирани, защо тогава се притесняват от тези, които не са. Нали идеята е да го направят, за да са спокойни? (говорим за Ковид ваксини, не за стандартните и изпитаните).

6.   Аз съм. ваксинирана, имам малка кантора с 9 човека персонал и 5 се ваксинираха по желание, 3 доброволно и на една нежелаеща ѝ намерих цаката и я изгоних дисциплинарно. Както има изискване за компютърна грамотност същото е.

8.   Просто си изкарайте сертификат без да ви ваксинират. Мислите ли, че няма тарикати, които не биха предпочели да вземат от няколко човека по 100-200 лева на ден (ако нямате връзки), вместо да бачкат цял месец за 1000 лева? Аз така направих и хич не ме интересуват сертификати, забрани, мерки и т. н. Да подчертая, че съм изкарал вируса. Има ли желание има и начин.

9.   Браво 6, браво!
Чисто изнудване си е това със задължителна ваксинация в името на здравето на другите. Мантрата, дето я слушаме втора година. Това са ваксини, ако изобщо могат да се нарекат така, в експериментална фаза и поради тази причина няма как да бъдат задължителни. Те и след това трудно ще станат законно такива камо ли да са условие да ти ограничават правото на труд , защото ще противаречат на поне няколко други неща. А 6, що предпочете да я уволниш дисциплинарно? Защото няма как да я уволниш законово, дето отказва да се боцне, нали?
Не, няма да се ваксинирам с неизвестни субстанции, за да остана на работа. А, ако работодател ме уволни заради това, ще го гоня до дупка. Крайно време е хората да започнат да мислят и да се сетят, че имат основни права и свободи и да ги отстояват.

10.   Н 6, добре е, че си изгонила един нормален, буден човек от среда със зомбита, тя ще си намери работа със сигурност и ще си знае сега да търси сред нормални.
А за теб- радвам се, че си се "ваксинирала"!

11.   Оставете ами и децата искат да бодат, всички над 12 г.! И младите студенти, че да се върнат в университетите. Всичко живо принуждават

12.   Не е хубаво да те принуждават да се ваксинираш, но няма друг начин. Ако искаме вируса д аизччезне, трябва всички да се ваксинираме. Иначе неваксинираните ще му помагат да мутира. Вирусът всъщност няма общо грип или настинка, а е вирусен васкулит - тоест вирусът предизвиква възпаление на съдовете, респективно тромби. Вие си преценете искате ли да се заразите с това нещо. И пневмонията не е истинска пневмония, а тромби в белите дробове. Преценете си сами.

13.   Номер 5, защото заради такива като вас дето не се ваксинират за да не им никнат рога и такива като нас ваксинирани продължават да търпят ограничения и с коронавируса не се свършва, защото постоянно има нови заразени.

17.   13 Израел ваксинира населението си и вчера имат над 6000 болни, а населението им е малко повече от българското. С какво помогна на тях ваксинирането на почти всички израелци?

18.   До номер 13, не съм номер 5 но на вас първо никой не ви е длъжен,нали уж щяха да ви пожалят, но явно сте с нас под ножа ;);)

19.   Да,наистина, защо Израел имат толквоа болни пак, след като са се ваксинирали супер голяма част от населението?

20.   Неваксинираните не са причината за мутациите. Мутациите се получават от това че, когато вирусът се размножава в тялото, той понякога са случва да направи грешка при преписването на информацията

21.   12 е жив пример за облъчен от телевизора. Вземете и поровете малко повече за тия"ваксини", които са всъщност препарати за генна терапия, и РНК конкритно и са пуснати под условие. Това не са ви ваксините, които познавате и имат за цел предпазване от болест. Съвсем друг буламач е. В момента всички, които си ги поставят участват реално в трета фаза на изпитания на всяка "ваксина" и то без да са уведомявани и без да им се плаща. Това ще продължи поне още две години, пише си го в документите им. Тази седмица се очаква FDA в САЩ да одобрят окончателно за редовна употреба Пфайзер. И така натискът още повече ще се засили. Ваксината ще си е също толкова непроучена, колкото и досега, но ще бъда одобрена, а не под условие. Всичко около тоя вирус и агресивната кампания за ваксинация са достатъчни, за да се замислиш. А като започнеш да търсиш, отговорите са си там. Да вярваш, че правителствата по света са се загрижили за твоето здраве е направо малоумно. Контрол, депопулация и огромни пари за Биг Фарма са част от причините да ви карат да се ваксинирате.
Ако все пак решите, по-приемлив вариант са векторните ваксини - Астра-та и тази на Янсен.

22.   Толкова прост народ като българите няма никъде по света. РНК ваксини се разработват много по - рано от ковида. Просто сега са пригодени за коронавируса. Вие не четете ли научни статии на английски език? Ама нали българите са професори по всичкология и на тях не им трябва мнението на хора учили 11 години медицина.

23.   Българите сме изключително мъдър народ. Пак ще му намерим цаката. Познавам двама лични лекари. И двамата са ваксинирани, но само по документи. Документите са си напълно истински. Да му мислят меките китки по Шишман, дето и три маски една върху друга ще турнат. Извън центъра на София хората не са зомбирани.

24.   23, то защото се мислим за толкова мъдри, сме на това дередже - последно място в ЕС почти по всички показатели.

25.   До 23 Българинът е тарикат-момче, може да изхитрува на хартия, но не може да надхитри вирус. Понеже много започнахте да парадирате с тарикатлък, скоро ще има тест за антитела от лаборатория.

26.   Всички ваксинирани ще умрат от 3 до 5 години, по коравите може и повече да изкарат. Ще бъдат обвинени мутациите на вируса. Живея в Русия от 25 години и се познавам с човека, който изпитва Спутник, тя си е същата пумия като другите. Това го знам от него. Евреите ви чистят, това е цялата работа.. Ваксинираните сте малоумни, вирус с 99.97% процента преживяемост а ви карат да се ваксинирате?! Да вметна, че обикновения грип е с 99.94 процента преживяемост... Всичките глупости с последствия от вируса са си чиста Хипохондрия, но вие сте глупаци и се връзвате. Най малкото погледнете Израел.. Имат повече заболели от България, която е с 16%ваксинирани а те са с 82%ваксани.. Изобщо не ме ебе какво мислите, защото вие не може да мислите. Политиците ви не се ваксинира, вие се?! Що бе?! Хахаха

27.   Номер 6 е типичен пример за съществото бг работодател.
Не бих и се надявам да не ни накарат скоро насила.

28.   26 ако беше вярно това за евреите, тогава защо се ваксинират. По твоята логика те се чистят сами себе. Те какъв интерес имат от това? Осъзнаваш ли как звучиш отстрани изобщо? А това, че няма последствия от вируса го разказвай на друг, но не и на мен. Една приятелка на майка ми едвам оживя с ковида ако, че има връзки навсякъде, къщи в Гърция и тн. И сега има проблем с очите въпросната жена.

29.   Да, 22, точно така разработвани са от DARPA. Знаеш ли какво означава абревиатурата? Ще те оставя да си откриеш сам/а. Правени са опити да се пробута и за хора технологията, но допреди ковид-ерата - цък. Всички мишки, на които са правени изпитания са си измрели след инжектиране и среща с див вирус. Не говора за корона. Та опити има, ама не са минавали. Сега измислиха пандемията и номерът минава, защото целите са съвсем други. Те са си във фаза на изпитване всъщност, дори и Пфайзер, дето уж я одобриха от FDA. Само детто одобрената е с друго име, ама това не ти го казват, ами си пробутват тази, от която имат количества. Хубаво четеш от източници на английски, ама зависи от източниците ти. А и на бълагрски има тук там - един блог и два сайта. Статиите са преведени точно от английски. №26 е прав.

31.   28. Вземи малко да почетеш каква е разликата между Хазарските Евреи обикновените Евреи. За тях всички са еднакви, всички са ГОИ! Така, че не ми излизай с кое е вярно и кое не..

32.   До всички неваксинирани, вие сте в контролната група! Също сте част от експеримента. Препдочитате страничните ефекти на кортикостероидите и вирусния васкулит. Защото това не е грип, а васкулит - възпаление на кръвоносните съдове, а пневмонията, която предизвиква всъщност са тромби в белия дроб. Няма страшно, риска е само 5% и е просто грипче. Хаха

33.   28, ти имаш ли гарантирана информация каква точно ваксина слагат тук и там? Случайно чувал ли си, че една и съща марка храни в Германия са едни, а в Кауфланд тук са маааалко по-различни. Е, напъни се да помислиш, че и при ваксините е Хипотетически възможно това (хипотетически е лека ирония, но мисленето е необходимо).

34.   Н 32, от самото начало съм без маска и сред хора, даже и обикноврна настинка не съм хванала.
А баш ваксинираните сте които се разболявате и си развивате разни мутации/щамовр хахах
Чел ли си "Идиот"?

35.   Не разбирам защо толкова сте се уплашили от ваксините. Нищо страшно няма. Няма конспирации, всичко е за ваше добро.
Аз и всички мои познати ваксинирани са напълно добре. На никого нищо не е станало.

Но щом чак толкова ви е страх, по-добре да няма задължително ваксиниране. Ако ще почнете да получавате паник атаки от една проста ваксина и да се филмирате, няма смисъл да ви карат.

Разбирам хората да ги е страх, но чипирането и "ваксинираните ще умрат до 5 години" е невъобразима простотия. Поне на очевидните глупости не се хващайте. Иначе да се страхувате - човещинка. Помислете рационално дали този страх е оправдан и вземете решението за ваксина, когато сте готови емоционално.

36.   Уви, време разделно е. Идва един нов свят, но за целта трябва да умре стария, така е било, така и ще бъде... Не желаете да повярвате на 26 и на други, които се опитват да ви кажат истината в очите, добре, всеки си носи кръста...

37.   Това си е чиста проба поробване и извиване на ръце…….

Никакъв шанс няма да се ваксинирам.

Чингис Хан

38.   Дано второто мнение да е написано от трол, защото иначе би било много трагично. Тъпотията в безтегловност е типична за убитите мозъци.