Споделена история от На работното място

Хоби за работното място
Здравейте! На работа имам понякога доста свободно време. Обикновено чета книга или гледам сериал на телефона, но ми се ще да се занимавам с нещо друго. Чудя се за книги за оцветяване за възрастни (с повече детайли) или гоблени?
Вие с какво се занимавате, когато имате свободно време на работа?

Коментари

1.   Какво работиш , и аз искам свободно време на работа ..

2.   Нещо образователно можеш да пробваш. Ако се интересуваш от инвестиции или от това как да управляваш парите си.. или пък някой чужд език. Клипове в нета има за всичко, зависи какво те интересува.

3.   Аз си чета нещо в интернет, в момента съм на работа и мога съвсем спокойно да чета и пиша тук, намалил съм си прозореца така, че да виждам нещата за работа отдясно, а отляво ми е браузъра. Чета за разликите между аналогови и кварцови часовници, имам няколко таба в reddit, търся си интересни филми за гледане в imdb, гледам неща, които не ми трябват в olx, чета wikipedia за исторически личности и периоди, имам и твърде много табове с youtube - музика, влогове, научнопопулярни клипове и тем подобни. Разбира се, гледам и да чета книга, било то хартиен или електронен вариант (на ел четец), защото твърде много гледане на екран ми идва в повече. Наскоро ми попадна клип за плетене на гривни, използват се принципи на рибарски възли и е интересно.

4.   Доста либерална работа имаш. Сигурно в някой офис, или като охрана някъде.
Там си да работиш, или да зяпаш сапунки? Все едно си на курорт.
Иначе аз лично нямам свободно време на работа. Дори и да имах, пак нямаше да зяпам сериали, да си оцветявам книжки или чета. Просто не е етично. Това са неща, които правя вкъщи, в извънработно време. Все пак съм там да работя, има и други колеги, шефове, и не е нормално да зяпам сериали или чета. А има и камери. В доста фирми глобяват за такива неща и ми е чудно как нямаш глоби. То някъде едва може да се обадиш по телефона, пък какво остава да зяпам филм.

5.   Може да учиш език, да гледаш някой курс и нещо друго образователно.

6.   Майко! Ти да не работиш в Държавната администрация? ! Къде е тая работа, ние понякога до тоалетната нямаме време да идем, ти гоблени и книжки за оцветяване... Поне прави нещо положително, учи нещо онлайн, чети нещо свързано с работата ти, развивай се, защото то лесно се губи време, ама после можеш да съжаляваш.

7.   Вися във фейса, гледам онлайн тв, сериали, онлайн магазини, чета си различни сайтове, търся си неща в Гугъл. Зависи дали влизат хора при теб, щото ако влизат това с гоблените не е много удачно, все пак си на работа. Преди години шефът ни хвана как шием и плетем и стана много неловко.