Споделена история от На работното място

Колегата ме преследва!
Здравейте, моля за съвет ....намирам се в изключително трудна ситуация и така накратко...
Работя в частния сектор ,моя колега ме преследва въпреки моя отказ да имам общо с него !!!! Той е семеен с жена и деца , аз също съм семейна. Познавам жена му и много я уважавам ,той познавам мъжа ми и имат приятелски отношения. Незнам как се случи .....от шеги и добри колегиални отношения той започна много нахално да подхвърля интимни неща, много бързо и дръзко започна да ми пише в социалните мрежи и съвсем за кратко време се разкри...пред мен за неговите чувства опитах да говоря сериозно ,че няма как да се случат подобни неща, опитах и остро като се скарах с него и му забих шамар.....но не и не искал, искал.......много ме искал... Не спира да ме преследва! Казах,че ще споделя с мъжа ми и с жена му , отговора беше ,че не му пука! Какво да правя???
Моля за съвет!
Благодаря!

Коментари

1.   Ами сподели, покажи чатове и т.н. Какво само го заплашваш?

2.   Незнам как се случи .....от шеги

Тия ,,шеги,, да не са били предизвикателни флиртове?

Запалила си фитилите на човека, сега ще трябва да си поемеш отговорноста. Дори с цената на развод.

И за другия път да знаеш. ,.Да бе мирно седяло, не бе чудо видяло,,

Българска поговорка.

Чингис Хан

3.   Не му се вярва, че ще кажеш на мъжа си и на жена му. А ти им кажи, да видиш не му ли пука. Заплаши го, че ще се оплачеш на шефовете, че те тормози на работното място. Въобще никаква толерантност! Мъжа ти да вземе два-трима по-яки роднини/приятели и да си поговорят насаме с него. Можеш да се оплачеш и в полицията от сексуален тормоз и да го предупредят.

4.   Ами наистина сподели с жена му и с мъжа ти и ще видиш, че ще му запука. В момента го изграе ва банк и се прави на мъжкар, за да те вкара в леглото, да покаже колко си му ценна, ама реално разчита на това, че ще клекнеш и после самата ти ще държиш да криете връзката си. Елементарно е, но ако си глупава, ще се вържеш:)

5.   Покажи чата на жена му.

6.   Кажи му че искаш да те чука.

7.   Сподели с мъжа ти и жена му. Покажи им писанията му. Кажи му, че ще споделиш и с шефа, пък да видим дали му пука.

8.   Това през 90-те години можеше и да се е случило.
Сега, в тоя джендърски свят - забрави!

9.   Не се занимавай с този човек.Игнорирай го и сам ще спре.Ако се наложи сподели с мъжа си и с жена му.

10.   Какво друго да очакваш от български мъж? Иска да изневери на жена си и то с женя, която не иска да има нищо общо с него. Изпрати записи или чатове на жена му, за да разбере какъв плужек е.

11.   Пусни му, за да миряса.

12.   Боже, Боже и всички вярвате на тази глупава измислица. Абе до сега малко ли такива истории прочетохте та и на тази вярвате. Ами госпожата си чеше егото по този начин като си мисли, че е още много привлекателна за мъжете. Вай,вай,вай какви станаха жените.

13.   Ако пазиш съобщенията и т.н. те са си чисто доказателство за сексуален тормоз. Сподели с мъжа ти и намерете законово решение на проблема, защото ако се надяваш само с отказ да се измъкнеш от подобен навлек, едва ли ще стане.

14.   Как да ги покаже след като самата тя е флиртувала и му е отговаряла на съобщенията през цялото време?

15.   Смени си работата.

16.   Благодаря за съветите .....споделих с мъжа ми и всичко приключи много бързо!