Споделена история от На работното място

Sugaring
Искам да споделя нещо и изразете мнението си, но моля без нападки и обиди, защото вече ми е писнало. Аз съм на 20 години, момиче и никога не изпитвам нужда и желание да правя секс. Преди съм имала гаджета и те естествено са ме целували, правили сме секс, но нито веднъж не е било по мое желание, аз просто им давам, защото съм длъжна и знам, че те харесват това и не искам да ми се сърдят, аз мразя скандалите и драмите. Не ми е приятно да правя секс, досадно ми е. Дори не разбирам защо за другите хора е толкова важен секса, правят какво ли не само за да го получат и дори ми е странно, че хората го правят за забавление и без да получат нищо. И моето мислене е такова, че аз така и така мразя да правя секс, поне ако правя секс да е с някакви финансови облаги, а не без нищо. И в двата случая ще се чувствам зле, но в единия поне ще имам и пари като бонус, нещо което аз искам и от което имам реална нужда. На практика аз съм длъжно да правя секс, защото когато имаш мъж до себе си, няма как без да правиш, защото те те карат, може да е по-често, по-рядко, но все пак ще правиш искаш или не. Аз имам много хубаво тяло и лице и имам много кандидати, които искат да ми бъдат гаджета, съпрузи. Мога да си хвана който мъж си поискам. Имала съм късмета да имам този външен вид и това е един актив, от който мога да се възползвам и да извличам дивиденти. Според мен е смислено да правя секс срещу заплащане, нямам предвид буквална проституция при която спиш с много хора. Имам предвид да спиш с един единствен човек само, но да получаваш пари. Както е например когато имаш богат мъж. Преди 2 години когато бях на 18, аз пътувах до друга държава при един много богат арабин. Той ми плати абсолютно всичко, от билетите до целият ми престой при него в къщата му, аз седях 1 месец там. Бяхме се разбрали да му бъда гадже и ми каза, че мога винаги когато искам да ходя при него в държавата и дори мога ако искам да остана да живея там за постоянно. Държавата, в която той живее е една от най-хубавите и скъпи в Европа. Той беше много интелигентен, възпитан, грижовен и любящ. Изкарах си супер на безплатната екскурзия и получих много скъпи подаръци, дрехи, бижута и други. Това не е реална връзка, а е вид бизнес. Аз му бях sugarbaby. Знам, че правихме секс, трябваше да му давам ласки, любов, но осъзнавах, че това, което правя е смислено, защото получавах лукс, пари и подкрепа, той беше много добър и внимателен с мен. Харесва ми да работя това. В обществото ни това е заклеймено като лошо и затова не споделям за това с хората. Въпреки, че не знам защо се смята за лошо. Първо, ти спиш само с един мъж, а не с много и този мъж е поддържан, успял, джентълмен и парите, които получаваш са ужасно много (само едната чанта, която ми купи беше на стойност 4000 лв, а той ми купи отделно и обувки от същата марка, както и също толкова скъпи дизайнерски дрехи, скъпи бижута, отделно 5 звездни ресторанти, продукти за красота, отделно киш получавах; ако съберем всички пари от нещата, които ми е купил и платил, то излиза една огромна сума (хиляди) и то само за 1 месец). Други жени спят с мъж или мъже и в същото време не получават никакви пари или облаги. Така, че хората, които обиждат на “прост”, да се замислят преди да съдят, защото май не аз съм простата. И това, че си sugar baby, не те ограничава по никакъв начин и не означава, че не можеш да работиш, ако искаш, това ще вметна. Аз не виждам нищо неморално, аз не лъжа, не крада, каквото сме се разбрали с човека, това точно правим, картите са на масата и не правим нищо, което не е по мое желание, всичко първо се обсъжда. И е факт, че не всяка жена може да работи това, защото богатите мъже имат много високи изисквания, те очакват да изглеждаш перфектно на външен вид. Дори да си на по-голяма възраст също може да го правиш, но условието е да изглеждаш красиво и да не ти личи възрастта. За щастие аз имам много редкия късмет да мога да работя като sugar baby, затова вече започвам да си мисля, че хората, които толкова плюят тази работа просто завиждат, защото искат и те да са на това място, но просто не могат. Според мен единственият негатив от цялата работа е единствено това, че хората те гледат лошо и говорят лоши неща за теб. И също е малко конфузно да обясняваш на роднините си какво работиш, защото това е ново и екзотично и те не знаят какво е или не го разбират, схващат го погрешно и си изграждат лошо мнение за теб. Други негативи няма, само позитиви.

Коментари

1.   Aма арабина имаше ли камила. Мен ми писа един арабин да съм ходела при него за 3 седмици всичко на негови разходи - даже частен самолет щял да прати. Ама освен секс искаше да камилата му да пикаела на гърдите ми(wtf?), а след нея и той в устата(wtf???). Блокирах го разбира се.

2.   Просто си една от много българки. Нищо ново под слънцето.
Има и вероятност темата да е измислица на някой мъж или на отегчена бабичка. Проститутките, които продават половия си орган срещу пари лукс, независимо дали търгуват тялото си с един мъж или с множество такива, просто си разтварят краката и си живеят техния живот, а не се занимават да се изповядват в места като Сподели.

- Кифлоприземител

3.   Твоята "професия" не е нещо ново или "екзотично". Да се продаваш за пари е точно обратното на това, за което са се борили през миналия век жените. Да бъдат третирани като пълноправни граждани и да имат свобода да работят, а не да са държанки или къщовници, е нещо ново в исторически план.

4.   Да, за да работиш като sugar baby трябва да изглеждаш перфектно и да си млада. Има и мъже, които "работят" това и имат sugar mommies. Това не е работа, за твое съжаление, а вид проституция , защото ти получаваш материални облаги срещу секс. Никога няма да се приеме добре, защото не е морално и не е прието като професия, а няма и да бъде прието. Хората не ти завиждат, а те заклеймяват по-скоро, защото повечето хора се влюбват, женят се или просто имат връзка и създават евентуално деца. Това с sugar baby "работата "е съвсем различно от това, което ти като момиче и жена би трябвало да изпитваш и да желаеш. Ти в момента си фиксирана в тази идея, защото този арабин е бил мил и добър с теб и ти е харесало. Но чрез практиката ти на шугар бейби не винаги би попаднала на пич и тогава е възможно да не ти харесва вече, но ти пробвай колкото си искаш щом това те влече. Един ден ще осъзнаеш как си си пиляла времето и младините за материални облаги вместо да се образоваш и да градиш кариера. На 35 ще се събудиш без някой до себе си, без желание за деца, с напълно изкривена психика за това кое е важно в живота и ще си блъскаш главата, ще отвориш гардероба и шкафовете и ще видиш как тези скъпи подаръци са нищо и на никому ненужни вещи и ще разбереш защо жените правят секс със съпрузите и приятелите си, но ти няма да си една от тях, а изхабена леличка със самотно бъдеще. Съветвам те да не разгласяваш насам натам какво работиш и не би трябвало да се гордееш с това също, защото е унизително. Ти си го работи щом те кефи , но паралелно инвестирай поне я в учене, я в имоти, облагодетелствай се наистина , а не само да събираш парцали, на които стойността им пада в момента , в който ти ги подарят. Успех.

6.   Аз ли съм виновна,че съм фригидна например?Или че не мога да се влюбвам?И ако човека не е “пич” и се държи неуважително или лошо,естествено,че няма да стоя с него.Но повечето се държат много добре и те третират като кралица,дори много по-добре от обикновените мъже.Аз мога да се образовам и да имам кариера,но тогава ще е същото,дори ще е зле,защото ще съм положила много усилия и то за много малко пари.С учене и кариера няма начин да постигнеш лукс,и то на 20 години.Аз сега съм на толкова малка възраст и вече имам имоти на мое име,коли и живея луксозно,обикалям света и имам свободно време и в същото време мога да правя всичко,защото имам предостатъчно пари.С висше образование и работа не мисля,че това някой ще го постигне.И не е вярно това,че един ден няма да имам мъж и деца.Ще имам със сигурност,защото съм красива,имам много кандидати за съпрузи,които ще се държат с мен като с кралица.Ще си хвана богат и добър съпруг и ще си живеем чудесно.Естествено първо ще изляза от индустрията,няма как да работя като sugar baby и да имам съпруг,това е ясно.Аз не се срамувам от себе си по никакъв начин,аз обичам себе си.Гордея се,че съм на 20 и вече съм осигурена,имам McLaren 720S,Bentley continental gt, Mercedes S class,имам уникална къща,имам апартаменти на мое име,имам дизайнерски дрехи,пътувам си по различни държави,имам си кеш и свобода,много свободно време,перфектен луксозен живот,колко хора на моята възраст имат това илш някога ще го имат?Аз съм благодарна за всичко,което имам и се гордея с това,което достигнах за малкото ми години.Според мен е важен крайният резултат,а не начинът по който си го постигнал.Не разбирам защо толкова се възхвалява и ми натрапват животът на заплата,кариерата и образованието?Аз сега живея перфектен скъп живот,мислите ли,че ще се откажа от всичко това?За да работя някъде на заплата,която няма да ми стигне за всичко,което искам и няма да имам свободно време.И да бъда с беден мъж,който да не ме води никъде и да ми е скучно да седя постоянно в града,да има красива жена като мен,а да не дава нищо в замяна.И да не се държи с мен като с джентълмен,да ме кара да си делим сметките и да се уморявам на работа.И за какво да го правя и да избирам този живот,когато мога да бъда с богат мъж,джентълмен,който ще се държи с мен като с принцеса.Всеки иска възможно най-доброто за себе си в крайна сметка.Вие сега говорите против мен,но ако бяхте на мое място щяхте ли да откажете този живот и да отидете да се бъхтите за 2000 лв.Едва ли щяхте да откажете нещо,което може да имате много лесно и веднага,а да работите за някой глупак,който ви използва и ви дава трохички,защото харесвате “трудният начин”.Аз лично предпочитам да съм домакиня,но да бъда работник-не.Може да съм “проститутка”,но съм напълно щастлива и задоволена с всичко,желана съм от всеки мъж и мъжете правят какво ли не само да се докопат до мен,кой би отказал момиче,което изглежда младолико и красиво,всеки адекватен би дал всичко,което може и има и би се държал като с принцеса с него.Само неадекватен мъж не би глезил и издържал такова момиче,когато има финансовата възможност.Аз не живея в саксия и виждам как повечето хора живеят,как изнемогват,как нямат време заради работата.Самите тези хора са нещастни,не са доволни от работата си,от това,че нямат време,от парите,от шефа.След години като станат на по 50-60 повечето са болни,имат различни заболявания.Това са 45 години от живота ти,в които работиш,това е целият ти живот.Кога ще остане време да се живее?Като станеш на 60-70 ли?Пенсиите са малки,но дори и да разполагаш с много пари на тази възраст,ти нямаш най-малко енергията да правиш каквото искаш.Друго си е да си млад и да имаш свободно време,пари и енергия.Защо се рекламира този начин на живот?Аз не съся хората,те са го избрали,това е тяхна работа,но за мен това е грешно и не бих искала някой да ми го натрапва или изкарва като нещо хубаво.Тайните общества (те контролират целият свят),точно от такива хора се нуждаят,които са роботи-работници и си дават времето,срещу малко пари и не се оплакват,не обмислят задълбочено,не осъзнават,че света така е устроен,че в него те са марионетки.Прочетете книгите на Робърт Кийосаки,осъзнайте какво е въртележката на плъха.Мен може да ме обсъждат някакви непознати хора,но не бих сменила животът си с този на някой от тях.Което говори много само по себе си.В средата,в която аз живея,е напълно нормално това да си хванеш богат мъж или да бъдеш sugar baby.Не се счита за срамно,говорила съм с богати хора,дори със стари хора и те го намират за нещо нормално,дори хитро и добро.Още не бях завършила училище и се возех в такси,таксиджията ми е нещо като приятел,винаги като се возя си говорим и той е сравнително стар,но дори той ми каза “Намери си богат мъж като завършиш училище” и аз му казах “Добре”.Той ми го каза приятелски и с добро.Той знае как работят нещата при красивите жени.Така,че не смятам това,което правя за неправилно.Просто една част от хората го разбират и подкрепят,смятат го за нормално,а има и такива,които са еманципирани и смятат за нормално да работиш или учиш,дори когато имаш пари.Всеки е прав за себе си.И не е същото като проституция,защото ако отидеш и кажеш на някой “Тя е материалистка,тя е гадже на богат мъж,тя седи с него,защото той и дава подаръци,но тя не го обича,имат голяма разлика в годините” ,полицията ще каже “Какво ни интересува,това си е тяхна работа и няма нищо нелегално” и няма да направят нищо.Но ако кажете “Тази жена има обява в Alo.bg,проституира и не плаща ддс,тогава вече ще има проблем.Да си sugar baby е вид проституция,но е напълно легално.Това е просто все едно сега да видиш мъж и жена-гаджета,но тя просто да е с него заради парите му,има много такива двойки,но това е нормално и полицията нищо няма да направи.Докато проституцията вече е различно,но да си sugar baby е напълно легално и окей.Приемете го като gold digger (жена материалистка/златотърсачка,само че без лъжи и глупости и манипулации).Аз не лъжа,не крада,не карам никого да се чувства зле и не мисля,че има от какво да се срамувам.То пак си е нормална връзка,но просто с уговорки.

7.   И само да ви светна, че в арабските държави, няма нито една жена, която да работи. Само мъжете изкарват пари и издържат семейството и жена си. И не е само в арабските държави, а и в много други азиатски страни, дори в Русия се изисква мъжа да издържа финансово гаджето или жена си. Всяка жена има правото на избор дали иска да работи или не. Това, че за вас едно нещо е нормално, не означава, че всички трябва да се водим по вашия идеал.

8.   Значи като махнем всички хубави приказки за sugering и пр. простотии дето си ги написала, да обобщим фактите: не обичаш секса, но за доста пари ще се прежалиш да си луксозна проститутка.
Ми хубаво, щом това си избрала, действай. Не знам защо е този напън да убедиш някого, че е много хубаво или да търсиш нашето одобрение. Мен лично не можеш ме убеди. Или може би искаш да убедиш себе си, че е ок, работа като другите?

9.   Целта на живота не е да постигнеш лукс и задоволяване на някакви прищевки, а е да успееш да имаш някакво вътрешно себеразвитие. А най-скучаещи и извратени наистина са богатите хора. Трудно е да развиеш някаква личност и характер, ако всичко ти се поднася наготово.
Ако наистина си умна, ще събереш някакви пари от тези глупаци и ще си отвориш собствен бизнес - защото ще си вървежна до един момент като компаньонка. А за да те вземе някой човек от класа за съпруга, все пак трябва и да имаш нещо в главата, само от екскурзии и ресторанти няма как да поумнееш, така че не пропускай университета или поне чети някаква научна литература, за да не затъпееш.

12.   Абе момиче, звучиш много тъпо с плитките си разсъждения. Ако беше нормално всички момичета щяха да се стремят да са sugar whores, а не да учат и да се развиват. Това показва, че вашите не са те възпитали на основни неща. Престани да се самоубеждаваш с писанията си и да убеждаваш и нас. Аз имам имоти и коли, образование от чуждестранен университет и колеж, имам си приятел откакто бях ученичка и дете вече на 34 години и се чувствам доволна, успяла, развита и ако съм здрава и нормална и занапред всичко това, което съм постигнала напълно от нулата само ще се надгражда с времето. Чувството е неописуемо. Всичко това съм го постигнала напълно сама без някой да ме глези и да ми купува парцали, без да съм изтривалката на някой, неговото парче месо за задоволяване, чието тяло използва и даже не ти и носи удоволствие. Приеми, че си проститутка и престани да се хвалиш. Има милиони красиви 20 годишни момичета на света. Не си ли задаваш въпроса защо повечето от тях не "работят" sugar baby? Става въпрос за личностно развитие, за вътрешно чувство. Ти си хубава и ще имаш мъж и деца, но с тази настройка, която имаш няма да си щастлива, ще си мислиш винаги за времето, когато си била елитна проститутка. Хвани учи и се образовай и ще се наместят нещата.

13.   То красотата е до време. За всички жени няма богати мъже, повечето жени гледаме да се издържаме сами. Един мъж, искащ всяка, може лесно да те замени за някоя друга.

14.   Този модел на sugarbaby съществува от памтивека. Не знам в какво се опитваш да убедиш хората?

Малко жени притежават красота, която да се харесва на всички. Това са под 0. 4%. Т. е. 1 на 25 жени е красива. А наистина красивите, съблазнителни и ослепителни жени са още по-малко. Тях богатите винаги са ги купували или крали. И така ще бъде и занапред. Същите тези красавици нямат нищо против да се продават. Точно както си ти. Т. е. върви някакво напасване и търговия според лични интереси и лична изгода. Нищо ново под Слънцето.

От какво се оплакваш? Нали същите тези бедняци работят за без пари на същите тези богаташи, които ти го слагат и които ти дават същите тези пари, изкарани с робски труд????

Нито си работила за тези пари, нито си се трудила, нито ти идват в наследство. Тогава? Какво е това мърморене? Нали получаваш милиони, лъскав живот, екскурзийки? Какво повече искаш? Да се похвалиш на останалите програмисти, математици, доктори по естествени науки, доктори по медицински науки, професори от всички области на науката, че те са бъхтали 40-50 години за без пари, за да ти осигурят материалните благини, които ти сега ползваш на готово на 20 г. срещу една п*тка, която даже казваш, че е и безчувствена??? Така ли?

Е, успя!

15.   И аз да се намеся.
Познавам такава жена, вече на 45 години, която е правила тези неща като млада в Швейцария.
От милионите, които е изкарала отдавна не е останало нищо.
Наркотиците са съсипали истинската жена в нея.
Сама, без човек до себе си, без дете, объркана, изтормозена.

В очите и виждаш ужаса, който сама си е причинила.
Показва ми снимки колко красива е била, в скъпите палта и в луксозните имоти на Женевското езеро.

Познавам и друга от Пловдив. Тя се старае да прави това.
На 32 е. Хубава, мислеща жена.
Опитах се да и обясня по какъв път върви, но не искаше да слуша.

16.   Ти си инвалид. Не ти е сексът или проституцията големият проблем. ВСЕКИ има нужда от любов. Ако намериш някой будала, гледаю бързо да забременееш. Като видиш чаветата, ще ти се включат правилните, човешките, инстинкти.

17.   Само да кажа на пича, измислил темата, че "шугъринг" означава кола маска със захар - най- древната рецепта, ако не се лъжа - а не да си продаваш онази работа за пари.
И стига си плюл по българките, чак теми сякаш да си измисляш и пишеш тук. Качествена българка няма да си намериш, а и няма да те погледне, докато най- важните "качества" за теб са роклите и токчетата на една жена, а не истинските й качества като морал, лоялност, грижовност и пр. А от темата с роклите и токчетата разбрахме, че за българските мъже основно роклите и токчетата са важни.
Дерзайте.
Виждам, че Кифлопрелъстител е писал в темата и ще помоля да не ми пише, защото няма да му чета писмените фекалии, пък ако иска, да пише, че да поразгрее пръстите за следващия буквен фецес, който ще създаде, но пак няма да му ги чета.

18.   Авторите, както и да го въртиш и сучеш, с каквито и витиевати думи да го украсяваш, това си е проституция, и нищо друго! Със сигурност не си казала на родителите си какво работиш, нали? За да не ти завидят и те ли? И представяш ли си, как с гордост обясняват на близки и роднини, че тяхната красива дъщеря спи с мъже за пари?

19.   Не всички хора са умни.Не всеки би се справял в училище.За да изкарваш много пари чрез професия,трябва да си много умен и образован.Не всеки може това.А ако работиш друга професия,ще имаш малко пари и няма да живееш нормално,няма да бъдеш задоволен.Но ако имаш уникална красота,това е актив също,който може да бъде използван.За да си финансово стабилен в живота,трябва или да имаш ум,или да си известен,или да си красив,като при красотата става много по-лесно и така е устроен света,че когато си красив хората ти дават всичко наготово и те третират по-различно от другите,естествено че човек ще се възползва от това в един момент.Аз освен модел,sugarbaby или инфлуенсър,няма какво друго да работя,така че да съм финансово добре и да ми съвпада с това,което съм способна да правя.И красотата не е до време.Като имаш хубави черти,очи,излъчване,и сега и след години пак ще изглеждаш по-добре от повечето хора.Аз в момента съм на 20 и лицето ми е много младолико,хората мислят,че съм дете,на около 14-15 и ме карат да показвам документи,иначе не ми вярват.Аз съм и с естествена светло руса коса,много бяла и това също допринася за това да изглеждам много млада може би.Храня се здравословно,пия по много вода,не пуша,не пия,не се друсам,спортувам,майка ми е на 55 и няма нито една бръчка,кожата и е перфектна,тялото и е много тренирано и изглежда много красива за възрастта си,млади момчета на моята възраст дори я харесват.Всички в семейството ми са младолики,руси,бели и не можеш да им познаеш годините,такъв ни е гена.Но да,права си,че не всяка жена може да има богат мъж,но аз съм от малкото късметлийки за щастие и естествено,че ще се възползвам.Не всички жени като стари спират да са красиви,някои жени като млади изглеждат страхотно и на старини са си същите.И има една поговорка: “Всички мъже са боклуци,за това по-добре избери богатия,поне ще плачеш на яхтата си,отколкото на село”. Така или иначе ще страдаш заради мъж,по-добре да имаш и някакъв бонус-пари,отколкото да страдаш с някой беден и да нямаш въобще нищо.Не разбирам защо жената,за която говори номер 15,е започнала да взима наркотици и си е провалила живота.Постъпила е глупаво.Но момичетата,които са gold digger/sugarbaby,почти никога не свършват така.Мъжът се държи с нас като с кралица и сме щастливи,защо да се друсаме и да си проваляме живота.А и един ден като искаш да се омъжиш не е проблем,има много нормални мъже,които не биха те върнали,само защото си материална и обичаш подаръци.Когато мъжът е богат той не те кара да ходиш на работа и не му е проблем да те издържа и да ти купува всичко,което искаш,дори и да е скъпо,защото за него това са като стотинки.В Арабските държави жените не работят,а се грижат за домакинството и децата,но много сред тях имат прислужници и детегледачи,така че и това не правят повечето.Арабите са много щедри и когато имат възможност купуват скъпи марки и подаръци.Но по българската логика,ще говорите,че и арабките са проститутки,докато всъщност това са едни от най-моралните жени.И ако има въпрос коя жена е по-морална-тази жена,която е спала с 10 мъже безплатно и просто така за кеф,или жена,която е спала със същият брой мъже,но го е правила за пари,и то не малко,вярвам,че ще кажете първата.Което е смешно поне за мен.Пак по-добре много високо платена проститутка,отколкото безплатна курва,каквито са повечето жени в България и не само,но се подиграват на жените,които си имат богато гадже или мъж и са златотърсачки,но не осъзнават,че те са по-надолу и от тези,на които се подиграват.

20.   И до номер 17,който ми се прави на много умен и интересен,ще ти копирам какво пише в уикипедия.

Sugar dating, also called sugaring, is a transactional dating practice typically characterized by an older wealthier person and a younger person in need of financial assistance in a mutually beneficial relationship.

Also called SUGARING,много правилно съм си го написала,думата има 2 значения,едното е кола маска,другото е смисъла,в който аз съм го написала в темата.

Голям философ,няма що.Останалата част на коментара изобщо няма да я обсъждам,в много теми има поне по един заблуден тип като този,чел си нещо друго и този човек не съм аз,различни сме,аз съм момиче.

21.   Това е поредната тема на тоя трол женомразец, който обича арабите и арабските страни и постоянно плюе българките че са к*рви. Вижте и темата "Защо масово жените не се поддържат като остареят" в под форум Спорт и красота. Същият начин на изразяване едно към едно!

22.   Авторката ви ги обяснява нещата, пък вие не разбирате. :))) Ето я тук на едно интервю, издаваща тайната на успеха:
https://www.vbox7.com/play:077e478d92

Авторке, само преди ден с лекота отложих (не отказах, но и не приех) предложение на италианско предприятие, от което бих могъл за около 3 години труд да спечеля поне 1 милион евро. Нахвърляно по месеци, това прави по 27 000 евро месечно, което не е много, но не е и малко. Безпочвени са оправданията, че с честен труд и без образование не можело човек да постигне нещо смислено. Учиш се, задобряваш в печеливша и търсена дейност и - с малко повече вложен труд и пробивно мислене - успяваш! Естествено, проституцията дава по-бързи резултати и някои предпочитат да се продават срещу пари, което си е лично техен избор с всичките плюсове и минуси от това.

- Кифлоприземител

23.   Повечето висшисти между 24 и 40 години, не могат да пишат толкова грамотно. За да пишеш грамотно, трябва да си чел не само учебници, но и много книги художествена литература. То става, но в продължение на много години. Когато искаш да влезеш в кожата на някой друг и пишеш от негово име, добре е да му подражаваш адекватно. Кой от днешните млади, пише „не знам“, „не мога“, „не искам“ и т. н. отделно? Всички пишат това слято. Коя млада, невероятно красива жена на 20 години, въобще е чувала за Робърт Кийосаки, а още повече, да е чела поне една от многото му книги? Коя жена, ще напише точната марка на трите луксозни коли? Тя знае как се казват и какъв е цветът им, но модел и клас - никога. Я попитайте коя жена, която ненавижда секса, ще иска да се занимава с такова занимание? Та тя бяга от мъжете като дявол от тамян. И ще ми казва, че това ѝ харесва? Ще харесваш това, което ти е кошмар? Не думай! По какъв начин събра парите за имотите? Ти ли му искаш, или той ти дава по 5 000 долара/евро на ден? Но за да спестиш такива огромни пари и то на 20 години, не трябва да си купуваш скъпи чанти, дрехи, бижута. Нали няма да кажеш, че той ти ги купува? На колко години беше като започна? На 18? Само за две години натрупа такива пари за имоти? Авторът е между 55 и 65 години. Почти съм сигурен, че е мъж. Жените мислят и се изразяват по съвсем различен начин.

24.   Номер 23, имаш основание с тези съмнения и е голяма вероятността темата да е пързалка.

Само относно грамотността имам по-различно мнение, тъй като аз, например, съм завършил БЕЛ с тройка, нямам и висше образование, не съм чел книги и т.н. години наред, но това не ми е попречило да съм запомнил преподаваното в началните класове в училище. Много други хора също са така, макар привидно да нямат високи оценки и дипломи.

- Кифлоприземител

26.   Съгласна съм с теб авторке аз съм на 21,търся си такъв човек