Споделена история от На работното място

Искам да го впечатля
Здравейте, аз съм момиче. Момчето, което харесвам е фотограф, а аз много искам да го впечатля, защото вече от 5 години го харесвам той знае, обаче се прави на ударен. Сърцето ми копнее за него, не мога повече да седя и гледам как другите го свалят и той флиртува с тях. Моля, да ми предложите някакво занимание свързващо се с фотографията или близо до това занимание. Аз се занимавам с писане на песни, рисуване, четене на книги, поезия, пиша и рап текстове, но рядко и все пак се съмнявам че ще мога да го впечатля с тези неща. Моля ви помогнете ми, ще ви бъда благодарна за всеки един съвет.

Ще бъда благодарна на редакторите, ако решат да публикуват историята. :)

Коментари

1.   Можеш да си модел, не бих препоръчал - актов, особено в началото.

2.   Ако наистина знае и не е предприел нищо... бягай далеч. Ако те харесва досега да е показал.
С какво ще го впечатляваш, след като и досега е мираж. С актова фотография ли?
Лесно-трудно, хубаво-лошо, забрави го и си намери човек да те цени, уважава и обича.
TheDriver

3.   Не става бате, тва е като негър да пие прясно мляко.

4.   Ниско самочувствие и издигане в култ- рецепта за депресия и разочарование. Бъди себе си, защо да не те хареса? ! Да не смяташ да се биеш с фенките му? Пък и сигурно е някакъв женкар, с тая професия.

5.   Съветът ми е не си губи повече времето. Пет години стигат. Ако те е обичал сега щеше да е с теб. И да ти обърне някакво внимание ще е само да те прекара един или няколко пъти и да те зареже.

6.   Е, ако искаш поне един път да го "впечатлиш" ако те види с някой хубавец, ще поиска да топне чешката. Не, не заради теб... конкуренция ще му е хубавеца.

7.   Автор: Здравейте, отново съм аз. И аз мисля, че е крайно време да разкарам това момче от системата си като цяло, но това никак не е лесно. Въпросът ми всъщност не беше свързан само с него. Всъщност повече от хората, който са около обкръжението ми са фотографи и бих искала да впечатля и тях. Сигурно вече ме мислите за глупачка, щом казвам че искам да впечатля всички фотографи, но това е просто защото са фотографи и искам да ги впечатля с нещо доближаващо се до фотографирането. Ако, бяха например художници, аз пък щях да рисувам просто защото искам да общувам с тези хора те са интелигентни и умни, а аз много се кефя на такива хора.

8.   От номер 3:
Впечатли ги с тия неща "писане на песни, рисуване, четене на книги, поезия, пиша и рап текстове" т. е. нещо, с което се занимаваш по принцип. Иначе се мазниш и ставаш по-безинтересна.

9.   Хей, я споко да не е последния? А, пък и като гледам как си го описала тоя е някакъв женчо. Кой знае с колко твой колежки какво е вършил. Зарежи. Харесай си някой друг и да се свършва. Какво му чакаш едва ли ще ти обърне внимание някога. Една година е много, пет още повече. Еби го и продължи напред без да му мислиш. Другият вариант е да се наконтиш и да пофлиртуваш и ти си него. Но, пък не е много сигурно че ще ти обърне някакво внимание. И умната, светът е жестоко място не се поддавай не емоции и не се привързвай към хора, който все още не познаваш. Мисли трезво.