Споделена история от На работното място

Не искам за нищо на света да лъжа пак приятеля си
Здравейте всички!
Не съм предполагала, че и аз ще пиша история тук. Досега само съм чела... Имам си приятел от 3 години. Той много ме обича, аз него също. Или поне така мисля...

Преди две години започнах работа като сервитьорка в лоби-бара на един хотел в Бургас и нормално-там се срещах с много и различни хора... Отначало не обръщах внимание на управителя, който е млад 28 год.мъж, доста добре сложен, висок, чаровен... Пропуснах да спомена, че аз съм на 21 год., а приятеля ми е по-голям от мен с една година. Че в началото всичко изглеждаше шега с управителя... шегувахме се, закачахме се... но аз знаех, че той си има приятелка от 5 години, аз също бях обвързана. А аз съм човек, който държи на човека до себе си и досега не съм изневерявала. С течение на общуването с въпросния управител аз като че ли започнах да изпитвам някакви чувства, той също не беше безразличен и това си личеше...

Малко се проточи историята, ще давам по-накратко... управителя се раздели с приятелката си, аз също с моя приятел. И бяхме заедно - 2 семици. Най-прекрасното време в моя живот... всичко беше прекрасно с него, но той много се влияе от майка си и околните хора и се раздели с мен и се върна при 5 годишната си връзка, разбира се!
Аз също се събрах с бившия и нещата тръгнаха много добре... през цялото това време аз още работех в хотела.. но лятото ме повишиха и станах администратор в обекта ни в Сл.бряг. И престанах да виждам управителя.

Живеех на квартира с прителя си и се чувствах много добре... Но лятото свърши, приеха ме студентка и аз се върнах обратно в хотела в Бургас на длъжност администратор. Съответно почти всеки ден виждам пак същия управител... той още от първия ден започна да търси някаква близост с мен, на няколко пъти се опита да ме докосне и т.н. Аз не отговарях на желанията му, все още съм със същото момче и живеем заедно. Но от няколко дни пак като че ли започнах да изпитвам нещо към упр. Много съм объркана, знам, че той още има чувства, защото го показва постоянно, пък и си личи.. не искам за нищо на света да лъжа пак пр. си, но и едновременно с това искам да бъда с упр. Много ми е странно, моля ви дайте ми съвет, какво мислите изобщо за ситуацията, надявам се да сте разбрали за какво става въпрос, защото май стана доста объркано. Благодаря!

Коментари

1.   Не се занасяй с този управител, защото той няма какво да ти даде, за разлика от приятеля ти!
Николай-Бургас

2.   Приятелко ще ти дам един съвет от опит бих казала остани при човека, който наистина държи на теб. Ако мислиш че този управителя може да ти даде всичко от което се нуждаеш и да се чувстваш пълноценна впусни се в това предизвикателство, но ако мислиш че това може да е просто мимолетен спомен по-добре не си прави труда да захвърляш сериозната си връзка.

3.   Не знам за ситуацията но... Ако питаш мен не се обвързвай с управителя. Разсъждавам така, защото си споделила, че първият път не е потръгнал, а щом си се върнала при приятеля си всичко се е оправило, тоест не сте един за друг (поне според мен).

А и помисли ако искаш да бъдеш с управителя после ще имаш ли смелост да се върнеш при приятеля си все пак той не може да прощава вечно сега ти е дал втори шанс не го пропилявай.

4.   Сядай си на задника!!!

5.   Мила, аз съм изпадала в подобна ситуация и определено съм сигурна, че трябва да останеш при човека, когото обичаш и който те обича! Да, тръпката от новото, интересното от интригата като цяло те завладява, но ти вече един път си я изпитала с този човек и сама си се убедила, че той НЕ Е истинският за теб. Винаги над вас ще тегне сянката на неговата приятелка или на твоя човек. Замисли се само дали си струва? Успех!

6.   №5 е права! А и ти сама казваш, че въпросният управител доста се влияе от чуждото мнение. Готова ли си да преживееш още една раздяла с него? И има ли смисъл?
По-добре, наистина, не пропилявай вторият (и може би последен) шанс, който ти е дал приятелят ти. Късмет ;)

7.   Мила, зарежи младежа, остави го да се радва на живота....наистина. "Управителя" ще ти даде Всичко от което се Нуждаеш, включая и доста изчерпателния Отговор на въпроса Ти.

8.   Скъпа, не се заблуждавай той те иска само за развлечение, ей така като му писне от приятелката му.Не се поддавай на фалшиви чуства защото после ще боли.