Споделена история от На работното място

Много съм затънала в дългове
Помощ моля ви.
Бих искала да се обърна към вас. Моля ви помогнете ми много съм затънала в дългове не знам какво да правя. Проявете разбиране .. ;(

Коментари

1.   Еми.. Виж сега. Това си е твой проблем. Никой тук няма да ти го реши, да ти заеме пари или нещо друго.

2.   Какво точно искаш - съчувствие или пари? Защото тук можеш да получиш само разбиране и съчувствие, но едва ли някой ще се отзове на покана за парична помощ на напълно непознат, в условия на финансова криза, без дори елементарно обяснение колко ти трябват и защо ти трябват, освен ако не е изключително богата личност с наивна душа. Стискам палци да си разрешиш проблемите, да си върнеш дълговете възможно най-скоро!

3.   И аз като тези преди мен казвам: ние тук не можем да ти помогнем. Ти си заела тези дългове, ти трябва да си ги върнеш, не някой друг. Като си ги взимала мислила ли си за последиците.... за това как ще ги върнеш и изобщо имаш ли тази възможност? Сега се стягаш, започваш работа (ако не си започнала), работиш усилено и не си угаждай (ако го правиш, спри) и връщай дълговете.

4.   Тегли заем или се обърни към приятели - най-сигурно е.

5.   Какви са дълговете - малки или големи... каквито и да са трябва да намериш начин бавно да се решат. Работиш, пестиш лишаваш се от глупости . Ако знаех историята ще е по-добре.

6.   Не мога да разбера как може да вземеш кредит без да си направиш сметката. Тя е мн. проста - събери всичките си приходи и от сумата извади ток. вода. тв нет и парно ако имаш сметни пътни кафе и храна и остави 100лв за всеки слуай - каквото остане дай на банката и ако не стига търси нови заеми - запомни тази цифра това е максималната ти месечна вноска защото повече не можеш да си позволиш.

7.   А въпроса за какво си похарчила парите от кредите?

8.   Аз пък се чудя защо давате такъв акъл. Взела е, изхарчила ги е. Всеки е правил грешки. Явно не сте били в безизходица за да пишете тук за проблемите си. Явно че момичето е със сериозен проблем. Вместо да я хулите кажете откъде може да вземе кредит за рефинансиране. Аз лично те съветвам да НЕ ВЗИМАШ ПАРИ ОТ ЛИХВАРИ. Ако имаш проблеми с банките не е толкова лошо, можеш да се разбереш, а и дори да те осъдят в затвора няма да влезнеш така че нека това не те плаши. Ако дължиш на приятели им кажи, че нямаш, обясни ситуацията, обясни че ще връщаш по малко всеки месец и така. Ако обаче дължиш на лихвари не знам какво да те посъветвам. Аз дължа 300 000лв на лихвари и знам за какво напрежение става въпрос. В момента се разделям с имуществото си за да живея спокойно, тези хора пият кръвта на хората. Не че някой те кара на сила да ги взимаш, но винаги има момент, в който нещата може да не се развият според плановете ти. Пожелавам ти успех! Ако мога морално да ти помогна ми пиши на alibu@abv.bg. Ако мога и финансово някой ден с удоволствие ще го направя, защото знам какво е да няма кой да ти бутне едно рамо!

10.   Заеми на майчиния ми език се превежда като lainaa. Не се шегувам. Е, мила, затънала си до гушата.

15.   Търсите ли за заем? Или са ви отказан кредит от банка или финансова институция за една или повече причини? Имате право на място за вашия кредит решения точно тук! Zenith кредит Limited дават заеми на фирми и физически лица на по-ниска и достъпна лихвен процент от 2%.
Моля, свържете се с нас по електронна поща днес в standardcharteredloanlimited@gmail. com

20.   Интересувам се от обявата