Споделена история от На работното място

Колежката
Здравейте, започвам направо :
от скоро имаме нова колежка в групата (7-8) месеца която е супер, общителна вечно усмихната, красива е и се разбираме много добре. Отначало отношенията ни бяха чисто колегиални, но с времето нещо взе, че ме хареса (без майтап) но тогава си имах много проблеми и изобщо не ми беше до такива работи и така тя ме сваляше и постоянно намеци, прегръщаме... (не съм гей 100% мъж) и нали съм тъп как да и кажа че си имам проблеми и аз се правех на чук, уж не забелязвам нищо и така беше месец тя не се отказа през цялото време а аз тъпака се държах с нея както с сестра ми. Междувременно я опознах и разбрах, че не е само хубава но и много готина като човек можеш да разчиташ на нея за всичко и така до момента в който не осъзнах, че проблемите край нямат за разлика от търпението и... И сега излиза с друг не е сериозно но сега се аз се влюбих @ и се чудя какво да правя да и кажа ли какво чувствам или да си премълча защото станахме много добри приятели, излизаме по кафета, не е само на работа а и вече не мога да преценя има ли чувства към мен и с едно признание от моя страна ако вече не ме харесва дали няма да я загубя като приятелка много я ценя а с влюбването ми ще се оправя някак си нямам проблем с това обикновенно бързо ги забравям а и човека с който излиза е точно човек за нея евала пич на място няма грешка и с една моя намеса дали няма да проваля и шанса и сериозна връзка (тя и такава търси ) аз не съм готов
моля ви дайте съвет
на 24 години сме и двамата ако има значение

Коментари

1.   От една страна си изпуснал момента, а от друга не си го вади там където работиш. Аз два пъти съм си патил от такива връзки. Останете си като близки приятели, като твоя сестра и не й обърквай връзката с другия. А ако искаш да я тестваш забери момиче с теб и отидете там където си купонясвате заедно, така ще разбереш най-добре. Подложи я на предизвикателства!